ads
adsads


مروری بر گذشته

مطالب جدید سایت

عکس

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

غرش پژو 4008 در جاده ها+عکس

کارخانه پژو قصد دارد مدل 4008 خود را در سال 2013 به بازار عرضه کند.این خودرو که یک ماشین 4×4 است با ظاهری زیبا و جذاب قصد دارد تا فروش پژو را در سطح جهانی بالا ببرد.


به گزارش گروه خواندنی های مشرق،در بازار جهانی از سال 2005 تا به حال سطح در خواست مردم نسبت به ماشین های شاسی بلند افزایش یافته است.طبق آمار در روسیه 20 درصد و در چین و اروپا 10 درصد افزایش تقاضا وجود داشته است.پژو 4008 نیز میتواند برای ارضای این سطح تقاضا که احتمالا بیشتر نیز میشود مناسب باشد.

این ماشین با  میتواند در میان ماشین هایی که قرار است هم زمان با آن  ارائه شوند فروش بهتری داشته باشد.زیرا میتواند همه افراد را تحت تاثیر قرار دهد و گزینه خوبی برای کسانی باشد که به دنبال خرید یک ماشین شاسی بلند هستند.


پژو 4008 با سبک خاص خود میتواند به راحتی نشان دهنده کارخانه سازنده اش باشد.این خودرو با داشتن چراغ های کشیده در جلو و داشتن یک جلو پنجره مشبک و همچنین استفاده از سه چراغ قرمز در قسمت عقب خود را به عنوان یک محصول ناب پژو نشان میدهد.

از دیگر امکانات این ماشین میتوان به سیستم جهت یاب مدرن آن با صفحه نمایش لمسی و یا رینگ های 18 اینچی زیبای آن اشاره کرد.همچنین بخش شیشه ای سقف این ماشین میتواند نور کافی هنگام روز را در اختیار شما قرار دهد و در شب نیز چراغ های تعبیه شده در سقف امکان خواندن را به شما میدهد.


در مورد راحتی نیز باید بگوییم که طول و عرض آن نسبت به پژو 4007 کوچک تر شده است ولی هم اکنون 4.34 متر طول و 1.86 متر عرض و 1.63 ارتفاع دارد.از نظر فضای داخلی نیز به طوری طراحی شده است که شما در طول سفر احساس خستگی یا کمبود فضا نکنید.

شما میتوانید حالت ماشین را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.این حالات در 3 نوع 4×4 ،2×2 و یا قفلموجود است.در حالت قفل به یک حالت پایدار میرسد به طوری که فشار به چرخ های عقب قدری بیشتر است.

0.341220001320006276 jazzaab ir غرش پژو 4008 در جاده ها+عکس


در مورد موتور آن نیز باید بگوییم که این ماشین با دو موتور بنزینی و دیزلی به بازار می آید.در مدل بنزینی شما یک جعبه دنده 5 سرعته دستی دارید و در مدل دیزلی شما یک جعبه دنده 6 سرعته دارید.

با توجه به این موارد پژو 4008 میتواند گزینه خوبی برای علاقمندان به ماشین های شاسی بلند باشد.

 
 

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی