ads
adsads

مروری بر گذشته

مطالب جدید سایت

دنیای مد

سلامت

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

راهنمای انتخاب مدل ابرو مناسب برای فرم صورت شما

مجموعه : آرایشگری

راهنمای انتخاب مدل ابرو مناسب برای فرم صورت شما

 

آیا دنبال مدل ابرو مورد علاقه خود هستید؟ باید بدانید که در انتخاب مدل ابرو توجه به فرم صورت و چشم ها امر بسیار مهمی است. فرم صورت افراد با هم متفاوت است، اما به طور کلی می توان آن ها را در چند دسته ی اصلی جای داد که شامل بیضی، گرد، مثلثی، کشیده، قلبی شکل و مربع هستند.

البته ما منکر آن نیستیم که برای زیبا شدن راه های زیادی در دسترش شما قرار دارد با انتخاب یک مدل لباس مجلسی خاص و یا مراجعه به یک آرایشگاه یا هرعمل دیگری می توانید تغییرات زیادی در خود ایجاد کنید اما تغییر مدل ابرو می تواند در ظاهر و فرم صورت شما تغییرات زیادی ایجاد کند حتما این مطلب رو دنبال کنید

صورت بیضی:

اگر به دنبال ایجاد تناسب درابرو و صورت خود هستید، ابروهای هشتی یا ابروهایی که تاج آن از چشمان شما خیلی فاصله دارند اصلا مناسب نیست. بهترین مدل برای صورت بیضی شکل این است که ابروی خود راسه قسمت کرده و دو سوم انتهایی ابرو به سمت پایین متمایل شود.

صورت گرد:

گاهی تضاد بسیار زیباست. منظورم این است که صورت کروی شکل باید ابروی زاویه دار داشته باشد. ابروهای منحنی شکل یا هلالی برای صورت گرد شما افتضاح است! ابروهای هشتی و زاویه دار را انتخاب کنید. اگر مدل ابروهای شما هلالی است و قصد ندارید از ابروهای خودتان دست بکشید حداقل تاج یا ته آن را به سمت بالا بزنید.

صورت قلبی شکل یا مدل Quadrat

مدل صورت قلبی خیلی انعطاف پذیرتر از سایر فرم هاست. در این مدل هم مثل مدل گرد از ابروی هلالی یا فرم منحنی دوری کنید. اما اگر کمی حالت گردی در ابروهای شما وجود داشته باشد تیزی قسمت چانه شما را پنهان می کند این فرم اگر همراه با مدل مو خاصی باشد می تواند جذابیت را در شما دو برابر کند .

 

صورت مثلثی (حالت مثلث معکوس)

 

ابروهای صاف و بی حالت چهره اینگونه افراد را کاملا بی روح نشان می دهد. برای رفع ایراد این چهره ابروهای رو به بالا با دنباله ی بلند می تواند مناسب باشد. باید قسمت هشتی ابرو نسبت به سایر قسمت ها کمی رو به بالاتر باشد.

صورت دراز یا کشیده:

برعکس مدل های قبلی در این مدل صورت ، ابروهای صاف مناسب هستند و باید از مدل ابروهای هلالی شکل دوری کرد. بهتر است فقط قسمت کوچکی از دم ابرو به سمت پایین متمایل شود.

صورت الماسی یا لوزی شکل:

انتخاب ابروی پهن برای این مدل صورت اصلا گزینه ی مناسبی نیست.بهترین حالت این است که ابروهایی نازک با نوک تیز برای حالت چهره ی خود انتخاب کنید.

 

منبع : روزگار

 پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی