ads
adsads


مروری بر گذشته

عکس

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

مردی که با زن و نامزد دو مرد دیگر رابطه داشت !!!

مجموعه : مجله خبری
0.981771001326373003 jazzaab ir مردی که با زن و نامزد دو مرد دیگر رابطه داشت !!!
 
 
روزنامه شرق نوشت:دو مرد که به طور اتفاقی برای کشتن یک نفر با هم همدست شده بودند، در جلسه محاکمه اتهامات‌شان را قبول کردند.
این پرونده از آذر سال 85 با کشف جنازه مردی جوان در اطراف شهرستان لار استان فارس به جریان افتاد. کارآگاهان وقتی از وجود این جنازه مطلع شدند به محل جرم رفتند و به بررسی شواهد و سرنخ‌ها پرداختند. با توجه به جراحت‌هایی که روی سر مقتول وجود داشت، مشخص شد این مرد به نام یحیی بر اثر اصابت ضربات جسمی سخت به سرش جان باخته است. از سویی رد یک موتوسیکلت نیز در صحنه جرم وجود داشت. کارآگاهان با توجه به آثار و علایم موجود به این نتیجه رسیدند که یحیی توسط فرد یا افرادی آشنا با اختیار خودش به آنجا کشیده شده و سپس قاتل یا قاتلان در یک لحظه وی را غافلگیر کرده و بدون اینکه به او فرصت دفاع بدهند، این جوان را از پا درآورده‌اند.
افسران جنایی که پی برده بودند این جنایت نه با انگیزه سرقت، بلکه به دلایل شخصی و خصومت به وقوع پیوسته است به تحقیق درباره زندگی خصوصی این مرد پرداختند و با به دست آوردن سرنخ‌هایی به مردی به نام جواد مظنون شدند و او را بازداشت کردند.
جواد که در ابتدا ادعای بی‌گناهی می‌کرد،وقتی تحت بازجویی‌های فنی- پلیسی قرار گرفت به قتل اقرار و همدستش را به نام ناصر معرفی کرد. او درباره انگیزه‌اش از قتل گفت: «چندی قبل یکی از دوستانم به من گفت فهمیده یحیی با زنش رابطه دارد و به همین دلیل می‌خواهد از این مرد انتقام بگیرد. او از من خواست کمکش کنم و گفت اگر حاضر شوم یحیی را بکشم، پول خوبی خواهد داد. من که به شدت مشکل مالی داشتم و از طرفی می‌دانستم یحیی کاری غیراخلاقی انجام داده است، قبول کردم به دوستم کمک کنم.»
متهم در ادامه گفت: «من در فکر این بودم نقشه‌ای برای قتل بکشم که باخبر شدم مرد دیگری به اسم ناصر هم می‌خواهد همان کاری را انجام بدهد که در تدارکش بودم. من از قبل ناصر را می‌شناختم و وقتی از نیت او باخبر شدم با هم صحبت کردیم تا به صورت مشترک این کار را انجام بدهیم. بعد از طراحی یک نقشه من به بهانه تفریح و گشت و‌گذار سراغ یحیی رفتم و او را سوار موتورم کردم و به منطقه‌ای بردم که از قبل تعیین کرده بودیم. ناصر هم خودش را به آنجا رساند و بعد در یک فرصت مناسب به او حمله کرد و وی را به قتل رساند و سپس فرار کردیم.»
ماموران بعد از شنیدن این اعترافات ناصر را هم بازداشت کردند. این مرد وقتی فهمید همدستش حقیقت را بیان کرده است، چاره‌ای جز اعتراف پیدا نکرد، وی گفت: «من فهمیده بودم یحیی با نامزدم رابطه دارد به همین دلیل تصمیم گرفتم او را بکشم و در حین برنامه‌ریزی برای قتل فهمیدم جواد هم همین نقشه را دارد برای همین با هم همکاری کردیم.»
دو متهم به قتل در ادامه به بازسازی صحنه جرم پرداختند و پس از صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست آنها به دادگاه کیفری استان فارس معرفی شدند. این دو چند روز قبل در شعبه 5 دادگاه کیفری استان فارس محاکمه شدند. در جلسه دادگاه نماینده دادستان برای متهمان به خاطر معاونت و مباشرت در قتل درخواست مجازات کرد و اولیای دم مقتول نیز خواستار صدور حکم قصاص شدند. پس از آن دو متهم در جایگاه قرار گرفتند و همان مطالبی را که در بازجویی‌ها گفته بودند، تکرار کردند. بنا بر این گزارش در حال حاضر هیات قضات برای صدور رای این پرونده وارد شور شده‌اند.
 
 


پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی