ads
adsads


مروری بر گذشته

مطالب جدید سایت

عکس

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

همسرم را با جنین 9 ماهه‌اش كشتم

مجموعه : مجله خبری
0.913835001315321255 jazzaab ir همسرم را با جنین 9 ماهه‌اش كشتم
 
 
 

 

فارس: سرهنگ «حمیدرضا گل صباحی» رئیس پلیس آگاهی استان تهران و البرز با اعلام این خبر، گفت: در اردیبهشت ‌ماه سال جاری در پی شكایت پدری مبنی بر فوت مشكوك دختر 35 ساله‌اش كه 9 ماهه نیز باردار بوده است، رسیدگی به موضوع در دستور كار مأموران قرار گرفت.

وی تصریح كرد: با توجه به اینكه «سمانه» در شهریور سال گذشته فوت كرده بود از همان تاریخ رسیدگی به علت و چگونگی فوت نامبرده از سوی پزشكی قانونی مورد بررسی قرار گرفت تا اینكه در اردیبهشت‌ماه سال جاری علت مرگ برابر نظریه پزشكی قانونی مسمومیت با سم اعلام شد، بنابراین با مشخص شدن این موضوع جریان پرونده از حالت فوت مشكوك وارد مرحله تازه‌ای شد و دستگیری قاتل یا قاتلان در دستور كار قرار گرفت.

گل صباحی افزود: برای به دست آمدن سرنخ‌های اولیه خانواده مقتول به پلیس آگاهی دعوت و از آنها بازجویی به عمل آمد و مشخص شد كه «سمانه» در مدت 13 سال اول زندگی خود نازا بوده و قادر به بچه‌دار شدن نبوده است و همین امر باعث اختلاف شدید در زندگی آنها شده بود به همین خاطر شوهر وی به نام «عباس» پس از آشنایی با زن دیگری به نام «مینا» تصمیم به ازدواج مجدد می‌گیرد و این موضوع را نیز با همسرش در میان می‌گذارد که با مخالفت شدید وی مواجه می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی استان تهران و البرز گفت: برابر اظهارات خانواده مقتول، با وجود اینکه مشکل ناباروری سمانه مرتفع شده بود اما همسرش ارتباط خود را با «مینا» قطع نمی‌كند و به صورت پنهانی و نامشروع با مینا رابطه داشته است و به همین خاطر با به دست آمدن این اطلاعات عباس و مینا به پلیس آگاهی دعوت شده و تحت بازجویی قرار گرفتند.

گل صباحی افزود: «عباس» با ارائه دست نوشته‌ای كه مدعی بود از سمانه به جا مانده است ادعا کرد كه همسرش اقدام به خودكشی كرده و قبل از این اقدام علت خودكشی خود را نوشته است.

سرهنگ گل صباحی اظهارداشت: با توجه به تناقض‌گویی‌های عباس و مینا آنها تحت كنترل نامحسوس قرار گرفتند تا اینكه سرنخ‌های دیگری مبنی بر اینكه عباس در قتل همسرش دست داشته است به دست آمد بنابراین با هماهنگی مقام قضایی نامبرده دستگیر و تحت بازجویی های فنی پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان تهران و البرز گفت: «عباس» پس از ارائه مدارك و مستندات لازم و تفهیم دلایل لب به اعتراف گشود و اذعان كرد كه همسرم پس از باردار شدن و پی بردن به ارتباط من و مینا اشتیاق چندانی به زندگی با من نداشت و همیشه بدخلقی می‌كرد و این رفتار او باعث شد که روز حادثه عصبانی شده و با تهیه سم كشنده نقشه قتل را طرح ریزی کرده و همسرم نیز در شهریور 89 وقتی سم را خورد، حالش وخیم شده و پس از انتقال به بیمارستان در حالی كه جنین 9 ماهه در شكم داشت فوت كرد.

گفتنی است ، متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

 

منبع:farsnews.com
 

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی