ads
adsads


مروری بر گذشته

مطالب جدید سایت

عکس

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

5 نوجوانی که فرشته نجات شدند +عکس

مجموعه : مطالب گوناگون

آتش نشانان، پزشکان، پلیس ها از جمله افرادی هستند که در طول زندگی جان انسان های بسیاری را نجات می دهند اما گاهی اوقات در شرایط سخت که هیچ کدام از این افراد حضور ندارند، مردم و حتی نوجوانان دست به کار می شوند تا به کمک انسانی دیگر بروند. نوجوانانی در سراسر دنیا بوده اند که دست به کارهای خطرناک زده و جان انسان های دیگر را نجات داده اند .

** تمار باگس

0.172726001377613033 jazzaab ir 5 نوجوانی که فرشته نجات شدند +عکس

یک نوجوان اهل شهر لنچستر چندی پیش توانست با زیرکی خود یک دختر 5 ساله را نجات دهد. “تمار باگس” در اخبار از گم شدن یک دختر 5 ساله شنید که پلیس ها هم نتوانسته بودند او را پیدا کنند. این نوجوان با خود پنداشت که توانایی پیدا کردن دختر بچه را دارد از این رو با یک دوچرخه شروع به جستجو کرد. او پس از مدتی در حوالی خانه دختر بچه خودروی مشکوکی را مشاهده کرده و البته با تعقیب کردن آن توانست محل دختر بچه را پیدا کند که دزدیده شده بود.

** حنا و هالی اسمیت

0.499649001377613033 jazzaab ir 5 نوجوانی که فرشته نجات شدند +عکس

این خواهران که پس از مدرسه به خانه بازگشته بودند ناگهان با فریادهای پدرشان روبرو شدند که در حین کار در مزرعه زیر یک تراکتور گیر کرده بود. آن ها سریعا با پلیس تماس گرفتند اما پدرشان رو به مرگ بود از این رو خودشان تصمیم گرفتند او را نجات دهند. آن ها با دست خالی یک تراکتور سه تنی را بلند کردند تا پدرشان بتواند خود را خارج کند. پلیس و اورژانس پس از نجات پیدا کردن پدر به محل حادثه رسیده و اقدامات لازم را انجام دادند. این خانواده تراکتور را همچنان در مزرعه استفاده می کنند اما لقب شیطان را به آن داده اند.

** کلب کلیفمن

0.573927001377613033 jazzaab ir 5 نوجوانی که فرشته نجات شدند +عکس

در سال گذشته تصادفی وحشتناک در منطقه اندیانا آمریکا رخ داد و دو خودرو به شدت با هم برخورد کردند. در یک سمت این حادثه خانواده ای متشکل از 5 بچه و یک مادر بودند که پس از سانحه سه فرزند به همراه مادر از آتش گریختند اما دو خواهر در خودرو باقی ماندند. “کلب کلیفمن” برادر بزرگ این خانواده که نزدیک به 15 سال سن دارد به سمت آتش رفته و خواهران خود را لحظاتی قبل از انفجار از داخل خودرو نجات می دهد. اگر او لحظه ای دیر کرد داشت حتما خواهرانش جانشان را از دست می دادند.

** گریفن سندرس

0.624000001377613033 jazzaab ir 5 نوجوانی که فرشته نجات شدند +عکس

“گریفین سندرس” پسر بچه 10 ساله ای است که در اقدامی جالب جان انسان های بسیاری را نجات داد. او به همراه مادربزرگ 74 ساله اش در حال رفتن به مدرسه بود که ناگهان مادربزرگش در حال رانندگی سکته می کند. پس از این حادثه خودرو به سمت مخالف جاده می رود اما “گریفین” فرمان را به دست گرفته و هدایت خودرو را در دست می گیرد. او دقایقی را تا یک محل امن رانندگی کرد. این پسر بچه با کنترل خودرو از تصادفی سنگین جلوگیری کرد و از طرف دولت به او نشان شجاعت داده شد.

** ماهد شکری

چندی پیش در مالزی پسری 5 ساله خواهر و برادر کوچکتر خود را از یک آتش سوزی نجات داد و به یک قهرمان تبدیل شد. مهد شکری در حال بازی در خانه دودی را مشاهده کرد که خانه را فرا گرفته و سپس آتش کل خانه را فرا گرفت. این پسر بچه با شجاعت خواهر و برادر خود را بغل کرده و از آتش خارج شده بود. پیش از آن نیز یک پسر 5 ساله در مکزیک دست به چنین کاری زده بود.

منبع:yjc.ir

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی