ads
adsads

مروری بر گذشته

مطالب جدید سایت

دنیای مد

سلامت

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

آموزش ساخت ميز تلويزيون خانگی

آموزش ساخت ميز تلويزيون خانگی

 

مرحله 1 – قطعه ها ميز تلويزيون را به طول برش دهید

با استفاده از ميز تلويزيون این پروژه می توانیم تمام قطعات خود را که در ابتدای کار مورد نیاز خواهند بود برش دهیم. ممکن است در حین کار متوجه شوید که بعضی از قطعات به تنظیمات ميز تلويزيون جزئی نیاز دارند ، فقط مطمئن شوید که قبل از شروع اتصال قطعات ، آن را کاملاً خشک کنید. جدول تمام شده ما دارای ابعاد زیر است؛ 50 ″ L x 19 ″ W x 33 1/2 ″ H ، بنابراین در اینجا برشهایی است که ما برای رسیدن تلويزيون به آنجا ایجاد کرده ایم.

A = قطعات قفسه پایین  تلويزيون ، از مواد 2 × 4 و / یا 2 × 6 استفاده کنید. عرض کل ما در کل قطعات 16 the و طول 50 است. ما به طور هدفمند در عرضهای مختلف تابلوها مخلوط می شویم تا به شخصیت بیشتر و از قوام کمتری برخوردار باشیم. همین کار را می توانید با جدا کردن 2 × 4 و 2 × 6 به عرض ناسازگار انجام دهید یا بسته به ميز تلويزيون شما همه قطعات می توانند یک اندازه تلويزيون  باشند.

 

آموزش ساخت ميز تلويزيون خانگی

 

 

B = قطعات رومیزی ، از مواد 2 × 4 و / یا 2 × 6 استفاده کنید. عرض کل ما در تمام قطعات 19 ″ و طول 50 است.
C = دامن های کناری ، از مواد 1 × 4 استفاده کنید. طول ما 13 است.
D = پشتیبانی داخلی ، از مواد 1 × 2 استفاده  ميز تلويزيون کنید ، طول 12 1/8 است.
E = تکیه گاههای افقی وارد پاها می شوند ، از مواد 1 × 2 استفاده کنید ، طول 18 1/2 است.
F = پشتیبانی داخلی ، از مواد 1 2 استفاده کنید ، طول 13 است.
G = پا ، از مواد 4 × 4 استفاده ميز تلويزيون کنید. قد ما 32 است.
H = پشتیبانی داخلی جلو ، از مواد 1 × 2 استفاده کنید ، طول 42/4 42 42 است.
I = پشتی داخلی ، از مواد 1 × 2 استفاده کنید ، طول 44 3/4 است.
J = دامن جلو ، از مواد 1 × 4 استفاده کنید ، طول 42 1/4 است.
مرحله 2 – پیچ های جیب مته ميز با تلويزيون
قطعات را پرت کردم تا به شما نشان دهم که پیچ های جیبی را که با فلش های سفید مشخص می شوند ، به شما نشان می دهم. اگر برای ميز تنظیم تلويزيون  خود به کمک نیاز دارید ، این دستورالعمل ها را دنبال کنید.

مرحله 3 – دادوس تلويزيون  را برش دهید
قفسه زیرین پایه رسانه به طور کامل توسط دو میله عرضی پشتیبانی می شود که در پاها قرار گرفته اند. برای این کار ، از پایه های افقی خود (نامه E) برای تعیین عرض دادو استفاده کنید و بسته به جایی که می خواهید ارتفاع قفسه زیرین باشد ، آن را روی پاها مشخص کنید. در مورد ما ، این علامت های مدادی 4 ″ -6 you است که می بینید. علائم مداد از 6 ′ – 7 1/2 ″ نشان دهنده ضخامت تلويزيون  چوب ميز ما است که ما برای قفسه پایین استفاده می کنیم.

 

عمق اره میز خود را در 1/2 اینچ تنظیم کنید و یک سری برش کوچک ميز تلويزيون ایجاد کنید ، هر بار پا را کمی به سمت راست حرکت دهید تا این قسمت از پا برداشته شود.

وقتی کارتان تمام شد ، چیزی شبیه ميز به این خواهد بود.

برای جدا کردن قطعات باقی مانده چوب از یک چوب ميز اسکنه استفاده کنید.

ادامه دهید تا یک دادو را به هر چهار پایه برش  ميز دهید.

با برش ميز  دادوس تلويزيون  ، ما آماده جمع آوری میز هستیم ، اما قبل از شروع مرحله بعدی ، تمام قطعات خود را بویژه کناره ها ، رویه ها و لبه های مربع آن را سنباده بزنید. اگر چوب شما از قبل صاف باشد ، یک سنباده مداری با کاغذ سنباده 80 دانه ای خوب کار می کند یا یک بلوک سنباده کار می کند.
مرحله 4 – ضخامت میز را به پاها وصل کنید
ابتدا با اتصال یک تکه دامن به پاها ، دو انتهای جدول را مونتاژ تلويزيون  خواهیم کرد. یک تکه دامن (نامه C) را روی یکی از پایه ها قرار دهید ، توجه کنید که پدر به سمت بیرون برگردانده شود تا در قسمت داخلی میز قرار نگیرد. ما دامن خود را از 1/4 ″ از قسمت بیرونی  ميز تلويزيون پا قرار می دهیم تا یک ظاهر کوچک ایجاد کنیم. گیره ممکن است در طول این پروژه به بهترین دوست شما تبدیل شود ، مگر اینکه کسی داشته باشید که به شما کمک کند قطعات تلويزيون را در ميز هنگام پیچیدن در جای خود نگه دارید.

تحریریه‌ ی ما در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی ( رپورتاژ آگهی ) نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

 

 پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی