ads
adsads


مروری بر گذشته

عکس

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

 • جذاب
 • دیدنی
 • دنیای مد
 • مطالب طنز
 • سلامت
 • عکس
 • بیوگرافی هنرمندان
 • عجایب
 • گوناگون

چهره شناسی افراد موفق و مشهور …!

 

0.336564001336568073 jazzaab ir چهره شناسی افراد موفق و مشهور ...!

چهره شناسی افراد موفق و مشهور

چهره‌خوانی هنری كهن است كه در سراسر جهان شناخته شده است. اجزای مختلف چهره نمایانگر شخصیت فردی و اجتماعی افراد هستند. با دقت به چهره افراد می‌ توانید به شخصیت آنها پی ببرید مثلا با نگاه به چهره‌های  مطرح می‌توانید رازهای موفقیت آنها را دریابید

 


 

دهان

از میان تمام اعضای صورت، دهان عضوی است كه بیشترین استفاده را برای برقراری ارتباط با دیگران دارد. این عضو شگفت‌انگیز نه‌تنها طرز بیان فرد را نشان می‌دهد بلكه با بررسی آن می‌توان به میزان لذت‌طلبی جسمی فرد و اینكه آیا او حرف دیگران را برای بیان نظر خود قطع می‌كند یا نه، پی برد.

 


 

پلک

نقش اصلی پلك پوشاندن چشم و جلوگیری از ورود ذرات گرد و غبار به داخل آن است اما از لحاظ چهره‌خوانی، پلك بالا نشان‌دهنده اطلاعاتی از قبیل سطح روابط اجتماعی و میزان نیاز به صمیمیت در صاحبان آن است و همین‌طور از پلك پایین می‌توانید به احساس واقعیت درون فرد پی ببرید.

 


 

بینی

از آنجایی كه بینی نقش مهمی را در تنفس ایفا می‌كند، تعجب‌آور نیست كه در چهره‌خوانی این عضو، نشان‌دهنده توانایی ما در حفظ بقای خود و اطرافیان باشد. بینی نه‌تنها مقداری انرژی كه داریم نشان می‌دهد، بلكه نمایانگر شیوه كاری و نوع برخورد ما با پول نیز هست.

 


 

پیشانی

در چهره‌خوانی، شكل پیشانی تا حد زیادی نشان‌دهنده طرز تفكر فرد و نوع برخورد او با مسائل و مشكلات زندگی است. عجیب هم نیست كه پیشانی از آنجا كه لب پیشانی مغز را می‌پوشاند، از طرز تفكر فرد خبر دهد مثلا ممكن است شما فردی باشید كه در حل مشكلات خود به دنبال راه‌حل‌های منحصربه‌فرد می‌گردید یا برعكس خواهان به‌كارگیری موثرترین راه‌حل از میان راه‌حل‌های موجود و از پیش‌امتحان شده باشید.

 


 

چشم

از آنجا كه چشم تنها عضو حساس به نور در بدن انسان است بی‌دلیل نیست كه از آن به عنوان دریچه روح هم یاد شود، چشم‌ها طرز فكر، رفتار و صمیمیت ما را منعكس می‌كنند. شكل، عمق، اندازه نسبی و زاویه چشم‌ها نمایانگر نوع نگرش افراد است. از روی زاویه چشم یك فرد می‌توان دریافت كه او خوش‌بین، بدبین یا واقع‌بین است.

 


 

ابرو

ابروها ابزار قدرتمندی برای بیان احساسات و انتقال پیام به شمار می‌آیند. هر شكل از ابرو، نماینده طرز فكر خاصی است. در حقیقت هر تار موی ابرو، نشان‌دهنده یك حالت فكری است. شاید برای شما جالب باشد بدانید ابروهایتان هم‌شكل نیستند. طرح و شكل ابروی چپ، طرز فكر ما را در زندگی نشان می‌دهد در حالی كه ابروی راست، نشان‌دهنده نوع عملكرد ما در زندگی شغلی و حرفه‌ای است.

 


 

اصغر فرهادی

پرتلاش، عدالت‌خواه مثل آیینه

 

 • دهان :

شنونده‌ای تمام‌عیار و در مقابل دیگران مثل آیینه‌ای صاف و تمیز است كه می‌توان همه چیز  را درباره او نه پنهان كرد و نه بیشتر از آنچه هست نشان داد. هیچگاه در مورد احساس و خواسته‌هایش احساس ناراحتی نمی‌كند.

 • پلک :

از  پلك‌های اصغر فرهادی پیداست، شخص مثبت‌اندیش و پذیرای افراد و عقاید جدید است. از به دست آوردن اطلاعات تازه خوشحال می‌شود و به تمام مسائل ریز توجه می‌كند.

 • بینی :

دوست دارد در موقعیتی كه قرار دارد چه شغلی چه خانوادگی نقش بزرگی ایفا كند و مهم باشد. با توجه به این ویژگی در شغل‌های مدیریتی بسیار خوب شكوفا می‌شود. از كارهای حقیری كه در آنها احساس می‌كند تلاش‌هایش تاثیر چندانی ندارد احساس خرسندی نمی‌كند. دارندگان این نوع بینی حسابگر، زرنگ و كمی دیرباور هستند. در زندگی جسور و بی‌محابا و فردی خلاق و دست و دلباز است.

 • پیشانی :

پیشانی اصغر فرهادی نمایانگر فردی انعطاف‌پذیر و سازگار است. در حل مشكلات،‌ تعصب بی‌دلیل به خرج نمی‌دهد و پذیرای نظرات جدید و نو است. با توجه به گزینه‌های متفاوت پیش رویش و شرایط، بهترین تصمیم را می‌گیرد. مثلا از ابزار دم‌دست و در اختیار خود در صورت نبود دیگر امكانات بهترین بهره را می‌گیرد. از سیستم‌های خشك و ثابت فراری است و علاقه‌ای به فنی بودن ندارد.

 • چشم :

فرهادی نگاه معتدلی به زندگی دارد و سعی می‌‌كند واقع‌گرا و بی‌طرف باشد. به آسانی امیدش را از دست نمی‌دهد و زیر فشار، انعطاف‌پذیری خوبی از خود نشان می‌دهد. آنقدر به تلاش خود ادامه می‌دهد تا نتیجه مطلوبش را هم بگیرد؛ همچنین بسیار عدالت‌خواه است.

 • ابرو :

همان‌طور كه تشخیص ابروهایش مشكل است، پی بردن به اندیشه كار ساده‌ای نیست. مردم به آسانی با او ارتباط برقرار می‌كنند و او را از خود می‌دانند، او به راحتی در هر جمعی نفوذ می‌كند و از آنجایی كه بیشتر از آنچه كه اطلاعات بدهد، دریافت می‌كند، می‌تواند مذاكره‌گر خوبی باشد.

 


 

علی دایی

سنگ صبور، حساس و منطقی

 

 • دهان :

دایی فردی اجتماعی و در بیان منظورش قاطع است. پراحساس است و قادر است احساس خود را به صورت جسمی بیان كند. ذاتا شوخ‌طبع است و دوست دارد در فرصت‌های مناسب ابراز احساسات كند.

 • پلک :

علی دایی همیشه برای مواجه شدن با مشكلات آماده است. این چشم‌ها نشانگر یك سنگ ‌صبور تمام‌عیار است. دیگران مشكلات‌شان را به راحتی با او در میان می‌گذارند و او دلسوزانه گوش فرامی‌دهد و همدلی خوبی دارد. همیشه سعی دارد با تفكر عمیق، تودار بودن، احتیاط و ریزبینی از ضمیر باطنی‌اش محافظت كند. از اینكه با صدای بلند مورد مخالفت قرار گیرد نفرت دارد.

 • بینی :

بینی دایی می​گوید که همیشه دوست دارد نقش‌های مهم را ایفا كند، نوع برخوردش با كار بسیار جدی و منطقی و در برنامه‌ریزی‌هایش فوق‌العاده است. از اینكه دیگران دخالت مستقیم در كارش داشته باشند اصلا خوشش نمی‌آید.

 • پیشانی :

پیشانی مستقیم و روبه‌بالای دایی، او را فردی منطقی، دقیق‌ و منظم در پردازش اطلاعات نشان می‌دهد. او در آرامش می‌تواند قدرت ‌عمل بیشتری از خود نشان دهد. ولی تحت فشار كار، فكرش خوب كار نمی‌كند و تصمیم‌گیری در زمان كوتاه برایش خوشایند نیست.

 • چشم :

كم‌صبر، حساس، عیب‌‌جو و كج‌خلق است. گاهی آنقدر به دنیای برون توجه می‌كند كه از رسیدگی به نیازهای شخصی‌اش وا می‌ماند. تمركز بالایی دارد. او همیشه افرادی را در اطراف خود می‌پذیرد كه شخصیت محكمی داشته باشند.

 • ابرو :

فرد مثبت و خوشبینی است ولی در مورد انتقاد كم‌تحمل است و جبهه می‌گیرد. سریع اقدام می‌كند و در انجام كارها تاخیر را جایز نمی‌داند. در ارتباط با مردم راحت است، اما تفكر مبهمی دارد و اندیشه‌های او غیرقابل پیش‌بینی است.

 


 

ایرج قادری

پرانرژی، مصمم اما دارای سرنوشت پیچیده

 

 • دهان :

سرنوشتی پیچیده دارد اما خود را سردرگم نمی‌كند، استعداد زیادی دارد اما به حد لازم به این توانایی ارزشمند خود در راه رسیدن به موفقیت اهمیت نمی‌دهد، علاقه به برقراری پیاپی روابط جدید در او موج می‌ز‌ند.

 • پلک :

ایرج قادری با این پلك‌ها شخصی مثبت‌اندیش است و پذیرای افكار خلاقانه و ایده‌های نو و در كسب اطلاعات مفید و موثر بسیار توانمند است. پرانرژی و خونسرد است نگاه متعادلی به زندگی دارد و سعی می‌كند، بسیار واقع‌گرا، محتاط و منطقی عمل كند. اكثرا سازگار و منعطف است.

 • بینی :

بینی او تا حدی نشان‌دهنده بی‌رحمی او در مسائل مختلف است. دلرحمی و دلسوزی را در تصمیمات و برخوردهایش نمی‌پسندد. نوع برخوردش با كار جدی و منطقی است. امكان دارد شغل‌های بسیاری را امتحان كند تا به حرفه محبوبش دست یابد؛ چون شغلش باید از نظر عاطفی كاملا او را راضی كند.

 • پیشانی :

ناحیه بین ابروهایش ناحیه اراده و اتكای به نفس است. پیشانی‌ قادری از اراده قوی او  خبر می‌دهد. چنین فردی می‌تواند با اراده قوی و همتش، به اهداف خود نایل شود. حتی از همان بچگی اگر تصمیمی می‌گرفته به هیچ قیمتی دست از آن برنمی‌داشته است.

 • چشم :

پشتكار تحسین‌برانگیزی دارد، آنقدر تلاش خود را ادامه می‌دهد تا نتیجه مطلوبش را بگیرد، نگاه سنگین و پرمعنی به او اجازه نمی‌دهد كه از كنار مسائل مهم به سادگی عبور كند. شخصیت محكم و در عین حال صمیمی دارد. سعی می‌كند به جنبه‌هایی از زندگی توجه كند كه لذت بیشتری برای او دارد.

 • ابرو :

به نظر می‌رسد، در زندگی دارنده این ابرو كمتر مشكل و مانعی به وجود می‌آید چون به راحتی می‌تواند مشكلات ناچیز به وجود آمده را نادیده بگیرد. هیچگاه به دیگران متكی نبوده بلكه با سختی و تلاش خودش به موفقیت دست پیدا می‌كند. فردی گرم و معاشرتی است.

 


 

علیرضا داوودنژاد

متفكر، خلاق و با‌اعتماد به‌نفس بالا

 

 • دهان :

علیرضا داوودنژاد صاحب اعتمادبه‌نفس بالایی است و بی‌طرف سخن می‌گوید. او دارای اراده‌ای قوی است و این صفت در جلو بردن صحیح زندگی به او بسیار كمك می‌كند. هیچگاه اجازه نمی‌دهد مشكلات او را از پا درآورد.

 • پلک :

او به دنیای درون خود توجه ویژه‌ای دارد تا جایی كه نیازهای شخصی‌اش را هیچگاه نادیده نمی‌گیرد. آثار آشفتگی و اضطراب هنگام مشكلات به راحتی از چهره‌اش پیدا می‌شود. گاهی هم بدذات و لجباز می‌شود.

 • بینی :

این فرم بینی اغلب  نشانگر كمی كمبود تجربه است. این افراد وانمود می‌كنند كه همه چیز را می‌دانند و همه را می‌شناسند.

 • پیشانی :

خیالات زیادی در سر دارد اما بیشتر مواقع منطق به سراغ او می‌آید و از سرعت خیال‌پردازی او می‌كاهد. در شرایط سخت كمتر تصمیمات درست و منطقی می‌گیرد، در روابطش بسیار محتاط است و جانب احتیاط را خیلی خوب نگه می‌دارد.

 • چشم :

این فرم چشم، متعلق به شخصیتی متفكر و خیال‌پرداز است؛ اما به راحتی اغفال خیالات نمی‌شود. چشم او به ظاهر آرام ولی در باطن مشغول برنامه‌ریزی است. گاهی بیش از حد درگیر جزئیات می‌شود.

 • ابرو :

صاحب این ابرو در شیوه زندگی بسیار خلاقانه عمل می‌كند؛ ولی در الهام بخشیدن به دیگران ناتوان است. عدم قاطعیت و مردد بودن در تصمیمات بزرگ، همیشه او را به مشورت كردن تشویق می‌كند

 

 پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی