ads
adsads


مروری بر گذشته

مطالب جدید سایت

عکس

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

انتشار فیلمی منتسب به قتل سه دختر به دست پدر + عکس

مجموعه : مجله خبری

در همین هنگام ناگهان مهرداد، فرزند هفت ساله خود را هدف می‌گیرد و دو گلوله به او شلیك می‌كند. پس از آن فیلمبردار و خواهرش در حالی كه جیغ می‌كشند، شروع به دویدن می‌كنند اما مهرداد به راحتی به سمت فرزند 12ساله‌اش تیراندازی می‌كند
0.657932001320054668 jazzaab ir انتشار فیلمی منتسب به قتل سه دختر به دست پدر + عکس

شرق: مردی كه سه دختر خود را با شلیك گلوله به قتل رسانده است، در حالی همچنان تحت تعقیب پلیس قرار دارد كه دیروز فیلمی منتسب به این جنایت در سایت‌های اینترنتی منتشر شد.

 

این مرد 53ساله كه مهرداد نام دارد و به مرادسیاه معروف است، پیش از این به جرم قاچاق اسلحه محاكمه و به حبس ابد محكوم شده بود. او در شهریور ماه سال جاری به دلیل اینكه دختر 19ساله‌اش قصد داشت ازدواج كند با سپردن وثیقه از زندان مرخصی گرفت.

مهرداد كه ساكن روستای تختگاه كرمانشاه است، روز حادثه به بهانه اینكه برای جشن عروسی قصد خرید دارد، سه دختر 19، 12 و هفت ساله خودش را سوار بر وانت آبی‌‌رنگش كرد و به منطقه‌ای خلوت رفت. او سپس هر سه دختر خود را با شلیك سلاح كلاشینكف از پا درآورد.

مهرداد كه به ماده مخدر شیشه اعتیاد دارد، بعد از قتل به خانه بازگشت و به همسرش خبر داد دخترانش را كشته است. او نشانی محل رها شدن اجساد را نیز اعلام كرد و گفت به دلیل اینكه زندانی بوده و می‌دانسته در نبود او فرزندانش آینده خوبی نخواهند داشت و با فقر و بدبختی زندگی خواهند كرد، تصمیم به این جنایت گرفته است.

او بعد از گفتن این جملات فراری شد و از آن زمان ردی از وی به دست نیامده است. دیروز فیلم منتسب به این جنایت هولناك روی سایت‌های مختلف اینترنتی قرار گرفت. این صحنه با دوربین موبایل و توسط دختر بزرگ مهرداد-آخرین قربانی-تهیه شده و در آن دیده می‌شود متهم بعد از متوقف كردن اتومبیل در منطقه‌ای مسطح و خلوت سلاحی را در دست می‌گیرد و آن را مسلح می‌كند.

در این هنگام سه دختر او به فاصله از یكدیگر ایستاده‌اند و هرچند سلاح را در دست پدر خود می‌بینند، اما هرگز تصور نمی‌كنند چه سرنوشتی در انتظارشان است. در واقع رفتار این دختران نشان می‌دهد برای آنها مسلح بودن پدر اتفاقی عادی و طبیعی است.

در همین هنگام ناگهان مهرداد، فرزند هفت ساله خود را هدف می‌گیرد و دو گلوله به او شلیك می‌كند. پس از آن فیلمبردار و خواهرش در حالی كه جیغ می‌كشند، شروع به دویدن می‌كنند اما مهرداد به راحتی به سمت فرزند 12ساله‌اش تیراندازی می‌كند و بعد از شلیك دو گلوله سراغ دختر بزرگش می‌رود و او را نیز به قتل می‌رساند. این پرونده اكنون در دادسرای كرمانشاه در جریان است و پلیس همچنان می‌كوشد عامل این كشتار را دستگیر كند.

 

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی