ads
adsads


مروری بر گذشته

عکس

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

عاشقانه‌های دوران نامزدی !!

0.690231001335080754 jazzaab ir عاشقانه‌های دوران نامزدی !!

 

زیاد شدن مدت دوران نامزدی شاید مزایای بسیاری چون شناخت كامل فرد مقابل، فرصت كافی برای تامین مخارج ازدواج یا جهیزیه و … برای دختر و پسر داشته باشد ولی معایبی چون عادی و سرد شدن روابط، ایجاد مشكلات و اختلافات زیاد و… نیز به همراه دارد.

معمولاً افراد در دوران ابتدایی عقدشان روابطی كاملاً عاطفی و عاشقانه با یكدیگر دارند. وابستگی زیاد عاطفی،‌ باعث دیدارها و ملاقات های پی در پی دختر و پسر و ابراز محبت های آنها به یكدیگر می شود. اما هر چه قدر كه این دوران طولانی تر می شود روابط میان آنها سردتر و كمرنگ تر می شود. این امر در صورت تعادل كاملاً طبیعی است اما اگر بیش از حد شود یعنی طرفین كاملاً نسبت به هم سرد و بی علاقه شوند، غیرطبیعی و خطرناك می باشد.

اگر دختر و پسر به موقع متوجه سردی روابط نشده و فكری برای روند پیشرفت سردی روابطشان نكنند، یقیناً با هجوم افكاری چون از بین رفتن علاقه،‌ از چشم افتادن و … به ذهنشان از تشكیل زندگی مشترك آینده بی رغبت یا منصرف شده و روز به روز بر دوری و فاصله شان افزوده می شود. به همین دلیل و برای جلوگیری از این افكار و رفتارهای مغشوش و آزاردهنده رعایت برخی اصول برای تقویت عشق و محبت میان افراد در این دوران به دوستان عزیزمان توصیه می شود.

 

1.ابراز عشق و محبت به فرد مقابل

افراد باید سعی كنند در این دوران برای نزدیك تر شدن به هم و اجتناب از فاصله به انجام برخی امور و فعالیت ها كه نشان دهنده عشق و محبتشان به فرد مقابل است، اقدام نمایند.

– محبت كلامی: استفاده بیشتر از جملات تاثیر گذاری چون: عزیزم خیلی دوست دارم،‌ عاشقانه به تو دل بستم، زندگی من با بودن تو معنا پیدا می كند، با نامزدتان تماس بگیرید و به او بگویید فقط می خواستم صدایت را بشنوم و…

– ارسال پیامك های عاشقانه

-هدیه دادن: راه دیگر ابراز علاقه به نامزد هدیه دادن به وی است. هدیه تاثیر زیادی بر روحیه و علاقه افراد به یكدیگر می گذارد مخصوصاً اگر بدون هیچ دلیل و مناسبتی باشد.‌ هدیه دادن به زن ها را فراموش نكنید كه تاثیر عجیبی در جلب محبت آنها خواهد داشت.
اگر دختر و پسر به موقع متوجه سردی روابط نشده و فكری برای روند پیشرفت سردی روابطشان نكنند، یقیناً با هجوم افكاری چون از بین رفتن علاقه،‌ از چشم افتادن و … به ذهنشان از تشكیل زندگی مشترك آینده بی رغبت یا منصرف شده و روز به روز بر دوری و فاصله شان افزوده می شود

 

 

2.انجام فعالیت های موثر

 

– انجام امور و فعالیت هایی كه نامزدتان به آنها علاقه بسیار دارد. مثل نامه نوشتن،‌ تماس گرفتن،‌ تفریح كردن، سفر رفتن و … می تواند شما را به هم نزدیك تر كند و نقاط مشترك جدیدی میان تان به وجود آورد.

-زمان بیشتری برای با هم بودن و با هم سخن گفتن بگذارید.

 

3-اجتناب از انجام اموری كه باعث آزار فرد مقابل می شود.

– تندخویی كردن، دروغ گفتن،‌ بدقولی كردن، ژولیده پولیده بودن و … نمی تواند عاطفه میان شما را بیشتر كند.

– به بهانه صمیمی بودن یا این كه طرف مقابل تا الان شما را شناخته، آداب اجتماعی، نظافت، زیبایی و صداقت را زیر پا نگذارید و خیال نكنید فرصت برای جبران زیاد است.

با رعایت این نكات شما به نامزدتان نشان می دهید كه او را دوست دارید و عاشقش هستید. به او احترام می گذارید و به احساساتش توجه می كنید.
منبع خبر : تبیان

 

 پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی