ads
adsads


مروری بر گذشته

عکس

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

فال روز شنبه 24 دی ماه 1390

مجموعه : فال روزانه
0.480923001326464128 jazzaab ir فال روز شنبه 24 دی ماه  1390
 
 

فروردین
بیش از حد توان تان كار نكنید. هیچ كس به اندازه شما توانایی ندارد. سیارات، شما را تكمیل می كنند و دیگران غبطه می خوردند. فكر كنید باید مثل دیگران بی كار بنشینید، فعال باشید و نتیجه اش را بگیرید.

اردیبهشت
فکر غیر منتظره ای به ذهنتان می رسد که البته با نقشه های همیشگی و معمولتان فرق دارد . برای چنین مسوولیتی آمادگی دارید؟  در حقیقت می توانید با تکیه بر پشتکارتان این مسوولیت را بپذیرید. حتماً‌ می توانید موفق شوید.

خرداد
امروز عطارد به برج جدی می رود این قیسمت از چارت شما به مسائل بانكی، فعالیت های گروهی، دوستان جدید و آشنایان مربوط می شود. سعی كنید امروز را برای خودتان به روز خاصی تبدیل كنید كه به یادتان می ماند و از شرایط لذت ببرید همان طور كه یك خردادی می تواند.

تیر
امروز عطارد به برج مخالف شما،برج عقرب می رود.امروز دوست ندارید خانه را ترک کنید.اگر باید به جای غریبه و نا آشنایی بروید سعی کنید نروید تنها به مکان هایی بروید که برایتان آشناست.غذا به شما احساس خوبی می دهد و شاید بخواهید امشب شام در بیرون از خانه و به همراه دوستان بخورید،مخصوصاً اگر روز خسته کننده ای داشتید.

مرداد
امروز سیاره پول شما یعنی عطارد، وارد علامت بز(دی) خواهد شد و مربوط به بخش كار و سلامتی شما می باشد. این امر منحصر به چیزی می شود ؟ شما در موضعی قرار می گیرید كه از كارتان كمی پول به دست می آورید خصوصاً‌ اگر در جستجوی كار تازه ای هستید كه درآمدش، بیش از كار فعلی باشد. هم چنین مبلغ كمی از این پول را برای سلامتی و رفاه خود، هزینه خواهید كرد.

شهریور
عطارد قسمت عشقی زندگی تان را کنترل می کند در حالی که زهره،قسمت رابطه ها را کنترل می کند.بنابراین رفتار امروز شما با دیگران اهمیت دارد.از هر فرصتی برا ی معاشرت با دیگران استفاده کنید،سعی کنید با آنها خوب باشید و در نتیجه می بینید که تمام روابط تان خوب می شود.

مهر
امروز مری کوری به علامت خاکی بزکوهی تغییر مکان می دهد،وشما را در قالبی حسرت زده و غمگینی فرو می برد.شما از یادآوری گذشته و صحبت راجع به روزهای خوب قدیم لذت خواهید برد.هم چنین فرصت خوبی است که راجع به منزل و فامیلتان فکر کنید ویا خویشاوندانی که اخیراً ندیده اید،ارتباط برقرار کنید.به آنها تلفنی بزنید و یا چند خطی نامه برایشان بنویسید.آنها از این که از شما خبری بگیرند خوشحال می شوند.

آبان
امروز سیاره عشق،ونوس،به قسمت احساسی چارت شما می رسد.یعنی در اوج احساسات هستید و اگر مجرد هستید رابطه عشقی خوبی با یک نفر برقرار می کنید.کمی به سکوت و تنهایی جذب می شوید اما از آنجایی که عطارد وارد قسمت ارتباطات چارت شما می شود مدت زیادی را در سکوت سپری نمی کنید.

آذر
همانطوری كه موافق طبع آذری شماست، امروز شما از انرژی لبریز هستید و از هیچ چیز بیش از فعال بودن لذت نمی برید. اگر بعد از ایام تعطیلات احساس سنگینی بودن و بی تحركی می كنید، این بهترین موقعیت است كه دست به كاری بزنید كه شما را توی فرم بیاورد. اگر در حال چرخ زدن بدور آدمی خاص بوده اید كه لحظه ای بدست آورید و آنچه در سر دارید را به او بگوئید، نگران نباشید، چون زندگی بهترین موقعیت را برایتان عرضه خواهد كرد.

دی
امروز حدس و گمان هایتان را دنبال كنید، به خصوص اگر در بانك ویا شركت بیمه كار می كنید. اگر این طور نیست، می توانید تصوراتی كه به نفع وضعیت مالی تان است داشته باشید. شما به حدی منطقی و قانونمند هستید كه گاه شاید فرصت ها را از دست بدهید. بهتر است بدانید كه تا زمانی كه كار خلافی انجام نمی دهید هیچ مشكلی هم پیش نخواهد آمد.

بهمن
امروز ونوس به طرف ماه اسفند می رود بخشی از چارت تان که به پول و ابتکارا شخصی مربوط می شود . اگر در چند هفته آینده قراردادی را امضاء‌ کنید یا هر نوع توافق نامه  مالی می نویسید مراقب باشید زیرا به سادگی متوجه نکته های کوچک نمی شوید . در حال حاضر می توانید مثل ریگ پول خرج کنید . بنابراین زمانی چک بکشید که مطمئن باشید می توانید پرداختش کنید.

اسفند
شاید دستیابی به شجاعت بهترین انتخاب شما باشد. بنابراین یک قرار ملاقات با رئیس بانک بگذراید. اگر می خواهید خود را در یک گرفتاری مالی درگیر کنید طفره رفتن شما می تواند کار را خرابتر کند . حتی اگر شما تدابیر را ترجیح دهید.

 

 پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی