ads
adsads


مروری بر گذشته

مطالب جدید سایت

دنیای مد

سلامت

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

فال و طالع بینی سال 2015 – سه ماهه سوم

فال و طالع بینی سال 2015

فال سال مهر:
خلاصه:
در سال 2015 برای متولدین مهر ماه سیاره ها هم تراز قرار گرفته اند و پیش بینی فال شما این خواهد بود که درب های مختل به سوی شما گشوده خواهند شد و می توانید شاهد فرصت های بسیاری باشید و از آنها استفاده کنید.
برای متولدین مهر ماه ، سال 2015 یک سال فوق العاده با ارزش خواهد بود. در این فرصت اجازه ندهید که درخشش شما از دست برود. در این سال به چیزهای خوشحال کننده روبرو شده و با آغوش باز به استقبال تمام تغییرات بروید.
ستارها در این سال در کنار شما هستند ، پس مطمئن شوید که شما را به استفاده از زندگی خود به کمال خواهند رساند. لذت بردن از بخت و اقبال خوب خود را در این سال به یاد داشته باشید اما توجه داشته باشید که بیش از حد افراط نکنید.
شما به طور طبیعی زندگی میکنید و زندگی شما با اطمینان و مقیاس های کاملا متعادل در تعادل است اما در این سال انقدر چیزها خوب هستند که اگر بیشتر از این شوند احتملا بد خواهند شد. این زمان برای درخشش شماست پس با اعتماد به نفس برای لذت بردن از هر لحظه آن پیش بروید.

 

عاشقانه:
اگر مجرد هستید فال سال 2015 متولدین مهر پیش بینی می کند که زمان آن رسیده که در این سال خوب با آن شخص بخصوص و خاص دیدار خواهید کرد. شما همیشه در روابط خوب بوده اید و سال 2015 هم برای شما از این نظر تفاوتی نخواهد داشت.
شما به خوبی با جریانات انطباق پیدا می کنید البته اگر این لازم باشد. این مهارت محوری شما در سال 2015 نیز برای ایجاد روابط جدید و آوردن آن شخص خاص به یک موقعیت جدید بکار گرفته خواهد شد. طبیعت خلاقانه شما باعث بهبود روابط عاشقانه با شریک زندگی تان خواهد شد.

 

فرصت های شغلی:
ستاره ها همگی به نفع شما خواهند درخشید و بسیاری از درهای تازه به سمت شما گشوده خواهد شد و بسیاری از گزینه های قابل انتخاب در جلوی شما قرار خواهند گرفت حتی از نظر شغلی
هنگامی که این همه پیشرفت شغلی به سمت شما شتابان می آیند و شما را به جلو هدایت میکنند و اطمینان دارید که شما هم آماده هستید پس هیچ فرصتی را از دست ندهید.

 

امور مالی:
فرصتهای خوبی در سال 2015 برای متولدین مهر ایجاد خواهد شد که یک سال مادی از پاداش نیز برای شما باشد. این زمان خوبی برای توجه به پس انداز و سرمایه گذاری و برنامه ریزی برای آینده است. اگر تصمیم های مالی عاقلانه ای امسال بگیرید بدون شک از مزایای آن در سالهای آینده نیز بهرمند خواهید شد.

 

سلامتی:
چیزهایی که در مسیر شما در بیشتر قسمتهای سال 2015 هستند همگی در حد اعتدال باید باشند و سلامتی شما نیز یکی از آنها خواهد بود. یکی از آن چیزهایی که شما هم هنوز نیاز به مراقبت از خود و سعی در جلوگیری از افراط در آن باید داشته باشید.
پیش بینی فال سال 2015 برای متولدین مهر ماه این است که امسال یک سال بسیار کم استرس خواهد بود و همه چیز در روال عادی خود و به سلامتی در حال حرکت مثل یک قایق در برکه ای آرام است.

 

خانواده:
در خانواده شما مقدار زیادی شادی در سال 2015 برای متولدین مهر به ارمغان می آید و شما باید بر روی این سرمایه تمرکز کنید.
اگر به فکر اضافه کردن به خانواده خود هستید سال 2015 برای شما بهترین زمان انجام آن خواهد بود.
احساس شما سراسر خانواده دوست خواهد بود و در این سال زمانی که دوستی های جدیدی پیش می اید شما ترجیح می دهید بر آن دوستی های قدیمی خود تمرکز کنید بجای دوستی های تازه تر.

 

اصلاحات وضع خود:
به احتمال زیاد همه چیز به نفع شماست اما حتی این سال هم با تمام چیزهای بسیار چشمگیری که برای شما آماده کرده ، نباید باعث جلوگیری از بهبود و پیشرفت خود شوید. برای فرصت های خود را که به نسبت گذشته بسیار بیشتر شده آماده کنید و از آنها بهره ببرید.
این بدان معناست که همیشه تصور کنید ابتدای بازی هستید و شما قصد دارید که دنیای خارج از خودتان را با اطمینان کامل و با نگاهی مثبت بسازید.

 

مسافرت:
سال 2015 برای متولدین مهر سال بسیار خوبی برای مسافرت خواهد بود و ممکن است چندین سفر خارج از کشور را داشته باشید. بهتر است اجازه دهید به خودتان که سفرهای امسال شما ترکیبی از کار وتفریح و لذت بردن باشند.

 

ماهانه:
سال 2015 برای متولدین مهر ماه یک سال صعودی برای کسانی است در زیر علامت خورشید به دنیا آمده اند.
• January یک ماه جذاب برای متولدین مهر ماه خواهد بود و همراه با حمایت خانواده. امور مالی هم خوب خواهند بود و شریک زندگی تان نیز شما را پرستش میکند.
• February این ماه نه تنها بهتر خواهد شد بلکه متولدین مهر ماه در مشاغل خلاقانه خوشبختی فراوان بدست خواهند آورد.
• اولین چالش در ماه March روی خواهد داد. که در این ماه یکسری مناقشات روی خواهد داد که برای پایان دادن به آنها باید شفاف سازی شود.
• April در رفاه هستید اما با سهم خود با یکسرس مشکلات روبرو خواهید بود. هنگامی که این مشکلات همراه با پول و امور مالی می ایند باید با احتیاط عمل کنید.

 

• May یک دوره عاشقانه آغاز می شود و اجتناب از هر نوع ریسکی.
• June در این ماه شما بلندپروازانه تر شده اید و نیاز به تصمیم گیری های مهم در مقابل کار دارید.
• در ماه July در این ماه مراقب باشید در مورد هر گونه تعهدات خود بخصوص زمانی که با خوش بینی رویایی شما همراه می شوند. شما باید قبل از هر تعهد و توافقی از تمامی حقایق اطلاع داشته باشید.

• در ماه August سلامت و بهداشت شما بهبود خواهد یافت. شما سراسر شاهد فرصت های عالی در منزل و محل کار هستید.
• سال 2015 برای متولدین مهر یک سال بسیار بزرگ است اما می تواند باعث زیادی روی در خوردن شود که تا ماه September ممکن است دچار عوارض جانبی آن شوید.
• از آن زمان شما بیشتر مراقب خواهید بود و اصول اولیه را رعایت میکنید. که این اتفاق در ماه October سال 2015 به احتمال زیاد روی خواهد داد. در این ماه با بی خوابی همراه خواهید بود و باید به یاد داشته باشید که همیشه مراقب خود باشید.
• در پایان ماه November در سال 2015 شما در معرض برخی از مسئولیت ها و فشارهای جدید قرار می گیرید. شما در بیشتر از سال در استراحت بودید و بنابراین شما باید آماده باشید تا واکنش مناسب نشان دهید و آنچه از شما ساخته است را انجام دهید.

 

============================================

 

فال سال آبان:
خلاصه:
فال سال 2015 برای متولدین آبان پیش بینی یک سال با ارمغانی از تغییرات قابل توجه و چشمگیر را خواهد داشت. متولدین آبان در سال 2015 آماده برایدریافت انواع پاداشها از گوشه و کنار باشند. اما شما باید برای بدست آوردن آنها سخت تلاش کنید و از زمان راحتی خود فاصله بگیرید و سعی کنید چیزهای جدید بدست بیاورید.
اغلب متولدین آبان ، بزرگترین منتقد خودشان هستند و در سال 2015 شما نیاز به آموزش برای غلبه بر این مسئله دارید. شما چندین سال است که سخت کار و تلاش کرده اید و دچار شکست های متعدد شده اید. اما همه چیز به سمت خوب شد در حال تغییر است و شما فقط باید با آغوش باز از آنها استقبال کنید. دنیای شما باید بدون شک و تردید و احساس عدم امنیت باشد.
علامت نشان شما در این سال می گوید که همه چیز در زندگی که نیازمند بدست آوردن و بهبود است فقط به کار عملی نیاز ندارد. این تغییرات به نظر دلهر آور است اما شما شادتر از این خواهید بود زیرا آنها را بدست خواهید آورد.

 

عاشقانه:
فال عشق سال 2015 متولدین آبان پیش بینی می کند که روابط عاشقانه فقط آنهایی نیستند که برای آزمایش باشند. در این سال شما بسیاری از چیزهای اضافی زندگی تان را رو دور خواهید ریخت. در سال 2015 تمرکز شما بیشتر بر دوستی های عمیق و معنی دار است و از دوستی های غیر از این جدا خواهید شد.
فرصت های بسیاری برای دیدار با شخصیت های جدید فراهم میشود. اما به غیر از چند نفر که فورآ با شما ارتباط متمرکز برقرار می کنند خواهید بود و به ارتباط بی ثابت دیگران توجهی نخواهید داشت.

 

فرصت های شغلی:
در گذشته از کار و تلاش سخت شما قدردانی نمی شد اما این در حال تغییر است. در سال 2015 باید گفت که فرصتهای تازه و هیجن انگیز شغلی در پیش دارید که در پی آن قدردانی مافوق خود را نیز دریافت خواهید کرد.
به طور کلی با این فرصت های تازه و هیجان انگیز شما در حال عبور از منطقه راحتی خود هستید و آن را به سطح تازه ای از سرمایه گذاری خواهید رساند. طبیعت متولدین آبان محافظه کار است و با احتیاط خود را در معرض خطرات و ریسک کردن ها قرار می دهد اما اگر شما خواستار رسیدن به پله های بالاتر هستید پس باید این تغییرات را پذیرا باشید.
متولدین آبان تصمیم گرفته است که در این موقعیت از زمان برای بهبود دانش خود و مهارتهای خود استفاده کند. پس این زمان خوبی برای رفتن به آموزشگاه برای یادگیری یک مهارت تازه و یا با گرفتن واظیف تازه در محل کار خود را بیش از پیش آماده کند.
در سال 2015 خود را مشتاق برای یادگیری پیدا خواهید کرد و خواهید خواست که بهترین امکان آن را بدست آورید. و این بدان معناست که بهبود ذهن و فکر شما به خوبی باعث بهبود جسم و روح شما خواهد شد.

 

امور مالی:
امور مالی به تنگنا کشیده شده متولدین آبان در سال 2015 به شکوفایی خواهد رسید. احتمالا یک بدهی بزرگ را تمام خواهید کرد یا در مراحل پایان پرداخت اقساط وام یا خرید ماشین یا هزینه های فارغ التحصیلی بچه هایتان هستید.
هر چه که هست باید تا اواخر سال 2015 شما شاهد سیل بزرگی از پول نقد باشید و این برای شما پریدن چندین پله به اوج خواهد بود و مثل نفس کشیدن اضافی در اتاق تنفس است.

 

سلامتی:
احساس فوق العاده ای در سال 2015 برای متولدین آبان پیش بینی می شود که خبر از سلامتی او خواهد داد. شما در این سال با موفقیت سطح استرس را کاهش داده و به زندگی عادی خود باز خواهید گشت.
شما از شر بسیاری از انرژی های منفی رهایی پیدا میکنید و پس از این زندگی به شما لبخند خواهد زد. با شکوفایی ذهنی و اعتماد به نفس و توجه به سلامت جسمانی خود به دنبال دستیابی به یک احساس بسیار بزرگ هستید.

 

خانواده:
روابط شخصی شما در سال 2015 به احتمال زیاد با تغییراتی همراه هستند. تلاش بسیاری برای خارج شدن از راحتی و گسترش روابط شخصی خود خواهید داشت.
شما در روابط موجود با محدودیت های آگاهانه آشنایی دارید و تصمیم خواهید گرفت که با حل مشکلات جلوی زیان خود را بگیرید. در هر صورت شما برای این شاد هستید.

 

اصلاحات وضع خود:
در این سال فرصتهای بسیاری برای شما وجود دارد فقط شما باید برای رسیدن به آنها تلاش کنید. بسیاری از اینها با تلاش و کوشش بسیار بدست خواهند آمد البته تلاشی روزانه.
خود را در معرض چالشهای جدید و هر روزه قرار دهید حتی اگر یک چیز ساده اما جدید مثل یک فنجان قهوه باشد. این کمک خواهد کرد که مرزهای توانایی های خود رو گسترش دهید. و این انواع فرصت های جدید که ممکن بود شما آنها را از دست رفته پیش بینی کنید ، بدست آیند.

 

مسافرت:
متولد ماه آبان در سال 2015 پیش بینی های من به او خواهد گفت که یک مسافرت به یک مکان آرامتر به دلیل پزشکی نقل مکان خواهید کرد. سفر برای شغل و کسب و کار نیز برروی کارتهای فال شما دیده می شود.

 

ماهانه:
• چیزهای نوسان دار برای شما در سال 2015 اتفاق خواهد افتاد و این آغاز از ماه January برای یک تشخیص شغلی است

 

• در ماه February شما نیاز به توجه به خانه خود خواهید داشت.
• در ماه March زندگی عاشقانه شما خود را با گرمای زیاد خواهید دید و زندگی مشترک خودتان را در هاله ای از نور بسیار زیاد در حال درخشش خواهید دید.
• زندگی عاشقانه شما با پرهای خودتان و با سعود به ارتفاعات در ماه April نیازمند تصمیم گیری های بسیار بزرگی خواهد بود. این ماه ماه بلند روازی شماست. مراقب سلامتی خود باشید. خانواده هم به کمک شما نیاز دارد.
• در June تغییرات رو به جلو در حرفه یا شغل شما دیده خواهد شد و بهداشت بهبود خواهد یافت.
• عاشقانه ها تنها چیزی نیستند که باید در مورد آنها تصمیم گیری کنید. در ماه July فرصتهای تازه ای داده خواهد شد که ممکن است با ریسک همراه باشند اما اگر تمایل به دنبال کردن آنها داشته باشید پاداش بسیار بزرگی بدست خواهید آورد.
• در ماه August افراد جدیدی وارد زندگی شما می شوند و در حالیکه بعضی از این ارتباطات زودگذر هستند. اما ممکن است چندین ارتباط طولانی در این ماه داشته باشید که برخی از آنها ارنباطات کاری و سود آوری برایتان خواهند بود.
• در ماه September زندگی عاشقانه شما کمی سرو سامان پیدا خواهد کرد. روابط به مراحل پایانی خود خواهند رسید و اگر عشق در افق آنها دیده شود احتمال زیاد اکنون آغاز آن خواهد بود و وارد مرحله تازه ای از عشق خواهید شد.در این مرحله شما در معرض آب های آرام شاعرانه قرار دارید.
• ماه October یکی دیگر از چرخه های جدید زندگی شماست. اصلاح اشتباهات خود و شروع دوباره از اول.
• در ماه November کمی مشکلات مالی را مشاهده خواهید کرد. بهداشت و سلامتی خوب خواهند بود. روابط نیاز به پرورش خواهند داشت.
• سال 2015 در یک پایان آرام در ماه December یه پایان خواهد رسید. در این سال شاهد انواع تغییرات کوچک و بزرگ و چالشها بودید. تغییراتی که ساخته شدند که شما ساخته شوید برای یک زندگی البته با حالتی تازه و شکل جدید اما طبیعی.

 

============================================

 

فال سال آذر:
خلاصه:
فال صورت فلکی کمان دار در سال 2015 به شما این فرصت را برای بهبود مهارتهای خود به عنوان زمانی برای نشان دادن نگرشهای جدید خود را نسبت به زندگی ،خواهد داد.
در چند سال گذشته شما تغییرات بزرگی را تجربه کرده اید و در حال حاضر زمان تعریفهای تازه فرا رسیده. حالا شما یک ایده بهتر از آنچه واقعا در زندگی می خواهید ،دارید و آماده اید به سمت آن حرکت کنید.
سال 2015 برای متولدین آذر سالی سراسر از تغییراتی است که چند سال پیش آنها را خواسته بودید.
شغل شما و روابط و حتی چشم اندازهای شما و همه چیز توسط همین تغییرات دچار تغییر شده اند.
شما آماده برای متوقف کردن تلاش ها و شروع یک لذت بردن واقعی از زندگی خود در سال 2015 هستید. البته که این فقط برخی از فرصتهای ارائه شده برای انجام آنچه که میخواهید است.
عاشقانه:
در سال 2015 متولدین ماه آذر شاهد روابطی هستند که در دو سال گذشته شروع شده بوده و این روابط ساخته و پرداخته شده اند و از این پس نیز در حال بهتر شدن در این سال خواهند بود.
در سال 2015 پیش بینی میکنم که صورت فلکی کمان دار برای جان سالم به در بردن از چالش های عشقی هر نوع ارتباط خود را گسترش دهید.
اگر رابطه شما جان ندارد در سال 2015 ممکن است احساس بی تجربه بودن داشته باشید. اما عشق واقعی در همین نزدیکی شماست و فقط باید امکانات پیدایش آن را ایجاد کنید.

 

فرصت های شغلی:
امسال زمان بسیار خوبی برای تمرکز بر امور شغلی است. شما ممکن است تصور کنید که چند سال گذشته با رکود مواجه بودید اما با ایجاد تغییرات در این سال شما به خودتان اجازه می دهید به میدان بازگشته و از موفقیت های خود واقعا لذت ببرید.
سال 2015 بهترین زمان برای انجام برای تغییرات است و پیش بینی میکنم که شما از این فرصت بدست آمده نهایت لذت را از سال خود خواهید برد.

 

امور مالی:
در سال 2015 برای متولدین آذر زمانی که صحبت از امور مالی میشود باید با احتیاط شوید. از هر گونه قرض گرفتن پول خودداری کنید و این باعث میشود شما به خودتان و زندگی تان بزرگترین لطف را کرده باشید. به دنبال یک شغل خوب است که شما به خوبی برخی از موانع مالی متوسط امسال رد پشت سر خواهید گذاشت اما شما باید برای آن آماده باشید.
این مهم است که بیش از هر عملی ، هر چند به جهت ساختن یا ایجاد تغییرات هستید باید برای افزایش سطح شادی خود تلاش کنید. و این بسیار مهم است که برای شادی و تفریح خود مقداری پول پس انداز کنید که بتوانید رویاهای خود را محقق کنید.

 

سلامتی:
برای متولدین آذر در سال 2015 از نظر سلامتی پیش بینی میکنم که سالی بسیار عالی و در سلامت کامل خواهید داشت. فقط ممکن است برای مقابله با برخی از مسائل روانی کمی درگیر شوید. البته این نه از ترس است بلکه تحریکات ذهنی شماست و توانایی این را خواهید داشت که استرس و بیمارها را در ساحل دور دست نگه دارید.

 

خانواده:
در سال 2015 روابط متولدین آذر با دیگران یا اطرافیان همچون چند سال گذشته است و تفاوتی آشکار نخواهد داشت. دوستی ها در حال تغییر هستند اما آنهایی که خوب هستند ارزش جنگیدن را دارند.
پیش بین های سال 2015 برای متولدین ماه آذر این است که در این سال شما برای افراد سطحی نگر هیچ جایی در زندگی تان وجود ندارد. افرادی که ارزش خود را آنگونه که هستند نشان می دهند در اولویت هستند و شما با ارزیابی آنها تصمیم به دوستی و یا حذف آنها می کنید.
خانه شما در سال 2015 بسیار مهم خواهد بود زیرا شما رویاهای خود را در خانه خواهید یافت و شاید شما تحت برخی بازسازی هایی برای خانه فعلی خود هستید که آن را تبدیل به خانه رویایی تان کنید.
به هر صورت این دلهره آور به نظر می رسد به خصوص اگر مقدار زیادی پول صرف این کار شود. در صورت موفقیت و پایان سختی های این کار ، شما بسیار شاد خواهید شد از بهبودی که در خانه ایجاد کرده اید.

 

اصلاحات وضع خود:
شما در چند سال گذشته تغییرات بسیاری در عادتهای شخصی خود قرار داده اید و دیگر از تغییرات دچار تردید از نتایج بهتر ندارید.  در سال 2015 هدف ما این است که که تا آنجا می توانید خود را بهبود دهید و به خود می گویید برای حفظ تغییرات انجام شده در چند سال پیش باید اینکار را ادامه بدهم. شما در این سال به دنبال انجام کار سخت هستید که مطمئن شوید عادتهای بد دیگر تکرار نمی شوند.

 

مسافرت:
با تمام تغیرات در پیش روی شما در سال 2015 ف این زمان خوبی برای سفر کردن است. شما مقداری پول برای انجام این آرزوی دیرینه خود باید داشته باشید و بهتر است با کسی همراه شوید که یک سفر خاطره انگیز داشته باشید.
این به شما فرصتی برای خارج شدن از روال عادی و روزمره زندگی خواهد داد و فرصتی برای دیدن دنیای اطراف. شما با این کار شادتر و احساس غنی شده تری به دلیل تجربه های تازه از سفر خواهید داشت.

 

ماهانه:
• با شروع این سال شما شاهدپرداخت پاداش زحمات و کارهای سخت خود که در چند سال قبل آنها را انجام داده بودید خواهید رسید که این زمان در ماه January خواهد بود.

 

• در ماه February شما در یک دوره زمانی تطبیق با اطرافیان قرار می گیرید که برای شما جدید هستند. در حال حاضر زمان مناسب برای شروع برنامه ریزی برای تغییرات زندگی شغلی خود در آینده است.

 

• در March در زندگی شما بسیاری از مناقشات یا درگیری ها پیش خواهد آمد. شما باید بین شغل و خانواده یکی را انتخاب کنید و این ممکن است به نفع خانواده پیش نیاید. بهداشت در این ماه به توجه اضافی و ویژه ای نیاز دارد.

 

• در April به شما اطمینان میدم که روابط شما از چالشهای چند سال گذشته بلاخره جان سالم به در ببرد و شما احساسی پایدار به منظور غلبه بر شرایط نامطلوب بدست آورید.

 

• در ماه May یک دوره از شادی و سعادت در حال افزایش به شما هدیه می شود. ماه های تابستان فرصت مناسب برای یک مسافرت و حتی کمی خود بزرگ بینی است

 

• در ماه June دوباره برخی مسائل یا مشکلات مربوط به سلامتی پیش می اید. این زمان برای استراحت خودتان و دوری از استرس هاست.

 

• در ماه July شاهد بهبود در سلامتی خود هستید. با پرداخت کردن وام یا بدهی از نظر مالی آزاد خواهید شد.

 

• ماه August یک ماه بسیار موفق از نظر عشقی و شغلی و مالی است.
• پس از آن ماه September از راه می رسد و شما باید محتاط در مورد پول هایتان باشید.

 

• در October آگاهی معنوی برایتان به ارمغان خواهد آورد. امور مالی کمی دچار گرفتگی خواهند شد و روابط شخصی گریزان

 

• ماه November با خود چند مشکل مالی به همراه خواهد آورد. هر دفعه که شما در این دوره قرار گرفته اید ، امور مالی شما باید شکوفا شود و شما باید در پایان سال احساس خوش بینانه ای در مورد اینده مالی خود داشته باشید.

 

• ماه December برای شما مساوی است با تحولات شخصی آذر ماهی
• برای متولدین ماه آذر در سال 2015 همه چیز در حال تغییر و تحول بوده و البته که در سالهای گذشته نیز بسیاری از این موارد را تجربه کرده اید و می دانید که تجربه های بزرگ از تغییرات کوچک شما ساخته شده اند و شما هنوز هم به دنبال ناشناخته های جهان هستید.

 

 

فال و طالع بینی سال 2015 – سه ماهه اولپربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی