ads
adsads
+

مروری بر گذشته

مطالب جدید سایت

دنیای مد

سلامت

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

عدد سال تولد

عدد سال تولد

در مبحث عدد شناسی فقط با اعداد یک رقمی 1 تا 9 ، همچنین اعداد دو رقمی 11 ، 22 ، و گاهی اوقات 33 ، 44 و مشابه آن سر و کار داریم . این اعداد را  اعداد رهبر می نامند . برای تبدیل هر عدد دیگر به این اعداد ، ابتدا ارقام آن عدد را با هم جمع می کنیم .

برای مثال ، اگر متولد سال 1996 باشید ارقام این عدد را باید با هم جمع کنید . اگر حاصل جمع آنها یکی از اعداد 1،2،3،..9، 11،22،33،. نشد باید دوباره ارقام عدد حاصل را با هم جمع کنید تا بالاخره به یکی از اعداد یک رقمی 1 تا 9 یا دو رقمی 11، 22، 33،  برسید .

در مثالی که ذکر شد همانطور که ملاحظه می شود حاصل جمع برابر است با : 25=6+9+9+1 پس باید ارقام 2 و 5 را جمع کنیم : 7=5+2 بنابراین عدد سال تولد شما 7 است .

در مثالی دیگر مثلاً اگر در سال 1993 به دنیا آمده باشید آنگاه داریم : 22=3+9+9+1 همانطور که ملاحظه می کنید حاصل آن عدد 22 می شود و چون این عدد جزء اعداد رهبر است دیگر نیازی به ادامه عملیات نیست و عدد سال تولد شما همین عدد 22 است .

مثال های دیگر : اگر کسی در سال 1995 به دنیا آمده باشد برای به دست آوردن عدد سال تولد خود باید بدین ترتیب عمل کند :

6=4+2=24=5+9+9+1=1995 بنابراین عدد سال تولد او 6 است .

اگر متولد 1948 باشید آنگاه : 22=8+4+9+1 پس عدد سال تولد شما 22 است .   

عدد ماه تولد

برای به دست آوردن ماه تولد خود باید به جدول زیر توجه کنید :  

ژانویه =1

مارس=3

مه=5

ژولای=7

سپتامبر=9

نوامبر=11

فوریه=2

آوریل =4

ژوئن =6

آگوست=8

اکتبر=10

دسامبر=12

بنابراین اگر شخصی در ماه اکتبر به دنیا آمده باشد عدد ماه تولد او عبارت است از : 1=0+1=10=اکتبر به دنیا آمده باشد : 2=1+1=11 یعنی عدد ماه تولد او 2 است .

عدد روز تولد

برای به دست آوردن عدد روز تولدتان کافی است اعداد دو رقمی ( به جزء 11 و 22 ) را با هم جمع کنید تا به یکی از اعداد 1 تا 9 یا 11 یا 22 برسید . مثلاً اگر کسی در روز بیست و یکم یکی از ماه های سال به دنیا آمده باشد عدد روز تولد او عبارت است از : 3=1+2=21 یا اگر در روز هیجدهم یکی از ماه های سال به دنیا آمده باشد داریم : 9=8+1=18 یعنی عدد روز تولد او 9 است . یا اگر در روز نوزدهم به دنیا آمده باشد :1=0+1=10=9+1=19 یعنی عدد روز تولد او 1 است . ولی اگر در روز یازدهم یا بیست و دوم یکی از ماه های سال به دنیا آمده باشد همان عدد روز تولد اوست .

عدد سرنوشت

بعد از آنکه عدد سال تولد ، عدد ماه تولد ، و عدد روز تولد خود را به دست آوردید باید این سه عدد را با هم جمع کنید تا به یکی از اعداد 1 تا 9 یا عدد 11 یا 22 برسید .

مثلاً اگر در روز سی ویکم ما دسامبر سال 1955 به دنیا آمده باشید عدد سرنوشت شما به این صورت به دست می آید :

6=4+2=24=5+9+9+1=1995=عدد سال تولد

3=2+1=12=عدد ماه تولد

4=1+3=31=عدد روز تولد

4=2+1=13=4+3+6=عدد سرنوشت

بنابراین عدد سرنوشت شما 4 است .

عدد علامت خورشیدی

در این مرحله ، عدد شناسی و طالع بینی با هم ترکیب می شوند . برای به دست آوردن عدد طالع بینی خود باید به جدول زیر توجه کنید . ( مثلاً اگر کسی در ماه آذر به دنیا آمده باشد عدد علامت خورشیدی او  9 است . )

حمل ( متولد فروردین )=1

ثور ( متولد اردیبهشت ) =2

جوزا ( متولد خرداد ) =3

سرطان ( متولد تیر ) =4

 اسد ( متولد مرداد )=5

سنبل ( متولد شهریور )=6

 میزان ( متولد مهر ) =7

 عقرب ( متولد آبان ) =8

قوس ( متولد آذر )=9

 جدی ( متولد دی )=10

 دلو ( متولد بهمن )=11

حوت ( متولد اسفند )=12

 

عدد تقدیر

برای به دست آوردن عدد تقدیر باید عدد سرنوشت را با عدد علامت خورشیدی جمع کنیم تا به یکی از اعداد 1 تا 9 یا 11 یا 22 برسیم . مثلاً اگر عدد سرنوشت کسی 4 و عدد علامت طالع بینی او 9 باشد آنگاه داریم : 4=3+1=13=9+4 یعنی عدد تقدیر او 4 است .

 

تفسیر اعداد  تقدیر

ابتدا عدد تقدیر خود را به همان روشی که گفتیم به دست آوردید سپس تفسیر آن عددی را که در اینجا آورده شده است بخوانید .

خود ساخته : شما فردی متکی به نفس ، مستقل ، مبتکر ، مخترع ، فرد گرا ، شایسته و قابل و رهبر هستید .

مطیع و گوش به فرمان : شما فردی متواضع و فروتن ، آماده برای خدمت به دیگران ،و علاقم مند به کار دسته حمعی و مهربان و با محبت ، یک همکار خوب ،و سیاستمدار ، مصلح ، و صبور و شکیبا ،  شنوا و حساس نسبت به دیگران هستید .

برون گرا : شما فردی هستید که به راحتی افکار و احساسات درونی خورد را ابراز می کنید . فردی خلاق ، هنرمند ، زیبا هستید ، کسی که از استعدادهای خود برای فایده رساندن به همه استفاده   می کند ، فردی شوخ طبع و دوستی خوب .

منضبط : هر کاری که لازم و ضروری می دانید انجام می دهید . فردی وظیفه شناس ، سخت کوش، و خدمتگذار به دیگران . شما آدمی خویشتندار ، خود کنترل ، با کفایت و با لیاقت ، سازمان دهنده ، سازنده ، بنیانگذار و دقیق و موشکاف هستید .

5ـ آزاد منش : شما فردی مخالف سلطه و قید و بند هستید . کسی که خود را با تغییرات سازگار می کند و می داند چگونه با موقعیت های غیر منتظره مواجه شود ، عاشق ایده های جدید ، مکتشف،  ماجرا جو و اهل سفر ، تیز بین ، کسی که به خوبی یاد گرفته که به آزادی دیگران احترام بگذارد .

6ـ سازمانگر و هماهنگ کننده : کسی که در هر موقعیتی می داند که چگونه افراد را با هم هماهنگ کند . مسئول ، وظیفه شناس ، و کسی که به خوبی خود را با دیگران هماهنگ می کند . و ازعهده مسئولیتها به خوبی بر می آید ، کسی که ارزش خانه و خانواده ، کمک و حمایت دیگران را می داند ، فردی که به خوبی می داند چه موقع باید به کمک دیگران بشتابد و چه موقع باید اجازه بدهد که دیگران خودشان به بهبود وضع خویش بپردازند .

7ـ درونگرا : شما کسی هستید که عقل و منطق و بصیرت را در درون خود یافته است ، می داند که چگونه بیاندیشید ، تحلیل کند ، مطالعه کند ، بخواند ، به مراقبه بپردازد، از بیرون به مسائل بنگرد ، در جستجوی حقیقت باشد ، اکثر اوقات را به تنهایی بگذراند و یاد گرفته که از تنهایی نترسد .

8ـ محکم و پر قدرت : شخص قدرتمندی هستید که از قدرت خود به خوبی می توانید در راه کسب برتری های مادی بهره بگیرید ، کسی که یاد گرفته چگونه از قوانین معنوی برای رسیدن به موفقیت مادی استفاده کند . شما می توانید بدون طمع ورزی و خود خواهی یا بهره کشی از دیگران به کنترل امور بپردازید و به موفقیتهای مادی دست یابید .

9ـ ایثار گر و از خود گذشته : شما فردی فداکار و علاقه مند به خدمت به دیگران هستید و همه چیز خود را فدای دیگران می کنید . فردی دوست داشتنی، دلسوز ، بخشنده و با گذشت ، و دارای قدرت درک بالا هستید . یاد گرفته اید که آدم خشک و یکدنده ای نباشید و تعصبات بی جا را کنار گذاشته اید و نسبت به آنها بی توجه هستید و در هر موردی سعی دارید همان چیزی باشید که دیگران می خواهند و همواره در تلاش هستید که دنیا را جای بهتری برای زندگی بسارید .

11 ـ روشنفکر : فردی هستید که همواره در جستجوی حقیقت است و از قوه درک شهودی خود استفاده می کند . آدمی مثبت اندیش و خوش بین هستید که فقط خوبی ها را در دیگران می بیند ، با حقیقت زندگی می کند ، و نظرات روشنگرانه خود را با دیگران در میان می گذارد . به خوبی قادر هستید از نیروهای روانی خود بهره بگیرید و به اتکای الهامات درونی خود جلو می روید . فردی دلسوز و مهربان ، جسور و بی باک ، و در عین حال متواضع هستید .

22ـ مسلط بر نفس ، خویشتندار : نیروهای عظیم درونی را در خود پیدا کرده اید و آنها را برای انجام کارهای بزرگ و فایده رساندن به دیگران به کار می برید . شما خودتان را هرگز محدود نمی کنید و فقط به نیازهای بشری فکر می کنید و اینکه چگونه می توان از قدرتهای خود برای انجام کارهای بزرگ استفاده کرد . شما فردی سازنده و دور اندیش هستید .  

 پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی