عضویت در تلگرام جذاب

ads
adsads

مروری بر گذشته

عکس

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

گران ترین مارک های تجاری جهان + عکس

گران ترین مارک های تجاری جهان + عکس

شرکت اینترنتی گوگل متخصص در ارائه سرویس های مرتبط با اینترنت در جهان است ، این شرکت قدرتمند گرانترین نام تجاری جهان را داراست و ارزش این مارک 158,543 میلیون دلار است.

news1405 گران ترین مارک های تجاری جهان + عکس

2 > APPLE
شرکت آمریکایی اپل، تولید کننده کامپیوتر ،تلفن همراه ، وسایل جانبی الکترونیکی و برنامه های کاربردی  در جهان است . این شرکت معتبر ترین و گرانترین مارک های تجارت  را به خود اختصاص داده است ، ارزش این نام تجاری 147,880 میلیون دلار است.

news1406 گران ترین مارک های تجاری جهان + عکس

3 > IBM
IBM یکی از برجسته ترین شرکت های تولید کننده نرم افزار  و سخت افزار کامپیوتر و بزرگترین مشاور در زمینه ی فناوری اطلاعات در جهان است ، این شرکت بزرگ معتبر ترین و گرانترین مارک تجاری به ارزش 107,541 میلیون دلار را داراست.

news1407 گران ترین مارک های تجاری جهان + عکس

4 > MICROSOFT
شرکت مایکروسافت بزرگترین تولید کننده سیستم عامل ویندوز در جهان است ، مارک تجاری ،این شرکت به ارزش 90,185 میلیون دلار است.

news1408 گران ترین مارک های تجاری جهان + عکس

5 >  McDonald’s
مک دونالد، بزرگترین رستوران زنجیره ای جهان است که بیش از 35,000 شعبه ،در 119 کشور را دارد، این رستوران زنجیره ایی گرانترین برند تجاری جهان را دارد که ارزش آن 85,706 میلیون دلار است.

news1410 گران ترین مارک های تجاری جهان + عکس

6 > COCA-COLA
شرکت کوکاکولا یک شرکت صنایع غذایی آمریکایی است که تمرکز اصلی این شرکت به تولید نوشابه های غیر الکلی معطوف می باشد، آرم کوکاکولا یکی از معروفترین نمادها به سبک غربی جهان است که ارزش نام تجاری این شرکت 80,683 میلیون دلار است.

news1409 گران ترین مارک های تجاری جهان + عکس

7 > VISA
VISA یک شرکت آمریکایی جهانی در ارائه خدمات مالی است، که وظیفه ی تسهیلات مبادلات مالی الکترونیکی در سراسر جهان را بر عهده دارد، عمدتا کارت های اعتباری و کارت های نقدی با نشان تجاری VISA انجام می شود.ارزش نام تجاری این شرکنت معتبر 79,197 میلیون دلار است.

news1411 گران ترین مارک های تجاری جهان + عکس

8 > AT & T
AT & T بزرگترین شرکت مخابرات تلفن ثابت، سرویس دهنده اینترنت، اشتراک تلوزیون های اینترنتی و دومین اپراتور تلفن همراه در آمریکای جنوبی است. ارزش نام تجاری ای شرکت قدرتمند و بزرگ 77,883 میلیون دلار است.

news1412 گران ترین مارک های تجاری جهان + عکس

9 >  MARLBORO
MARLBORO یکی از پر فروش ترین مارک سیگار در جهان است ، فیلیپ مورس دارندی  این مارک تجاری جهانی است که ارزش آن 67,341 میلیون دلار است.

news1413 گران ترین مارک های تجاری جهان + عکس

10 > AMAZON
AMAZON بزرگترین شرکت تجارت الکترونیک آمریکایی است که محصولات متنوعی در فروش کتاب، سی دی و فیلم به طور کاملا آنلاین را ارائه می دهد. برند آمازون گرانترین مارک جهان است که قیمت 64,255 میلیون دلار را دارد.

news1414 گران ترین مارک های تجاری جهان + عکس

  تابناک

عضویت در تلگرام جذاب

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی