ads
adsads


مروری بر گذشته

عکس

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

حل خطای شایع در ویندوز 7

0.073821001395651232 jazzaab ir حل خطای شایع در ویندوز 7

خطای Bootmyr is missing به هنگام بوت کردن سیستم رخ می‌دهد که دلیل اصلی آن آسیب دیدن بوت سکتور یا مفقود شدن آن است.
حل این مشکل به 4 طریق صورت می‌گیرد.

1- استفاده از startup repair که در این روش بایستی دیسک نصب ویندوز ویستا یا  را داخل دستگاه قرار دهید هنگامی که پیغام press any key to boot from CD or DVD ظاهر شود یکی از کلیدهای صفر را بزنید سپس زبان ورودی را انتخاب نماید. next  را بزنید سپس روی گزینه Repair your computer کلیک کنید. سپس در پنجره system recovery option روی درایو که ویندوز روی آن نصب شده است را انتخاب کنید و next را بزنید. سپس گزینه Repair your computer را بزنید حالا سیستم عامل مورد نظر که قصد تعمیر آن را دارید انتخاب کنید next را بزنید و در نهایت گزینه startup repair را بزنید.

2- روش بعدی ساختن مجدد BCD می‌باشد برای استفاده از این روش باید دیسک نصب ویندوز را داخل دستگاه قرار داده و لیست کنید سپس منتظر پیغام press  باشید.

3-  any key to boot from CD or DVD ظاهر شود یکی از کلیدهای صفحه را بفشارید زبان ورودی را به دلخواه انتخاب و next را بزنید. بر روی Repair your computre کلیک کنید اکنون باید سیستم عامل مورد نظر خود را انتخاب و next را بزنید در پنجره   system recovery option ، command  promptرا انتخاب کنید در آخر Bootnec/RebuildBCD را تایپ و Enter را بزنید.

4- روش سوم استفاده از System restor می‌باشد برای استفاده از این روش باید System restor در کامپیوتر شما فعال باشد دیسک نصب ویندوز را داخل دستگاه قرار داده و ریست کنید. پس از ظاهر شدن پیغام press any key to boot from CD or DVD یکی از کلیدهای صفحه کلید را بفشارید سپس زبان ورودی را انتخاب و next را بزنید. Repair your computre را بزنید. اکنون سیستم عامل مورد نظر خود را انتخاب و next را بزنید. در پنجره system recovery option درایوی که ویندوز در آن نصب شده است را انتخاب و next را بزنید و Sestem Restor را انتخاب کنید و در نهایت finish را بزنید تا بازگردانی ویندوز آغاز گردد.

5- استفاده از System repair روش آخر است این روش برای کامپیوترهایی است که دارای گزینه ریکاوری از پیش نصب شده باشد برای استفاده این روش قبل از نمایش دادن لگوی ویندوز دکمه F8 را بزنید. در صورتی که چند سیستم را بر روی کامپیوترتان نصب کرده‌اید باید سیستم مورد نظر خود را انتخاب سپس F8 را بزنید در صفحه Aduanced Boot option با استفاده از دکمه های جهتی صفحه کلید گزینه Repair your computre را انتخاب کرده و Enter را بزنید سپس زبان ورودی صفحه کلید را انتخاب و next را بزنید و بعد یک حساب کاربری را انتخاب کلمه عبور را تایپ و ok را بزنید گزینه startup repair را از منوی sestem recovery option بزنید.

باشگاه خبرنگاران


پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی