ads
adsads


مروری بر گذشته

آزار جنسی دانش آموزان پسر یک مدرسه در غرب تهران تجاوز به زن دایی صیغه ای +محاکمه به جرم آزار زن دایی درگذشت ناصر ملک مطیعی+بیوگرافی ناصر ملک مطیعی عکس مهناز افشار و دخترش لیانا لب دریا شباهت جالب گلشیفته فراهانی و برادرش آذرخش ناخن های 2 متری این مرد رکورد گینس را شکست+عکس واکنش دختر شفر به شباهت مریم سعادت به مادرش! پیامک طنز و سرکاری ماه رمضان (7) اس ام اس جدید تبریک حلول ماه رمضان متن های ادبی جذاب درباره ماه رمضان اشعار زیبا ویژه ماه مبارک رمضان (7) عکس های باحال هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210) آخرین وضعیت زن تبریزی قربانی اسیدپاشی + تصاویر درگذشت گوینده خبر قاسم افشار+علت فوت قاسم افشار دختر کره ای با بیش از 200 خواستگار! +عکس واکنش قهرمان زیبایی اندام زنان به مرد مزاحم + عکس عکس های پدر و مادر خوشتیپ الهام حمیدی ازدواج مجدد مهسا ملک مجری زن تلویزیون+ عکس تیپ خفن هدی زین العابدین به عنوان مدل تبلیغاتی بدنیا آمدن فرزند بازیگر زن زیبا بروفه + عکس

عکس

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

عدد سال تولد

عدد سال تولد

در مبحث عدد شناسی فقط با اعداد یک رقمی 1 تا 9 ، همچنین اعداد دو رقمی 11 ، 22 ، و گاهی اوقات 33 ، 44 و مشابه آن سر و کار داریم . این اعداد را  اعداد رهبر می نامند . برای تبدیل هر عدد دیگر به این اعداد ، ابتدا ارقام آن عدد را با هم جمع می کنیم .

برای مثال ، اگر متولد سال 1996 باشید ارقام این عدد را باید با هم جمع کنید . اگر حاصل جمع آنها یکی از اعداد 1،2،3،..9، 11،22،33،. نشد باید دوباره ارقام عدد حاصل را با هم جمع کنید تا بالاخره به یکی از اعداد یک رقمی 1 تا 9 یا دو رقمی 11، 22، 33،  برسید .

در مثالی که ذکر شد همانطور که ملاحظه می شود حاصل جمع برابر است با : 25=6+9+9+1 پس باید ارقام 2 و 5 را جمع کنیم : 7=5+2 بنابراین عدد سال تولد شما 7 است .

در مثالی دیگر مثلاً اگر در سال 1993 به دنیا آمده باشید آنگاه داریم : 22=3+9+9+1 همانطور که ملاحظه می کنید حاصل آن عدد 22 می شود و چون این عدد جزء اعداد رهبر است دیگر نیازی به ادامه عملیات نیست و عدد سال تولد شما همین عدد 22 است .

مثال های دیگر : اگر کسی در سال 1995 به دنیا آمده باشد برای به دست آوردن عدد سال تولد خود باید بدین ترتیب عمل کند :

6=4+2=24=5+9+9+1=1995 بنابراین عدد سال تولد او 6 است .

اگر متولد 1948 باشید آنگاه : 22=8+4+9+1 پس عدد سال تولد شما 22 است .   

عدد ماه تولد

برای به دست آوردن ماه تولد خود باید به جدول زیر توجه کنید :  

ژانویه =1

مارس=3

مه=5

ژولای=7

سپتامبر=9

نوامبر=11

فوریه=2

آوریل =4

ژوئن =6

آگوست=8

اکتبر=10

دسامبر=12

بنابراین اگر شخصی در ماه اکتبر به دنیا آمده باشد عدد ماه تولد او عبارت است از : 1=0+1=10=اکتبر به دنیا آمده باشد : 2=1+1=11 یعنی عدد ماه تولد او 2 است .

عدد روز تولد

برای به دست آوردن عدد روز تولدتان کافی است اعداد دو رقمی ( به جزء 11 و 22 ) را با هم جمع کنید تا به یکی از اعداد 1 تا 9 یا 11 یا 22 برسید . مثلاً اگر کسی در روز بیست و یکم یکی از ماه های سال به دنیا آمده باشد عدد روز تولد او عبارت است از : 3=1+2=21 یا اگر در روز هیجدهم یکی از ماه های سال به دنیا آمده باشد داریم : 9=8+1=18 یعنی عدد روز تولد او 9 است . یا اگر در روز نوزدهم به دنیا آمده باشد :1=0+1=10=9+1=19 یعنی عدد روز تولد او 1 است . ولی اگر در روز یازدهم یا بیست و دوم یکی از ماه های سال به دنیا آمده باشد همان عدد روز تولد اوست .

عدد سرنوشت

بعد از آنکه عدد سال تولد ، عدد ماه تولد ، و عدد روز تولد خود را به دست آوردید باید این سه عدد را با هم جمع کنید تا به یکی از اعداد 1 تا 9 یا عدد 11 یا 22 برسید .

مثلاً اگر در روز سی ویکم ما دسامبر سال 1955 به دنیا آمده باشید عدد سرنوشت شما به این صورت به دست می آید :

6=4+2=24=5+9+9+1=1995=عدد سال تولد

3=2+1=12=عدد ماه تولد

4=1+3=31=عدد روز تولد

4=2+1=13=4+3+6=عدد سرنوشت

بنابراین عدد سرنوشت شما 4 است .

عدد علامت خورشیدی

در این مرحله ، عدد شناسی و طالع بینی با هم ترکیب می شوند . برای به دست آوردن عدد طالع بینی خود باید به جدول زیر توجه کنید . ( مثلاً اگر کسی در ماه آذر به دنیا آمده باشد عدد علامت خورشیدی او  9 است . )

حمل ( متولد فروردین )=1

ثور ( متولد اردیبهشت ) =2

جوزا ( متولد خرداد ) =3

سرطان ( متولد تیر ) =4

 اسد ( متولد مرداد )=5

سنبل ( متولد شهریور )=6

 میزان ( متولد مهر ) =7

 عقرب ( متولد آبان ) =8

قوس ( متولد آذر )=9

 جدی ( متولد دی )=10

 دلو ( متولد بهمن )=11

حوت ( متولد اسفند )=12

 

عدد تقدیر

برای به دست آوردن عدد تقدیر باید عدد سرنوشت را با عدد علامت خورشیدی جمع کنیم تا به یکی از اعداد 1 تا 9 یا 11 یا 22 برسیم . مثلاً اگر عدد سرنوشت کسی 4 و عدد علامت طالع بینی او 9 باشد آنگاه داریم : 4=3+1=13=9+4 یعنی عدد تقدیر او 4 است .

 

تفسیر اعداد  تقدیر

ابتدا عدد تقدیر خود را به همان روشی که گفتیم به دست آوردید سپس تفسیر آن عددی را که در اینجا آورده شده است بخوانید .

خود ساخته : شما فردی متکی به نفس ، مستقل ، مبتکر ، مخترع ، فرد گرا ، شایسته و قابل و رهبر هستید .

مطیع و گوش به فرمان : شما فردی متواضع و فروتن ، آماده برای خدمت به دیگران ،و علاقم مند به کار دسته حمعی و مهربان و با محبت ، یک همکار خوب ،و سیاستمدار ، مصلح ، و صبور و شکیبا ،  شنوا و حساس نسبت به دیگران هستید .

برون گرا : شما فردی هستید که به راحتی افکار و احساسات درونی خورد را ابراز می کنید . فردی خلاق ، هنرمند ، زیبا هستید ، کسی که از استعدادهای خود برای فایده رساندن به همه استفاده   می کند ، فردی شوخ طبع و دوستی خوب .

منضبط : هر کاری که لازم و ضروری می دانید انجام می دهید . فردی وظیفه شناس ، سخت کوش، و خدمتگذار به دیگران . شما آدمی خویشتندار ، خود کنترل ، با کفایت و با لیاقت ، سازمان دهنده ، سازنده ، بنیانگذار و دقیق و موشکاف هستید .

5ـ آزاد منش : شما فردی مخالف سلطه و قید و بند هستید . کسی که خود را با تغییرات سازگار می کند و می داند چگونه با موقعیت های غیر منتظره مواجه شود ، عاشق ایده های جدید ، مکتشف،  ماجرا جو و اهل سفر ، تیز بین ، کسی که به خوبی یاد گرفته که به آزادی دیگران احترام بگذارد .

6ـ سازمانگر و هماهنگ کننده : کسی که در هر موقعیتی می داند که چگونه افراد را با هم هماهنگ کند . مسئول ، وظیفه شناس ، و کسی که به خوبی خود را با دیگران هماهنگ می کند . و ازعهده مسئولیتها به خوبی بر می آید ، کسی که ارزش خانه و خانواده ، کمک و حمایت دیگران را می داند ، فردی که به خوبی می داند چه موقع باید به کمک دیگران بشتابد و چه موقع باید اجازه بدهد که دیگران خودشان به بهبود وضع خویش بپردازند .

7ـ درونگرا : شما کسی هستید که عقل و منطق و بصیرت را در درون خود یافته است ، می داند که چگونه بیاندیشید ، تحلیل کند ، مطالعه کند ، بخواند ، به مراقبه بپردازد، از بیرون به مسائل بنگرد ، در جستجوی حقیقت باشد ، اکثر اوقات را به تنهایی بگذراند و یاد گرفته که از تنهایی نترسد .

8ـ محکم و پر قدرت : شخص قدرتمندی هستید که از قدرت خود به خوبی می توانید در راه کسب برتری های مادی بهره بگیرید ، کسی که یاد گرفته چگونه از قوانین معنوی برای رسیدن به موفقیت مادی استفاده کند . شما می توانید بدون طمع ورزی و خود خواهی یا بهره کشی از دیگران به کنترل امور بپردازید و به موفقیتهای مادی دست یابید .

9ـ ایثار گر و از خود گذشته : شما فردی فداکار و علاقه مند به خدمت به دیگران هستید و همه چیز خود را فدای دیگران می کنید . فردی دوست داشتنی، دلسوز ، بخشنده و با گذشت ، و دارای قدرت درک بالا هستید . یاد گرفته اید که آدم خشک و یکدنده ای نباشید و تعصبات بی جا را کنار گذاشته اید و نسبت به آنها بی توجه هستید و در هر موردی سعی دارید همان چیزی باشید که دیگران می خواهند و همواره در تلاش هستید که دنیا را جای بهتری برای زندگی بسارید .

11 ـ روشنفکر : فردی هستید که همواره در جستجوی حقیقت است و از قوه درک شهودی خود استفاده می کند . آدمی مثبت اندیش و خوش بین هستید که فقط خوبی ها را در دیگران می بیند ، با حقیقت زندگی می کند ، و نظرات روشنگرانه خود را با دیگران در میان می گذارد . به خوبی قادر هستید از نیروهای روانی خود بهره بگیرید و به اتکای الهامات درونی خود جلو می روید . فردی دلسوز و مهربان ، جسور و بی باک ، و در عین حال متواضع هستید .

22ـ مسلط بر نفس ، خویشتندار : نیروهای عظیم درونی را در خود پیدا کرده اید و آنها را برای انجام کارهای بزرگ و فایده رساندن به دیگران به کار می برید . شما خودتان را هرگز محدود نمی کنید و فقط به نیازهای بشری فکر می کنید و اینکه چگونه می توان از قدرتهای خود برای انجام کارهای بزرگ استفاده کرد . شما فردی سازنده و دور اندیش هستید .  

 

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی