ads
adsads


مروری بر گذشته

عکس

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

بیوگرافی دیوید باتیستا (کشتی کج)

0.012265001395657756 jazzaab ir بیوگرافی دیوید باتیستا (کشتی کج)

 

 

بیوگرافی دیوید باتیستا

دیوید باتیستا ستاره ی تکرار نشدنی کشتی کچ جهان است که توانست از بدو ورودش در “دابلیو دابلیو ای” تمام علاقمندان رو مجذوب خودش کند.قدرت مثال زدنی باتیستا و همچنین سرعت مناسب با اندامش از ویژه گی های بارز این کشتی گیر محسوب میشد.زندگی سخت او در آغاز نوجوانی همیشه یکی از موذلات او در زندگی بوده است.باتیستا به تبعیت از آن دوران در جوانی هم نتوانست فرد مناسبی برای اجنماع باشد.او به هر ترتیب علاقه ی زیادی به ورزش داشت ولی عوامل مختلف مانع شروع ورزش او در جوانی شد و می توان وضع بد او در آغاز زندگی را مهمترین علت دیر به شهرت رسیدن باتیستا دانست.

باتیستا در آغاز نوجوانی فرزند حاصل از یک طلاق شد و بعد از آن به تنهایی مادر یونانی خود زندگی کرد .او تا سن ۲۸ سالگی شغلهای مختلفی را مانند غریق نجاتی و مامور امنیتی بودن را تجربه کرد سرانجام در یک برخورد اتفاقی با “ویلد سامون ای اف آ” مرد کهن کار کشتی ،عرصه ی ورود خود را به حرفه ای شدن پهن تر کرد.باتیستا با حضور در لیگهای پایه ی کشتی کچ با درخشش خود خیلی سریع خود را با سیستم های فوقانی کشتی کچ آشنا ساخت و مقدمات حضور خود در لیگ جهانی “دابلیو دابلیو ای” را فراهم ساخت.

شاید اولین حضور او در این سیسستم نظر مثبت کارشناسان را در رابطه با یک مرد آینده دار ،برانگیخت .و او با ورود خود آغوشی گرمتر از ریک فلیر اسطوره تاریخی کشتی کچ نیافت.باتیستا با درخشش خود در مسابقات هفتگی و بعضا ماهانه تبدیل به یکی از اعضای گروه “تکامل” شد.

او در این گروه نقش پررنگی را ایفا کرد تا جایی که بعضا قهرمانی های طلایی را به کمک او ،سردسته ی گروه یعنی ، تریپل اچ بدست آورد .به هرسان حضور ۳ ساله ی او در گروه “تکامل” دیر یا زود باید خاتمه می یافت.ولی باید اعتراف کرد که دیوید خیلی زود توانست به یک ستاره ی مردمی تبدیل شود .نکته ای که در اوایل سال ۲۰۰۵ با زدن فن زیبای اسپاین باستر به غول ۲۲۰ کیلیویی ،یعنی ویسرا به اوج رسید و دیگر شاهد یک باتیستای منفور نبودیم.

باتیستا با محبوبیتی که بدست آورد توانست روز ۳ آوریل ۲۰۰۵ را به یکی از بهترین روزهای زندگی خود تبدیل کند و جشن قهرمانی سنگین وزن را در مقابل دوست قدیمی و زخم خورده ،و در مقابل دیدگان هواداران بی شمارش ،بر پا کند.

باتیستا که دیگر به اولین چهره ی مطرح کمپانی تبدیل شده بود ،موفق شد قهرمانی خود را تا اواخر سال ۲۰۰۵در مقابل ستاره های بزرگی حفظ کند وبعد از آن هم تنها یک واقعه ای ناگوار که ناشی از مصدومیت ۳ سر بازوی او بود ،توانست جلوی وی قد الم کند و قهرمانی را از او برباید.به این ترتیب او ۶ ماه از زندگی را به سختی و دور از رینگ گذراند و به جرات می توان گفت که با بازگشتش نتوانست ،نمایشی از باتیستای سابق به اجرا بگذارد.ولی او باز هم پله پله به روز های اوج خود نزدیک شد و بیشتر مسابقات پیش رویش را با موفقیت نسبی گذراند و صحنه هایی زیبا از رقابت های جذاب خودش با دوست خود و ستاره ی افسانه ای کمپانی یعنی تیکر کبیر به جای گذاشت .شاید کلید رمز شکست دادن تیکری که در اوج محبوبیتی و مثبت بودن قرار دارد فقط در دستان ستاره های بزرگی مانند استون کلد باشد ولی باتیستا هم نشان داد که کمی از آن ستاره ها ندارد و با اینکه تجربه کمتری نسبت به آنها داشت توانست ۲۸ اکتبر ۲۰۰۷ در میان تشویق هوادارانش آندرتیکر را شکست دهد.

باتیستا که در باشگاه اسمکداون همیشه یکی از مین اونترهای اصلی بود ،در سال ۲۰۰۸ به خواسته ی مسئولان به براند اصلی یعنی راو نقل مکان کرد و تا چند روز دیگر هم باید بخت خود را برای قهرمان شدن در “گرت آمریکن بش” بیازماید.

 

زندگینامه:

 

او در ۱۸ ژانویه ۱۹۶۹ در ویرجینیا دیده به جهان گشود و یک سال داشت که توسط خانواده به شهر واشنگتن دی سی نقل مکان کرد .و در آنجا رشد و پرورش یافت.

حضور منزل آنها در یکی از پایین تر نقاط شهر که در آنجا بزه بیداد می کرد ، زندگی عادی او را در هاله ای از ابهام قرار داد .طوری که در او در آغاز نوجوانی راه سختی برای کسب در آمد پیش روی خود می دید و به ناچار بعضا به کارهای اشتباهی دست می زد که آتشی بر دامنه ی بزهکاری او می زد.

باتیستا در بدو نوجوانی خود با طلاق پدر و مادرش روبرو شد و به ناچار از آن پس به تنهایی با مادر خود گذران عمر کرد.باتیستا که تا قبل از این حادثه هم به دلیل شغل … پدرش بویی از احساس پدرانه نبرده بود خیلی زود توانست استقلال خودش را پیدا کند .

او در ابتدا در یک کاواره ی کلاسیک مشغول به کار شد و بعد از مدتی توانست در آنجا مامور سرکوب اخلا لگریها شود و بعد از آن هم در چند نمایشگاه و دیسکو مامور امنیتی شد.

او که همراه با این کار سخت به دنبال ورزش بدنسازی بود ،به علت اندام متناسب خود در واشنگتن محافظ یک ریسس شرکت تولید الیاف صنعتی شد .

او وقتی ۲۸ سال داشت در یک نمایش پرورش اندام در Minneapolis با “رود واریور انیمال” و ” Curt Hennig” ملاقات کرد و آنها که پی به استعداد و اندام متناسب او و همچنین چهره ی فتوژنیکش برای کشتی کچ کار شدن،بردند او را به “دابیلو سی دابلیو پاور پلنت” تبدیل کردند.

باتیستا به گفته ی خودش در ابتدا از وضع خود ناراضی بوده و خود را در آن مقطع مناسب همان بدنسازی می دانست .پس بهترین کار را بر هم زدن قرار داد خود با آنها دید.

سپس باتیستا با علاقه ی زیاد در باشگاه”سامون وایلد” ثبت نام کرد و زیر نظر مستقیم او به تمرین پرداخت.

بعد از مدت کم یک ماه “وایلد” او را در در لیگ اختصاصی خود یعنی WXW که یکی از زیر شاخه های WWF بود.وارد کرد و در اکتبر سال ۱۹۹۹ نام مستعار Khan را برای او برگزید .او در ۳۰ اکتبر همان سال در یکی از مهمترین مسابقات خود به مصاف “ساتون جو” رفت که آن مسابقه را با موفقیت پیش رو گذاشت.

باتیستا با پیشرفت خود WWF را مجاب ساخت تا با او قرار داد ببندد و این اتفاق در فوریه ی ۲۰۰۰ صورت گرفت.اما دیری نپایید که این قرار داد فسخ شد و مهمترین دلیل آن ،عدم میدان دادن به دیوید بود .او در آن مقطع حتی در دارک مچ ها هم حضور نداشت.

 

حضور در Ohio Valley Wrestling :

 

او در تابستان همان سال به وسیله ی Jim Cornettes به سیستم Ohio Valley Wrestling در Louisville منتقل شد .او در این لیگ نام مستعار Leviathan را برای خود برگزید .بعد از چند مدت او به گروه مشهور Disciples of Synn پیوست و سر انجام در اولین حضور تلوزیونی خود را در OVW به تاریخ ۱۵ جولای تجربه کرد .او برای پیشرفت خودش به عضویت گروه Synn پیوست.

 

 

او در ۱۳ دسامبر ۲۰۰۰ در یکی از دارک مچ های کمپانی WWF به مصاف کین رفت که در آنجا از او شکست خورد.

Leviathan در ۲۴ اکتبر ۲۰۰۱ در یکی از شوهای ovw توانست سوپراستار نسبتا مطرح WWF یعنی وال وینس را شکست دهد.

او در ۲۸ نوامبر همان سال در یک مسابقه ی مهم در شهر جفرسون توانست با شکست “داگ بشم” به اولین افتخار ورزشی خود یعنی بدست آوردن کمربند سنگین وزن “او وی دابلیو” نائل آید.و چندی بعد از آن هم در مقابل دی ال براون توانست کمربندو خود را حفظ کند.

Synn که تا آن مقطع باتیستا را عضو گروه خود می دید ،با قهرمانی او متوجه موضوعی مبنی بر جدایی Leviathan شد .تا جایی که وقتی Leviathan کمربند خود را به The Prototype یا همون جان سینای فعلی

واگذار کرد(البته گفته می شه باتیستا این مسابقه رو به صورت ناعادلانه واگذار کرد) زمزمه های خود مختاری باتیستا نسبت Synn قوت گرفت و Synn هم با علام اینکه Leviathan دیگر عضو گروه ما نیست ،او را آزاد گذاشت و باتیستا هم از طریق دوست صمیمی Synn یعنی دیوان دادلی ،یکبار دیگر به “دابلو دابلیو ای” آمد.

(قبل از اینکه اتفاقات رخ داده برای او دابلیو دابیلو ای رو شرح بدم باید به این نکته اشاره کنم که باتیستا در مدت زمان حضورش در OVW موقف به شکست استارهای بزرگی همچون براک لسنر ،جان سینا، شین اوهیر و رندی ارتن شده بود و واقعا یکی قدرت مطرح در این سیستم بود)

 

 

حضور در WWE :

 

اما این بار باتیستا با قدرتی متفاوت نسبت به قبل وارد دابلیو دابلیو ای شد.باتیستا با ورود به آنجا نام خود به Deacon Batista تغییر داد،که با چهره ای بی مو و زنجیر به گردن وارد رینگ می شد.ولی این شخصیت دوام زیادی نیاورد .

 

 

باتیستا که در بدو ورودش به دابلیو دابلیو ای در اسمکداون حضور داشت در تاریخ ۹ می ۲۰۰۲به همراه دی ون دادلی به مصاف تیم”ران سیمونز”و”رندی ارتن” رفتند که در این مسابقه موفق به برتری شدند.

در ۲۹ آگوست ۲۰۰۲ باتیستا به منیجری دادلی در یک رقابت با “سینا” و “ریکیشی” شرکت کرد که در آنجا عالی کرد و هر دو استار را کتک زد ولی چون به دستورات دی وان دادلی عمل نکرد ،او وارد رینگ شد و با نگاه خشونت آمیز چانه ی باتیستا را در دست گرفت و باتیستا که بسیار عصبانی بود یک اسپاین باستر وحشتناک به دی وان زد و بعد هم رینگ را ترک کرد و مقدمه ای بر ایجاد یک درگیری با دیوان دادلی فراهم آمد.

در هفته ی بعد یعنی ۵ سپتامبر ۲۰۰۲ باتیستا در اسمکداون برای تصویه حساب شخصی با دیوان با او رقابت کرد که در پایان موفق شد با اجرای یک پاوربامب زیبا او را شکست دهد.

چندی بعد در بک استیج اسمکداونی که در آن نقل و انتقالات مشخص می شد به دی وان حمله کرد و او را به شدت کتک زد و بعد هم به طور کامل از او جدا شد و به براند راو منتقل شد و در آنجا نام خودش “دیو باتیستا”گذاشت.حضور باتیستا در راو دوره ی جدیدی برای او بود.

Dave در ۴نوامبر ۲۰۰۲ اولین مسابقه هاش را در راو برابر Justin Credible انجام داد که با قاطعیت حریف خودش را له کرد.او در هفته ی بعد هم “دی لو براون” را به طرز فجیعی کتک زد.

باتیستا که در آن مقطع فوق العاده خشن و قدرتمند بود خیلی زود توانست درگیریهایش را با استار های بزرگ همچون کین ایجاد کنداو در راو ۲۵ نوامبر در مسابقه ای که بین کین و ریک فلیر انجام میشد،به کمک ریک آمد و همین باعث شد کین شکست بخورد.

و در هفته ی بعد از این اتفاق باتیستا به مصاف کین رفت که باتیستا باز هم با کمک ریک فلیر مسابقه را برد.دوستی باتیستا و ریک فلیر در حال مستحکم شدن بود،به طوریکه ۲ دسامبر ۲۰۰۲ باتیستا با کمکهای فلیر موفق به شکست “هاری کین” شد.و بعد از آن مسابقه هم کین وارد شد و باتیستا رو زد..وهمین قضایا منجربه تدارک مسابقه ی بین باتیستا و کین در آرماگدون ۲۰۰۲ شد.

Dave در ۱۵ دسامبر در اولین “پی پر ویوی” دوران حضور خود در دابلیو دابلیو ای شرکت کرد و با یک نمایش نسبتا خوب موفق شد با یک باتیستا بامب کین قدرتمند را شکست دهد.البته این برد با کمک نسبی ریک فلیر صورت گرفت ولی تا به آن زمان کمتر کسی موفق شده بود که به کین آنطور پاور بامب بزند و باتیستا به این مهم دست یافت.

شب بعد از این مسابقه باتیستا که تا آن زمان هیچ باختی را در دابلیو دابلیو ای تجربه نکرد در یک مسابقه ی هندیکپ مچ به مصاف تیم”راب ون دام” و “کین” رفت که در آنجا کمتر از مدت زمان ۳ دقیقه بازی را واگذار کرد.

باتیستا در رویال رامبل ۲۰۰۳ به عنوان نفر ۲۸ وارد رینگ شد و توانست نمایش زیبایی از خود به جای بگذارد و در طول مسابقه بارها براک لسنر را زد و یک اسپاین باستر زیبا هم به آندرتیکر زد و جزء ۳ نفر آخر رینگ شد که در نوع خود ستودنی است.

در ۲۰ ژانویه ۲۰۰۳ باتیستا در راو به مصاف اسکات استاینر رفت و در این مسابقه در آستانه ی باخت قرار داشت ولی ناگهان گروه اوولوشن به کمک او آمدند .دخالت این گروه که شامل “فلیر” و “رندی ارتن” و “تریپل اچ” بود باعث شد این مسابقه از سوی داور DQ بشه .بعد از این مسابقه گروه اوولوشن به همراه باتیستا به شدت استاینر را کتک زدند.و بعد ها هم کمکهای باتیستا به این گروه موجب شد که وی هم به این گروه پرآوارزه بپیوندد.

در ۲۷ ژانویه باتیستا به همراه تریپل اچ به مصاف تیم RVD و کین رفتند و در آن مسابقه موفق به پیروزی شدند و بعد از آن مسابقه باتیستا ماسک کین را پاره کرد ولی به هر ترتیب صورت کین پنهان ماند.

در ۲ فوریه باتیستا در یک “لایو اونت”برای اولین بار در “دابلیودابلیوای”با براک لسنر مسابقه داد ولی این مسابقه بی نتیجه ماند.

تا چند هفته بعد باتیستا در هر هفته با یکی از اعضای اوولوشن به مصاف تیم بوکر تی و استاینر رفتند که در بیشتر مواقع در شکست خوردند.

باتیستا در ۱ مارچ همان سال در یک “لایو اونت” توسط دادلی بویز مصدوم شد و تا مدتی از میادین دور بود.

-باتیستا در می ۲۰۰۳ در یک اتفاق جالب ،وقتی در حال بازی کردن با همسر و دخترش بود به زمین خورد و دوباره عضله ی ۳ سر بازویش مصدوم شد و باز هم مدت برگشت او به رینگ به تعویق افتاد.

-در ۱۱ جولای ۲۰۰۳ باتیستا توسط مربی سابق خود یعنی “وایلد سامون” در یک رویداد وی‍ژه مخصوص اولین باشگاه تمرینیش یعنی WXW دعوت شد و در آنجا در غالب یک چهره ی مثبت ،در یک مسابقه به کمک Tito Santana/Virgil/Samu رفت.

 

دوران بعد از مصدومیت:

 

ظاهرا کمپانی WWE باتیستا را بهترین فرد برای آسیب رساندن به مرد افسانه ای کشتی یعنی بیل گلدبرگ می دانست.پس یکی از تصمیمات سناریو نویسان ،بعد از بازگشت باتیستا ،درگیر کردن وی با گلدبرگ بود.بر همین اساس باتیستا در ۲۰ اکتبر ۲۰۰۳ بعد از مدتها دوری از کمپانی در مسابقه ای که بین “گلدبرگ” و “شاون مایکلز” برگزار شده بود رقابت کرد و باعث شد آن مسابقه بدون نتیجه بماند و بعد از مسابقه گلدبرگ و باتیستا به شدت با هم درگیر شدند.دو هفته بعد از این ماجرا باتیستا در یک مسابقه ی تک به تک برابر گلدبرگ قرار گرفت که آن مسابقه با دخالت دوست باتیستا ،یعنی تریپل اچ DQ شد.چندی عد هم باتیستا با ضربه ی سنگینی که به پای گلدبرگ زد باعث شد پای به شدت آسیب ببیند.

در سوروایور ۲۰۰۳ شاون مایکلز در حالی که در آستانه به پیروزی رساندن تیم استن کلد بود،ناگهان باتیستا را از میان تماشاچیان در مقابل دیدگانش دید و باتیستا هم یک پاوربامب فوق العاده سنگین به “مایکلز” زد و تیم استن کلد با پین شدن مایکلز توسط رندی باخت. و همین بهترین فرصت برای ایجاد یک رقابت بین باتیستا و “شاون مایکلز”بود و سرانجام این دو در “پی پر ویو”ی آرماگددون در مقابل هم قرار گرفتند که در آنجا باتیستا با یک “سوئیت چین میوزیک”غافلگیر کننده مسابقه را باخت.اما این پایان کار برای باتیستا در آرماگددون نبود و او به همراه ریک فلیر در اواسط این مسابقات یک تیم تشکیل دادند و به دستور جنرال منیجر راو “اریک بشاف” ،به مصاف دادلی بویزی رفته بودند که بسیار خسته از مسابقات قبلیشان بودند و در آنجا بود که باتیستا با زدن یک باتیستا بامب به دی وان دادلی توانست اولین کمربند دوران خود در دابلیودابلیوای،یعنی کمربند دونفره ی جهان را کسب کنند .همچنین باتیستا در مسابقه ی مین اونت که بین کین و تریپل اچ و گلدبرگ بود دخالت کرد و با کمک مستقیم او این تریپل اچ بود که عنوان قهرمانی را ازان خود کرد.

در رویال رامبل ۲۰۰۴ باتیستا به همراه ریک فلیر،مجددا به مصاف تیم دادلی بویز رفتند.این مسابقه که از نوع”میز” بود به سود تیم باتیستا و ریک فلیر خاتمه یافت و آنها توانستند کمربند خود را مصون بدارند.

در ۲ فوریه ی ۲۰۰۴ ریک و Dave توانستند در مقابل جریکو و کریستین از عنوان خود دفاع کنند.اما در هفته ی بعد از این مسابقه باتیستا به همراه ریک با اسپلشی که از راب ون دام دریافت کرد کمربند خود را به تیم “بوکر تی” و “راب ون دام” واگذار کردند.در هفته ی بعد از این ماجرا باتیستا در مقابل کریس بنوای آماده قرار گرفت که این مسابقه را باخت .

باتیستا در رسلمینیا ۲۰ هم حضور داشت و در آنجا به همراه “ارتن” و “فلیر” به مصاف “فولی” و “راک” رفتند .در آنجا باتیستا یک باتیستا بامب به یادماندنی به راک زد و در نهایت تیم اوولوشن با “آر کی او” ی ک هتوسط رندی به فولی زده شد فاتح رینگ شدند.

در ۲۲ مارچ ۲۰۰۴ باتیستا و ریک فلیر در یک مسابقه ی هفتگی صاحبان کمربند تیمی جهان یعنی بوکر تی و RVD را شکست دادند و برای دومین بار قهرمان این کمربند شدند.ولی این کمربند را در ۱۷ می به ادج و قهرمان سنگین وزن کریس بنوا واگذار کردند.این مسابقه را باتیستا با خودن یک اسپیر از ادج باخت.بعد از آن باتیستا چند بار دیگر به همراه رندی ارتن شانس خود را برای دوباره بدست آوردن آن کمربند امتحان کرد ولی موفق نبود.باتیستا در بد بلود ۲۰۰۴ به شدت میون کتک زد و آن مسابقه را با برتری پشت سر گذاشت.

-در ۹ جولای باتیستا باز هم در یکی از شوهای سیستم WxW شرکت کرد ودر مراسمی جالب به پاس خدمات “وایلد سامون” دست او را بوسید.

باتیستا در ونجنس ۲۰۰۴ موفق به شکست کریس جریکو شد.

در سامراسلم ۲۰۰۴ باتیستا در یک مسابقه ی سه نفره که بین او و ادج و کریس جریکوبر سر کمربند بین قاره ای بود ،شرکت کرد ولی موفق به پیروزی نشد و ادج از کمربندو خود در آن مسابقه حفاظت کرد.

در سامراسلم۲۰۰۴ باتیستا و تریپل اچ که برای تبریک به رندی ارتن بعد از پیروزیش وارد رینگ شده بودن در آخر با او در گیر شدن و باتیستا و تریپل اچ ،جنگ جدیدی را با او آغاز کردند.بعدا در یکی از مسابقات هفتگی باتیستا بدون هیچ ناحقی توانست رندی را شکست دهد و بعد از آن مسابقه ریک از رندی خواست تا دوباره به گروه بپیوندد ولی جواب او در پاسخ به ریک آب دهان بود.

باتیستا تا ۲۷ دسامبر ۲۰۰۴ به خاطر سبک مسابقات زیبایش و دلایل مختلف دیگر ،تمام زمینه ها را برای برداشتن یک گام بزرگ به سوی موفقیت طلایی در “دابلیو دابلیو ای”فراهم کرده بود تا آن روز که به امیدچلنج شدن برای مسابقه دادن سر کمربند سنگین وزن باید به مصاف راینوی باتجربه می رفت.او در این مسابقه که از نوع “Beat The Clock” بود در مدت زما ن۳:۲۳ ثانیه موفق به شکست راینو شد و یکی از۶ مرد مسابقه ی المیشن چمبر در پی پی ویوی “نیو یرز روولوشن ” شد.در ۹ ژانویه ۲۰۰۵ این مسابقه انجام شد و باتیستا یک عملکرد خیره کنند در این مسابقه از خود به جای گذاشت و بارها در آنجا برای “تریپل اچ” فداکاری کرد و همچنین موفق شد کریس جریکو و کریس بنوا را حذف کند و در نهایت با کمک او بود که تریپل اچ موفق شد یازدهمین بار عنوان قهرمانی جهان را کسب کند.

باتیستا تا آن زمان علاوه برشخصیت منفی که داشت ولی محبوبیت زیادی در بین مردم بدست آورده بود که در نوع خود قابل تحسین بود.

او در ۱۰ ژانویه همان سال توانست در یک مسابقه ی هندیکپ گروه لاریزتانس را شکست دهد و جواز حضور در رویال رامبل ۲۰۰۵ را کسب کند.

 

6 روز بعد او به عنوان نفر ۲۸ مسابقه ی رویال وارد رینگ شد و در آنجا بسیار عالی کرد و در نهایت موفق شد با زدن یک اسپاین باستر به جان سینا او را از رینگ به بیرون هدایت کند و

به بزرگترین افتخار ورزشی خودت تا آن زمان یعنی قهرمانی رویال رامبل نائل گردد.

 

باتیستا یک روز بعد در راو باید یک کمربند را از بین کمربندهای سنگین وزن و “دابیلو دابیلو چمپیون” که صاحبش “جی بی ال” بود،انتخاب می کرد. ولی با صحبتهایی که بین او و تریپل اچ انجام شد این انتخاب به تعویق افتاد.باتیستا در مسابقات هفتگی چند بار به لیموزین “جی بی ال” حمله کرد و همه چیز حاکی از آن بود که باتیستا رقیبش را در رسلمینیا “جی بی ال” انتخاب کند.حتی در نو وی اوت ۲۰۰۵ در آخر مسابقه ی “جی بی اْل” و “بیگ شو”از بیگ شو دفاع کرد و “جی بی ال” هم از دست او فرار کرد.

یک روز بعد از نو وی اوت در یکی از مسابقات راو تریپل اچ و ریک فلیر را در بک استیج نشان دادند که آنها داشتند در مورد انتخاب باتیستا و گول زدن او بحث می کردند و ناگهان تصویر بیرون اتاق را نشان داد که در آنجا باتیستا مخفیانه به حرفهای آنها گوش میداد و ظاهرا باتیستا هم به افکار پلید تریپل اچ پی برده بود.آنجا بود که شک و شبهه های زیادی بر سر انتخاب باتیستا در جریان افتاد.

از قضا در همان شب باتیستا باید یک از براندهای “دابلیو دابلیو ای” را برای خود بر می گزید تا در رسلمینیا ۲۰۰۵ در یکی از آن براندها شانس خود را برای تصاحب کمربند امتحان کند ،این در حالی بود که جنرال منیجر ۲ انتخاب برای او گذاشته بود:۱ –ترک باشگاه راو و مسابقه دادن با “جی بی ال” در رسلمینیا ۲-ماندن در راو و مسابقه دادن با دوست خود “تریپل اچ”.

باتیستا از بین آنها مورد دوم را انتخاب کرد و در آنجا بعد از سه سال بنیاد اوولوشن را آتش زد و با یک پاوربامبی که به تریپل اچ بر روی میز زد نشان داد که برای قدرت طلبی تراز اول جهان آماده است.

و بالاخره ۳ اوریل ۲۰۰۵ و بزرگترین رویداد تاریخی کشتی کچ جهان فرا رسید و باتیستا و تریپل اچ در مقابل هم صف آرایی کردند.در این مسابقه علی رغم دخالتهای زیاد ریک فلیر در نهایت باتیستا موفق شد با یک “باتیستا بامب” تاریخی و زیبا ،دوست قدیمی خودش را پینفال کند و قهرمانی خود را در لاس وگاس جشن بگیرید.

 

ولی این پایان ماجرا نبود و در ۱۸ آوریل مقرر شد باتیستا و تریپل اچ در پی پر ویوی ریمچها ،یعنی بکلش باید برای بار دوم به مصاف هم برورند.در ۱ مارچ باتیستا دوباره توانست از عنوان خود ،با یک باتیستا بامب محکم که از گوشه ی رینگ به تریپل اچ زده شد،از عنوان خود دفاع کند.

در ۱۶ می ۲۰۰۵ باتیستا با کمکی که به ریک فلیر در مسابقه اش که با کریستین و تومکو بود، دوستی موقتی با او بر قرار کرد.ولی این دوستی یک هفته بیشتر دوام نیاورد و ریک باز ضربه ای که از پشت به باتیستا زد آن را به هم زد.بعد آن ضربه هم تریپل اچ وارد شد و با پتک، ضربه ی بدی به باتیستا .همین قضایا باعث شد در هفته ی بعد مسابقه ی سوم بین باتیستا و تریپل اچ در پی پر ویوی ونجنس تدارک دیده شود ولی این بار این مسابقه از نوع قفس یا Hell In A Cell بود.در ۲۶ ژوئن این مسابقه برگزار شد و در یکی از خشن ترین مسابقاتی که به جرات می شه گفت که در چند سال اخیر روی نداده بود ،باتیستا توانست برای بار سوم ،مرد همیشه پیروز در HIAC را شکست دهد و قدرت مطلق را به او دیکته کند.

۴ روز بعد از این مسابقه هم باتیستا به اسمکداون درافت شد و رقابت این دو هم با پیروزی محض باتیستا پایان یافت.

 

حضور در اسمکداون:

 

در ۳۰ ژوئن ۲۰۰۵ “جی بی ال “با شکست آندرتیکر-محمد حسن-بوکر تی-کریس بنوا و کریستین جواز مسابقه بر سر کمربند “دابلیودابلیو ای”را در گرت آمریکن بش گرفت ولی در همانجا اعلام شد ،باتیستا به اسمکداون درافت شده و جی بی ال باید با او رقابت کند.

باتیستا در اولین مسابقه ی خود در اسمکداون به مصاف کریسیتن رفت که موفق شد در زمان ۵ دقیقه حریف خودش را شکست دهد.

در ۲۴ جولای باتیستا و جی بی ال در گرت آمریکن بش مقابل هم صف آرایی کردند.در این مسابقه دخالتهای ارلاندو جردن باعث عصبانیت باتیستا شده بود ،به طوریکه وقتی باتیستا صندلی را از جردن گرفت ،جی بی ال و اورلاندو جردن را با صندلی زد و داور هم به ناچار مسابقه را دی کیو اعلام کرد ولی باتیستا همچنان قهرمان ماند و در آخر هم باتیستا به هرکدام از آنها یک باتیستا بامب زد.

در ۴ آگوست ۲۰۰۵ بین باتیستا و جی بی ال قرار داد یک مسابقه ی No Holds Barred در سامراسلم ۲۰۰۵ بسته شد.

 

وبالاخره در۲۵ آگوست باتیستا در سامراسلم با اجرای دو فینیشر که یکی از آنها بر روی سکو زده شد ،جی بی ال را شکست داد و کمربند خود را حفظ کرد.ولی این پایان کار بین این دو نبود و در اسمکداون ۲۵ آگوست ۲۰۰۵ این دو در غالب یک مسابقه Bull Rope Match با هم رویارویی کردند که در آنجا باز هم باتیستا موفق شد برای بار دوم جی بی ال را شکست دهد.

در ۱۶ سپتامبر تئودرلانگ جنرال منیجر وقت،ادی گوئررو را به عنوان حریف بعدی باتیستا در نو مرسی معرفی کرد.این در حالی بود که باتیستا و ادی در آن مقطع دو دوست بسیار صمیمی تلقی می شدند.سپس باتیستا در نومرسی ۲۰۰۵ در مقابل ادی گوئررو قرار گرفت که در آنجا هم با یک اسپاین باستر سریع فاتح رینگ شد.بعد از این مسابقه هم ادی یک دست معنی دار با باتیستا داد.

در ۳۱ سپتامبر در یکی از مسابقات راو باتیستا به دستور مستر مکمن به جای استون کلد ،رقیب کوچمن و گلداست و لجند دابلیودابلیوای یعنی “بیگ ون واندر” در مسابقه ی ویژه ی تابو توزدی ۲۰۰۵ شد و بعد از این اعلام هم ،گروه کوچمن باتیستا در رینگ به شدت کتک زدند.ولی باتیستا شب بعد درتابو توزدی انتقام خود را از دار دسته ی کوچمن گرفت و در یک مسابقه ی “استریت فایت” آنها را شکست داد.

در ۱۸ نوامبر ۲۰۰۵ باتیستا به پاس احترام به مرگ دوست صمیمیش ادی،با آهنگ ورودی و اتومیبیل معروفش وارد رینگ شد و مراسم جالبی را پدید آورد.

چندی بعد باتیستا رقابت جدیدی با کین و بیگ شو که در راو حضور داشتند ،شروع کرد و در یکی از مسابقات هفتگی باتیستا با دابل چاکسلمی که از آن بر روی ماشین خورد به شدت آسیب دید ولی اسیب دیدگی او چند روز بعد برطرف شد وباتیستا با کتف باندا‍ژ شده در مسابقات حاضر می شد..این درگیریها تا سوروایور ۲۰۰۵ ادامه پیدا کرد .در آنجا باتیستا به عنوان کاپیتان تیم اسمکداون موفق شد کین را پینفال کند ولی بعد از آن باز هم از کین و بیگشو به صورت ناعادلانه ای “دابل چاک اسلم” خورد.تیم اسمکداون در آن مسابقه شامل لشلی،مستریو،ارتن و جی بی ال نیز می شد.و در نهایت هم این اسمکداون بود که مسابقه را با برد پشت سر گذاشت.

در دو دسامبر ۲۰۰۵ وقتی کین و بیگ شو در حال کتک زدن ری مستریو بودن باتیستا وارد شد و به ری کمک کرد.و بعد از این اتفاق بود که تا هفته ها ،باتیستا و ری مستریو تیم خوبی را تشکیل داده بودند.

چندی بعد رابطه ی عاطفی باتیستا و ملینا در حال شکل گیری بود.(گفته می شد باتیستا خارج از دنیای رینگ علاقه ی زیادی نسبت به ملینا پیدا کرده بود و در یکی از مصاحبه های خودش را عاشق ملینا دانسته بود و ملینا را عاشق او .این در حالی بود که باتیستا اعلام کرده بود که اگر من و ملینا متاهل نبودیم ،قطعا در آینده زوج خوبی برای یکدیگر بودیم ولی تمایلات هر دوی ما مخالف عمیق تر شدن رابطه ی بین ما بود و هر دوی ما از این موضوع رضایت داشتیم.موضوعی که اگر عمیق تر می شد برای هر دوی ما دردسر آفرین بود)

در ۱۶ دسامبر مسابقه ای بین تیم باتیستا و ری با تیم MNM که ملینا یکی از اعضای آن بود ،بر سر کمربند تگ تیم WWEتدارک دیده شد.قبل از آن مسابقه باتیستا و ملینا در بک استیج نشان داده شدند که در آنجا ملینا محبت خود را نسبت به باتیستا ابراز داشت و ادامه داد که من تو می تونیم دوستهای خوبی برای هم باشیم،پس بیا این مسابقه رو لغو کنیم و در آنجا خواست تا باتیستا را لمس کند ولی باتیستا با جمله ی “Thanks for the warm-up!” آنجا را ترک کرد.

و در آن مسابقه باتیستا و ری موفق به برتری شدند و توانستند قهرمانان جدید تیمی WWE باشند.

در ۳۰ دسامبر ۲۰۰۵ ملینا اعلام کرد که باتیستا او را مورد حمله ی جنسی قرار داد است ولی این حرف توسط مردم و یک ههته بعد توسط خود باتیستا رد شد.ودر مین اونت آن هفته ی اسمکداون باتیستا و ری دوباره به مصاف “مرکوری” و “جانی نایترو” رفتند که در آنجا که در یک مسابقه ناعادلانه کمربند تگ تیم”دابلیودابلیوای” را به آنه واگذار کردند.و بعد از آن مسابقه مارک هنری به شدت باتیستا را زد و اولین خط و نشان را برای پایان دادن به سلطنت ۹ ماهه ی باتیستا ،کشید.

در ششمین روز از کریسمس ۲۰۰۶ باتیستا و ری در مین اونت اسمکداون برای سومین باردر مقابل MNM در یک مسابقه ی استیل کیج قرار گرفت و در حالی که در آستانه ی پیروزی قرار داشت ناگهان مارک هنری در قفس را شکست و وارد رینگ شدواز پشت به باتیستا حمله کرد و بعد هم به طرز فجیعی او را به دیواره ی قفس کوبید.دو روز بعد در یک “لایو اونت” مارک هنری و باتیستا به مصاف هم رفتند که در آنجا باتیستا تونست با قانون دی کیو مسابقه رو ببره و کمربند خود را حفظ کند ولی بعد از آن باتیستا به شدت از ناحیه سه سر بازو (پشت بازو) دچار پارگی شد.باتیستا در ۱۳ ‍ژانویه ی ۲۰۰۶ در یک مراسم جالب در میان اشک هواداران بی شمارش در اسمکداون رسما کمربند خود را به تئودر لانگ واگذار کرد و چند ماه از مسابقات دوری جست.

دو روز بعد باتیستا برای عمل جراحی بر روی دست راستش به شهر بیرمنگام انگلستان،سفر کرد تا در آنجا توسط دکتر “جفری داگسون”معالجه شود و بعد از جراحی دکتر اعلام کرد که باتیستا به مدت ۶ ماه نمی تواند در هیچ مسابقه ای شرکت کند.باتیستا در کتابش از این مصدومیت به عنوان یکی از دلخراش ترین حوادث زندگیش یاد می کند که در ادامه به نکاتی که در کتاب باتیستا است ،هم اشاره خواهیم کرد.این سومین بار بود که باتیستا در طول دوران ورزشیش از ناحیه ی سه سر بازویش آسیب می دید.

همچنین از عواقب غیبت چند ماهه ی باتیستا در اسمکداون رکود ۵ درصدی فروش بلیطهای اسمکداون و همچنین کاهش جذابیت های این براند بود.

Dave در نو وی اوت ۲۰۰۶ در میان خوشحالی بی حد حضار ورزشگاه به عنوان مهمان وی‍ژه وارد شد و قول برگشت خود و تصاحب دوباره کمربند از دست رفته را به همه داد.

 

باتیستا بعد مدت عدیدی که از مسابقات دور بود سرانجام اعلام کرد که در ماه جولای به مسابقات بازخواهد گشت .باتیستا با انگیزه ی بالای خودش موفق شد یک ماه زودتر از تخمین دکترش به میادین برگردد.و سر انجام در ۷ جولای ،باتیستاتوسط مجری اسمکداون معرفی شد و آهنگ I Walk Alone زده شد و باتیستا در میان شور تماشچیان وارد رینگ شد و میکروفن را دست گرفت و مارک هنری را با خشم خطاب کرد و بعد از ورود مارک هنری،باتیستا او را با عصبانیت تمام کتک زد و با صندلی به جانش افتاد.یک هفته بعد هم توسط تئودر لانگ قرار داد مسابقه ی بین این دو در گرت آمریکن بش امضا شد ودر آن مسابقه فرد پیروز می توانست در سامراسلم به مصاف قهرمان سنگین وزن جهان رود. ولی یک هفته قبل از گرت آمریکن بش اعلام شد مارک هنری نمی تواند در مقابل باتیستا مسابقه دهد و به جای وی مستر کندی انتخاب شد.و در گرت آمرین بش ۲۰۰۶ باتیستا به شدت کندی را زد و داور که نمی تواست مانع باتیستا را شود،مسابقه را دی کیو اعلام کرد و بعد هم باتیستا باز هم به جان کندی نگون بخت افتاد.

 

باتیستا در ۱ آگوست در”ای سی دابلیو” در مقابل بیگ شو قرار گرفت که توانست با قانون DQ مسابقه رو ببرد ،به همین علت بیگ شو کمربند خود را (ECW) حفظ کرد.

 

در ۱۱ آگوست باتیستا به همراه بابی لشلی در مقابل تیم “فینلی و ویلیام ریگلند که در آن مسابقه موفق به پیروزی شدند..بعد از آن مسابقه کینگ بوکر که از کنار رینگ مسابقه را دنبال می کرد بارها دخالت کرد .در هفته ی بعد هم کینگ بوکر از باتیستا دخواست کرد که پای او را بوس کند و لی باتیستا در جواب به این درخواست او را به شدت کتک زد و سر انجام در سامراسلم ۲۰۰۶ مقابل باتیستا قرار گرفت که در پایان یک مسابقه ی بسیار بی روح وکم کیفیت باتیستا نتوانست کمربند سنگین وزن را تصاحب کند.البته این مسابقه با دخالت “شارمل” با قانون DQ به سود باتیستا خاتمه یافت.بعد از سامراسلم هم باتیستا بارها اقدام به تصاحب کمربند کرد ولی باز هم دخالت های اطرافیان کینگ بوکر مانع این کار شد.تا اینکه باتیستا در یکی از مسابقات هفتگی برای مسابقه دادن بر سرکمربند سنگین وزن در سوروایور ۲۰۰۶ چلنج شد و در ۲۶ نوامبر در سوراوایور موفق شد با یک باتیستا بامب زیبا دوباره کمربند خودش را بدست آورد.در آرماگددون ۲۰۰۶ هم باتیستا به همراه قهرمان “دابلیودابلیوای”یعنی جان سینا در مقابل تیم کینگ بوکر و “فیت فینلی”قرار گرفت که در آنجا تیم باتیستا و جان سینا موفق به پیروزی شدند.

در رویال رامبل ۲۰۰۷ باتیستا موفق به شکست مستر کندی شد و کمربند خود را حفظ کرد و در مسابقه ی اصلی رویال هم این آندرتیکر بود که توانست آخرین نفر در رینگ باشد و جواز مسابقه بر سر یکی از کمربندها را در رسلمینیا ۲۳ کسب کند و به این ترتیب تیکر اولین زنگ خطر را برای باتیستا زد.

در ۵ فوریه ی ۲۰۰۷ آندرتیکر از بین باتیستا (قهرمان سنگین وزن)،جان سینا(قهرمان دابلیو دابلیو ای)و بابی لشلی (قهرمان ECW ) باتیستا را برای مسابقه دادن در رسلمینیا انتخاب کرد و این انتخاب را با یک چاک اسلم برق آسا به باتیستا دیکته کرد.

در نو وی اوت ۲۰۰۷ یک مسابقه بین بهترینهای راو و اسمکداون ،یعنی باتیستا و تیکر (از اسمکداون) و سینا و مایکلز(از راو) تدارک دیده شد.این مسابقه تا جایی پیشرفت که باتیستا و تیکر در حال بردن آن مسابقه بودن ولی ناگهان باتیستا با یک اسپاین باستر غافلگیر کننده به نوعی پاسخ آن چاک اسلم ۳ هفته پیش را داد و بعد هم رینگ را ترک کرد و باعث شد جان سینا و مایکلز پیروز مسابقه شوند.

در ۲۳ مارچ ۲۰۰۷ آندرتیکر در آخر مسابقه ی خود با کینگ بوکر و فینلی در حال کتک خودن بود که ناگهان آهنگ باتیستا زده شد و او به کمک تیکر شتافت.

و بالاخره یک آوریل ۲۰۰۷ فرارسید و این دو در رسلمینیا ی ۲۳ در مقابل هم قرار گرفتند که در یک مسابقه ی فوق العاده جذاب که به عنوان مسابقه ی برتر سال شناخته شد باتیستا در مقابل تیکر شکست خورد و کمربند سنگین وزن را به او واگذار کرد.ولی باید قبول کرد که این پایان کار نبود.در ۶ آوریل باتیستا در اسمکداون با عصبانیت در مقابل تیکر قرار گرفت و در چشمانش گفت: I WANT MY REMATCH .و اینطور بود که مسابقه ای بین این دو در ۲۹ آویل و پی پی وی “بکلش”تدارک دیده شد.باتیستا در این مسابقه عالی ظاهر شد و هر دوی استار نمایش قابل تحسینی از خود به جا گذاشتند.این مسابقه که به صورت “لست من استندینگ”،در پایان با اسپیر وحشتناکی که باتیستا در ارتفاعات وروردی ورزشگاه به آندرتیکر زد بی نتیجه اعلام شد و به همین دلیل کمربند توسط تیکر حفظ شد ولی تیکر در آنجا به شدت مصدوم شد.اما رقابت بین باتیستا و تیکر هنوز تمام نشده بود و آنها در ۱۱ می ۲۰۰۷ در یک مسابقه ی استیل کیج در اسمکداون به مصاف هم رفتند که در آنجا باز هم باتیستا نمایش قابل قبولی از خود به جای گذاشت به نحوی که وقتی فن پایانی را به تیکر زد ،قصد خارج شدن از رینگ را داشت که کمی دیر جنبید واز آن سمت تیکر هم خودش را به بیرون رینگ رساند و خروج ۲ سوپراستار کاملا همزمان بود و باز هم مسابقه برنده ای نداشت ،پس کمربند در دستان تیکر باقی می ماند.اما بعد از این مسابقه ادج با استفاده از امتیاز کیفی که از مستر کندی گرفته بود،وارد مسابقه شد و با اسپیری که به تیکر زد قهرمان جدید سنگین وزن شد که بعدها ادج هم به نوبه ی خود حریفی جدید برای باتیستا محسوب می شد.

بعد از قهرمانی ادج در اسمکداون ۱۸ می مقرر شد باتیستا و ادج در جادجمنت دی ۲۰۰۷ مقابل هم قرار بگیرند ،که در آنجا علی رغم برتری همه جانبه ی باتیستا ،این ادج بود که طی یک غافلگیری باتیستا رو برد.این مسابقه در پی پر ویوهای “وان نایت استند” و “ونجنس” هم تکرار شد که در آنها هم باتیستا در حالی که از هر لحاظ سرتر از حریف خود بود ، به دلایلی نا عادلانه ای نتوانست فاتح کمربند سنگین وزن جهان شود.

 

ولی او در اسمکداون ۲۹ ژوئن در یک مسابقه ی Non Title ،ادج را با یک باتیستا بامب شکست داد و بعد از قرار شد که باتیستا چند وقتی از مسابقه دادن بر سر کمربند سنگین وزن دوری کند.باتیستا در وهله ی اول رقابت جدیدی را با گرت کالی آغاز کرد و قرار شد بین این دو مسابقه ای در پی پی وی “گرت آمریکن بش” تدارک دیده شود ،

ولی با مصدومیت ادج وضعیت تغییر کرد وکمربند سنگین وزن به حالت تعلیق در آمد ولی در یکی از مسابقات هفتگی یک بتل رویال برگزار شد که در آنجا فرد پیروز ،قهرمان جدید سنگین وزن می شد و آن فرد هم که با بیرون کردن کین و باتیستا از رینگ به این عنوان دست یافت،کسی جزء “گرت کالی” نبود.

در ۲۰ جولای ۲۰۰۷ باتیستا و کین برای چلنج شدن کمربند سنگین وزن در “گرت آمریکن بش” به مصاف هم رفتند که در این دیدار دخالت کالی موجب شد مسابقه بی نتیجه بماند .بعدا مسابقه ی سه نفره ای بین باتیستا و کین و گرت کالی در گرت آمریکن بش ۲۰۰۷ ترتیب داده شد.و بالاخره گرت آمریکن بش فرا رسید و در آنجا کالی توانست در یک بازی نسبتا قاطعانه از عنوان خود دفاع کند.

باتیستا در چند هفته بعد باز هم توانست جواز مسابقه بر سرکمربند سنگین وزن را در پی پر ویوی بعدی یعنی ،سامراسلم کسب کند.باتیستا در سامراسلم به خوبی مقابل کالی ایستاد و در آخر توانست با قانون دی کیو مسابقه را پیروز شود ولی چون مسابقه ،DQ اعلام شد ،کمربند به کالی برگردانده شد.

چندی بعد که ری مستریو تازه دوران نقاهت خود را گذرانده بود گزینه ی اول برای مسابقه دادن بر سرکمربند سنگین در پی پی وی “آنفورگیون” شد ولی در دو روزباقی مانده به این مسابقه ،باز هم باتیستا خواهان کمربند در “آنفورگیون “شد و به این ترتیب مسابقه ی ری مستریو و کالی و “باتیستا” ترتیب داده شد و در این مسابقه این باتیستا بود که بعد از ۶ ماه با اسپاین باستری که به غول بی چون چرای WWE ،یعنی کالی زد کمربند سنگین وزن را در سینه لمس کرد.

ولی رقابت کالی و باتیستا به پایان نرسید و آن دو در پی پر ویوی “نومرسی” در یک سبک ویژه ای از مسابقه دادن که مخصوص “کالی”بود ،در مقابل هم ایستادند.این مسابقه از نوع ” Punjabi Prison Match” بود که باتیستا موفق شد در یک نمایش زیبا ،سریع تر قفسها را ترک کند و در کمال شایستگی از عنوان خود دفاع کند.

و اما بازگشت آندرتیکر از مصدومیت چند ماه ای که داشت ،موجب شد باتیستا در”سایبر ساندی”حریف سرسختی را برای دفاع از عنوان خود ،ببیند.و بالاخره باتیستا و تیکر در “سایبر ساندی” برای چهارمین بار صف آرایی کردند.این مسابقه در حالی انجام شد که استن کلد به عنوان داور وی‍ژه آن را کنترل می کردو در آنجا بود که باتیستا ،با زدن دو باتیستا بامب به آندرتیکر مسابقه را به سود خود به اتمام رساند .

ولی ریوالری بین این دو همچنان ادامه داشت و آنها در سوروایور ۲۰۰۷ و در یک مسابقه ی Hell In A Cell در مقابل هم قرار گرفتند که در آنجا باتیستا با کمک ناخواسته ی ادج ،مسابقه رو برد ولی در آن مسابقه هر دو سوپراستار یکی از هیجانی ترین مسابقات HIAC را برگزار کردند.

ادج با بازگشت خودش توانست در آرماگددون ۲۰۰۷خود را به رقابت تیکر و باتیستا اضافه کند و آن ۳ نفر در مین اونت این “پی پی وی” بر سر کمربند سنگین وزن با هم مسابقه دادند که ادج با کمی نامردی و هوش یاری توانست برای دومین بار قهرمان سنگین وزن جهان شود.(در این مسابقه گروه Major barathers هم دخالتهایی کردند.)

در ۲۱ دسامبر ۲۰۰۷ باتیستا ر اسمکداون موفق به شکست و ادج و تیمش در یک مسابقه ی هندیکپ مچ شد و توانست کمربند را ببرد ولی ناگهان ویکی گوئررو این قهرمانی را رد کرد و با حمله ی ادج به باتیستا بازی دی کیو شد و کمربند به ادج بازگردانده شد.

باتیستا در پایان سال ۲۰۰۷ ،توسط وبسایت رسمی WWE به عنوان بهترین سوپراستار سال ۲۰۰۷ شناخته شد .

باتیستا در رویال رامبل ۲۰۰۸ به عنوان نفر هشتم وارد رینگ شد و توانست با اجرای یک نمایش خوب جزء ۳ نفر پایانی باشد و در آنجا هم باتیستا اغلب بر سینا و تریپل اچ برتری داشت ولی طی یک غافلگیری توسط تریپل اچ از رینگ حذف شد .باتیستا هم چنین از نگاه مجله ی PWI به عنوان برترین مرد رویال رامبل شناخته شد.

در “نو وی اوت ۲۰۰۸ ” باتیستا برای اینکه بتواند در رسلمینیای ۲۴ ،بر سر کمربند مسابقه بدهد در یک مسابقه ی المیشن چمبر که در آن ،تیکر،فینلی،کالی، ام وی پی و بیگ ددی وی حضور داشتند،شرکت کرد و در پایان جزء دو نفر آخر مسابقه بود ولی توسط تیکر پین شد و این فرصت را از دست داد.

باتیستا در ۷ مارچ ۲۰۰۸ بر سر کمربند US به مصاف ام وی پی رفت که در آن مسابقه با قانون Countout باخت.

چندی بعد مسابقه ای با عنوان Smack down Vs. Raw برای رسلمینیا در نظر گرفته شد و از بین استارهای راو ،اومگا منتخب این براند شد و در اسمکداون هم کسی شایسته تر از باتیستا یافت نمی شد و به این تریتیب این دو در رسلمینیا ۲۴ به مصاف هم رفتند که در این مسابقه که از لحاظ زیبایی ،انتظارها را برآورده نکرد،باتیستا موفق شد با یک باتیستا بامب در مدت زمان ۷ دقیقه اومگا را شکست دهد.

در ۳۱ مارچ راو و در خداحافظی رسمی ریک فلیر از دنیای کشتی کچ، در بک استیج باتیستا و شاون مایکلز دیده می شوند که در آنجا باتیستا با نگاهی خصمانه ،نویدی از یک درگیری جدید با شاون مایکلز را می دهد و مهمترین دلیل برای این درگیری نیز می تواند ، گرفتن انتقام ریک فلیر از شاون مایکلز باشد.ریک فلیری که قطعا برای باتیستا ارزشی بسیار بالا داشت،چرا که درصد زیادی از شهرت خود را مدیون او بود.

به هر حال این دو در بکش ۲۰۰۸ در مقابل هم قرار می گیرند و یک مسابقه ی زیبا از خود به نمایش می گذارند و در آخر باتیستا رحم کوچکی که به شاون کرد،موجب شد طی یک غافلگیری با دریافت یک SCM مسابقه را واگذار کند.ولی رقابت تمام نشده بود و باتیستا در ۱۹ می در راو با شکست کریس جریکو موفق شد جواز مسابقه با شاون مایکلز در “وان نایت استند ۲۰۰۸″را بگیرد .

 

 

 

و باتیستا برای بار دوم در مقابل شاون قرار گرفت ولی اینبار باتیستا به مصدومیتی که برای شاون پیش آمده توجه نکرد و در مقابل دیدگان همه شاون مایکلز را له کرد.این مسابقه که از نوع “استریچر مچ” بود در پایان با مصدومیت جدی شاون به اتمام رسید و باتیستا قدرتش را بر شاون هم دیکته کرد.

در ۱۳ دسامبر ۲۰۰۸ باتیستا با شکست گرت کالی موفق شد که یکبار دیگر شانس مسابقه دادن با ادج را این بار در “نایت آف چمپیونز ۲۰۰۸″ امتحان کند.باتیستا در حالی به مصاف ادج می رفت که یک هفته قبل از “نایت آف چمپیونز”در درافت به راو منتقل شده بود و اگر نمی توانست ادج را شکست دهد باید قید کمربند سنگین وزن را می زد.و در نهایت هم همینطور شد و باتیستا با دخالتهای محض ویکی گوئررو که مانع برتری او شد ،از ادج شکست خورد.ولی شب بعد از این مسابقه باتیستا فرصت مناسبی برای تصفیه حساب نهایی با ادج پیدا کرد و در راو به شدت ادج را کتک زد و در آخر به کمک باتیستا بامب او سی ام پانک “با استفاده از امتیاز مانی این د بانک خود”توانست بعد از این ماجرا صاحب جدید کمربند سنگین وزن جهان شود.و باز هم باتیستا در راو می توانست برای کسب این کمربند با ارزش تلاش کند و سر انجام در هفته ی بعد از این قضایا باتیستا موفق شد در یک مسابقه ی ۴ نفره کین و جان سینا و جی بی ال را مغلوب کند و جواز مسابقه بر سر کمربند سنگین وزن را در “گرت آمریکن بش ۲۰۰۸ “کسب کند.حال باید دید که آیا باتیستا می تواند برای چهارمین بار عنوان قهرمان سنگین وزن را دریاقت کند یا خیر.این موضوع تا ۴ روز آینده کاملا شفاف می شود.

 

ازدواج:

 

باتیستا که تا کنون دو بار ازدواج کرده دارای ۳ فرزند می باشد که از همسر اول فوت شده خود یک دختر ۲۰ ساله و از همسر دوم خود دو دختر ۱۳ و ۱۵ ساله دارد.باتیستا همچنین  دارای یک خواهر می باشد که روابط نزدکی با هم دارند.پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی