ads
adsads

مروری بر گذشته

مطالب جدید سایت

دنیای مد

سلامت

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

تست خودشناسی با انتخاب بوی خوش دلخواه شما

تست خودشناسی با انتخاب بوی خوش دلخواه شما
آلن هریس محقق و استاد دانشگاه، درباره اهمیت رایحه و حس بویایی میگویدحس بویایی شما، در مغز و دقیقا در منطقه احساسات اولیه واقع شده است.به همین علت است که ارتباطات بویایی تشکیل شده در دوران کودکی ، می تواندشخصیت رفتاری شما و سازه های ثبت آن را در دوران نوجوانی و جوانی شکل دهد
بنابراین در تست حاضر ، آن بوی خوشی را که حس می کنید لحظات بسیار شادی رابرای شما به وجود می آورد ، انتخاب کرده و ببینید که رایحه شخصیت شما چه رنگ و بویی دارد !؟

گزینه یک – بوی تند کلر در استخرهای بزرگ
گزینه دو – بوی کباب ، همبرگر و از این قبیل غذاه
گزینه سه – بوی گل وسبزه
گزینه چهار – بوی کرم های ضدآفتاب
گزینه پنج – بوی خوش بچه های کوچک


جوابها :
تفسیر گزینه یک – بوی تند کلر در استخرهای بزرگ
مطالعات نشان میدهد کسانی که بشدت به بوی تند و تیز کلر در آب استخر علاقه مندند افرادی مخاطره جوو اهل ریسک هستند که مدام به دنبال کسب تجربیات جدید هستند. شما عاشق تجربه کردن ودر نتیجه شوکهای غیر آشنایی هستید که یکباره بر شما فرود می آید.
تفسیر گزینه دو – بوی کباب ، همبرگر و از این قبیل غذاها
تحقیقات نشان می دهد که بودن با خانواده برای شمااز اهمیت فراوانی برخوردار است و بدین ترتیب همیشه از استرس کمتری نسبت به دیگران بر خوردارید. شما تلاش می کنید تا تمام اوقات فراغت خود را با آنهابگذارنید.
تفسیر گزینه سه – بوی گل و سبزه
آیا به خاطر می آورید که همیشه پدرتان را درکارهای مربوط به گل و گیاه و یا مادرتان را برای آماده کردن میز غذا و جمع کردن آن کمک می کردید؟ کسانی که عاشق بوی چمنهای تازه کوتاه شده و یا گل و سبزه هستند ، افرادی مسولیت پذیر و دلسوزند و هرگز کاری را در نیمه راه رها نمی کنند.شما با بوی طبیعت زنده اید و این یعنی شادکامی و سرزندگی ، یعنی حیات و شما این حیات بدست آمده از طبیعت را با هیچ چیز عوض نمی کنید.
تفسیر گزینه چهار – بوی کرم های ضدآفتاب
شما فردی فعال ، برون گرا و با نشاط هستید که شادترین لحظات زندگیتان مربوط به زمانی است که در حال انجام فعالیتی هستید! یک سحرخیز واقعی که با اعتماد به نفس بسیار می تواند روز را به خوبی آغازکند.
تفسیر گزینه پنج – بوی خوش بچه های کوچک
بوی شیرخشک بچه همیشه شما را سست می کند و بوی نوزادان معمولا حسی غریب را در شما زنده می کند! حسی که به واسطه آن ، خانواده بیش از همه چیز برایتان اهمیت می یابد. شما همانند مادران خانه دار و یا مردانی که عاشق زن و بچه خود هستند ، دوست دارید تمام وقت خود را در خانه بگذرانید و از بودن بانوزاد خود لذت می برید! بوی خوش شیری که همیشه از او می آید، بی اختیار شما را به سمت خانه می کشاند تا بهترین لحظات را با او سپری کنید. شما در خانه بودن آن هم به دور از هرگونه هیاهو و جنجال را به همه چیز ترجیح میدهید.پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی