ads
adsads


مروری بر گذشته

مطالب جدید سایت

عکس

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

روایت معشوقه الساعدی قذافی از وی + عکس

مجموعه : مطالب گوناگون
روایت معشوقه الساعدی قذافی از وی
زنی كه برای شش سال معشوقه الساعدی قذافی بوده از جزئیات دوستی‌اش با پسر دیكتاتور لیبی پرده برداشت.
به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه وطن چاپ آمریكا نوشت: داوینكا مرچیوا درخصوص دوستی‌اش با الساعدی قذافی، پسر معمر قذافی، دیكتاتور لیبی به روزنامه دیلی‌ میل گفت: الساعدی همواره كیفی پر از اسكناس با خود حمل می‌كرد و حدود 280 میلیون دلار را سالانه صرف ولخرجی‌هایش می‌كرد.
0.195268001320163164 jazzaab ir روایت معشوقه الساعدی قذافی از وی + عکس
وی تاكید كرد: من زمانی كه 21 ساله بودم با الساعدی در یك كلوپ شبانه در پاریس آشنا شدم.

داوینكا تاكید كرد: من دقیقا در سال 2004 با پسر قذافی ملاقات داشتم و دوستی ما در سال 2010 پایان یافت.

معشوقه الساعدی تصریح كرد: الساعدی در همان دیدار اول از من خواست با هواپیمای اختصاصی‌اش به منطقه كارائیب بروم اما من با درخواست وی مخالفت كردم و وی هر چند هفته یك بار به پاریس می‌آمد تا من را راضی كند تا همراه وی بروم. الساعدی در آن زمان در یك هتل مجلل در پاریس اقامت داشت و بازیكن فوتبال در لیگ برتر ایتالیا بود و در باشگاه‌های مختلفی بازی می‌كرد.

داوینكا خاطرنشان كرد: الساعدی بیش از شش فرزند داشت كه هر جا می‌رفت آنها را به همراه چندین خدمتكار با خود می‌برد.

بنا به اظهارات معشوقه الساعدی، وی هر جا می‌رفت پول برایش فراهم بود و از نظر مالی هیچ مشكلی نداشت و همیشه یك كیف پر از اسكناس به همراه داشت و وی اگر پول كم می‌آورد فورا با سفارت لیبی در پاریس تماس می‌گرفت و می‌گفت برایش پول بفرستند.

وی ادامه داد: اكثر لیبیایی‌ها همیشه اطراف وی بودند و وی آنها را خدمتكارانش توصیف می‌كرد. من یك بار از وی خواستم آنها را خدمتكار توصیف نكند اما الساعدی پاسخ داد كه هركاری بخواهد می‌كند و دوست دارد آنها را خدمتكار بنامد و بعضا آنها را مورد ضرب وشتم قرار می‌داد. درست است كه وی با من مهربان بود اما با دیگران رفتار تندی داشت.

این رقصنده ادامه داد: الساعدی همیشه تمایل داشت در مجلل‌ترین هتل‌های پاریس اقامت داشته باشد و وی همیشه مشروب را تا آخرین قطره‌اش می‌نوشید در حالی كه نیمه شب در هتل محل اقامتش در نیمه‌های شب با صدای بلند آواز گوش می‌داد.

وی بیان داشت: یك بار با وی در سال 2009 به تانزانیا سفر كردم.

وی می‌گوید: الساعدی به یك گروه موسیقی پول داده بود تا در تولدش در سال 2007 برایش آواز بخوانند. وی جشنی بزرگ را در ویلایی در شهر كن فرانسه برگزار و 30 نفر را دعوت كرده بود.

وی یادآور شد: الساعدی به رغم این كه اذعان كرده بود كه پدرش تمایلی به ازدواج وی ندارد اما از من خواستگاری كرده بود.

داوینكا تصریح كرد: برخی محافظان الساعدی به من گفته بودند كه وی سالانه بیش از 280 میلیون دلار صرف خوشگذرانی‌هایش می‌كند.

وی تاكید كرد: الساعدی طی مدت كوتاه دوستی‌مان جواهرات عدیده‌ای را به من هدیه داد كه ارزش كلی آن 30 هزار دلار آمریكا بود. وی عاشق منطقه دیزنی لند پاریس بود و با دوستانش به آنجا رفته بود وی یك بار پیراهنی را خریده بود كه روی آن عكس قهرمانان فیلم دزدان كارائیب بود. وی مانند كودك 10 ساله بود و یكبار به من اطلاع داد كه به پاریس می‌آید تا فقط مرا ببیند و وقتی آمد سه ساعت با من بود و بعد از من خواست باهم بیرون برویم اما من همیشه نگران سلامتی‌ام بودم. از او و دشمنانش می‌ترسیدم چرا كه انسانی دمدمی مزاج بود.

این معشوقه همچنین الساعدی را به داشتن رابطه با مردان دیگر متهم كرد.

 

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی