عضویت در تلگرام جذاب

ads
adsads


مروری بر گذشته

عجایب اسرار آمیز جهان

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

عجیب ترین گوشی های موبایل تولید شده تا به امروز

مجموعه : فن آوری - IT

عجیب ترین گوشی های موبایل تولید شده تا به امروز

شرکت های مختلفی که در صنعت تولید گوشی های هوشمند فعالیت می کنند که گاهی اوقات سعی می کنند تا از قالب همیشگی بیرون آیند ومتفاوت تر از رقبا به نظر برسند،بعضی ها با طراحی های عجیب سعی در رسیدن به این هدف دارند،بعضی دیگر با تجهیز محصولشان به امکانات جدید و بعضی هم از هر دو تکنیک استفاده می کنند،Samsung Galaxy S3،Iphone 4sوMotorola DROID RAZR برخی از محصولاتی بودند که توانستند در زمان عرضه ی خود نگاه های بسیاری را به خود جلب کنند.

البته گفتنی است که متفاوت بودن همیشه هم جواب نمی دهد و برخی از شرکت ها با تولید محصولات متفاوت نه تنها موفق نشدند تا کاربران را با خود همراه کنند،بلکه برای مدتی تبدیل به ابزاری برای شوخی و خنده ی کارشناسان و منتقدان شدند.

در ادامه می خواهیم ۵ مدل از عجیبترین گوشی های تولید شده توسط شرکت های مختلف را به شما معرفی نماییم،با ما همراه باشید.

۱. F88 Wrist Phone

94 12 1gh4843 عجیب ترین گوشی های موبایل تولید شده تا به امروز

شاید روزی به همچین طرحی برسیم اما هنوز برای تولید این گونه طرح ها زود است،اگر بخواهید شبیه کاراگاه گجت باشید می توانید این گوشی را خریداری نمایید،اما توجه داشته باشید که رفت و آمد کاراگاه گجت ممکن است در خیابان های شهر از نظر مردم خنده دار باشد!

۲. Toshiba G450

94 12 1gh4844 عجیب ترین گوشی های موبایل تولید شده تا به امروز

اگر قصد استفاده از این گوشی را دارید بهتر است همیشه یک جوراب زنانه در جیب خود داشته باشید تا در صورتی که سوار مترو و یا دیگر وسایل نقلیه ی عمومی می شوید آنرا به سر خود بکشید تا مردم شما را نشناسند،هدف از طراح واقعا مشخص نیست و این گوشی کاربر را به یاد کنترل تلویزیون می اندازد.

۳.Virgin Lobster 700

94 12 1gh4845 عجیب ترین گوشی های موبایل تولید شده تا به امروز

طراحی گوشی تولید شده واقعا به عجیب و غریبی اسمش است،این گجت در سال ۲۰۰۶ به باطار عرضه شد و جزو اولین گوشی هایی بود که تماس تصویری را پشتیبانی می کرد و مشخصات فنی خوبی داشت اما همه دوست ندارند لابستر در جیب خود داشته باشند!

۴. Compulab Exeda

94 12 1gh4846 عجیب ترین گوشی های موبایل تولید شده تا به امروز

این گوشی از دو سیستم عامل اندروید و ویندوز فون پشتیبانی میکند،صفحه ی نمایشی ۳.۵ اینچی داشته و پردازنده ای ۵۰۰ مگاهرتزی دارد که با توجه به سالی که تولید شد واقعا قوی بود و از همه جالب تر که این گوشی یک ورودی LAN نیز دارد،اما همه ی ایم مشخصات قوی نتوانست بر ظاهر زشتش غلبه کند و در فروش شکست خورد.

۵. Elfoid

94 12 1gh4847 عجیب ترین گوشی های موبایل تولید شده تا به امروز

خانم ها و آقایان،این شما و این هم مسخره ترین گوشی جهان!!!فکر میکنیم شعار تبلیغاتی بهتری برایش وجود نداشته باشد،به لطف خدا این گوشی در حد طرح باقی ماند و به تولید انبوه نرسید.

 زوم تک

عضویت در تلگرام جذاب

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی