ads
adsads
+

مروری بر گذشته

مطالب جدید سایت

دنیای مد

سلامت

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

سارقان مسلح خود را كشتند !! /عکس

مجموعه : مجله خبری

سارقان مسلح خود را كشتند !! /عکس -www.jazzaab.ir

 

دو سارق مسلح كه پس از سرقت در محاصره پلیس مسجد‌سلیمان قرار گرفته بودند،‌ با شلیك گلوله به خود به زندگی‌شان پایان دادند. یكی از آنها یك محكوم به اعدام فراری بود.

به گزارش «جام‌جم»، چند روز پیش ماموران انتظامی مسجدسلیمان در اهواز هنگام گشتزنی در شهر بودند كه زنی وحشتزده به آنها نزدیك شد و از سرقت كیف خود از سوی دو سرنشین یك دستگاه خودروی زانتیا خبر داد.

سارقان مسلح خود را كشتند !! /عکس -www.jazzaab.ir

ماموران با اطلاعاتی كه از زن مالباخته به دست آوردند، تحقیقات خود را برای پیدا كردن سارقان فراری آغاز كردند. ساعاتی بعد از شروع تحقیقات در این ارتباط، مردی به پلیس آگاهی مراجعه و با ارائه شكایتی عنوان كرد دزدان مسلح به وی حمله و خودروی پرایدش را سرقت كرده‌اند.

حمله مسلحانه دزدان برای سرقت

این مرد درباره سرقت خودرویش گفت: با خودرو در حال بازگشت به خانه بودم كه یك خودروی زانتیا با روشن و خاموش كردن چراغ‌هایش، از من خواست در حاشیه خیابان توقف كنم. خودرو را متوقف كرده و منتظر ماندم تا ببینم آنها با من چكار دارند.

وی اضافه كرد: در این هنگام دو نفر از خودروی زانتیا پیاده شدند و به سمتم آمدند.به محض بازكردن در خودرو، آنها با تهدید سلاح كلت مرا از خودرویم بیرون كشیدند و آنقدر كتكم زدند كه بی‌هوش شدم. ساعاتی بعد در درمانگاه به هوش آمده و متوجه شدم، سارقان مسلح خودرویم را دزدیده‌اند.

در پی وقوع این سرقت، با چهره‌نگاری رایانه‌ای از دو دزد مسلح معلوم شد، آنها در هر دو سرقت از یك خودروی زانتیا استفاده كرده‌اند.

كشف خودروی دزدی

تحقیقات ویژه پلیس برای دستگیری سارقان مسلح فراری ادامه داشت تا این كه مردی با مركز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و از پیدا شدن یك خودروی بدون سرنشین در یكی از محله‌های جنوبی شهر خبر داد.

ماموران انتظامی با حضور در محل كشف متوجه شدند این همان خودرویی است كه دزدان فراری در سرقت مسلحانه خودروی پراید و كیف‌قاپی از آن استفاده كرده‌اند.

به این ترتیب خودرو به پاركینگ منتقل و پاتوق‌های این افراد زیر نظر گرفته شد تا این كه روز بعد به ماموران خبر رسید خودروی پراید مسروقه در منطقه هشت بنگله مسجدسلیمان در حال تردد است.

با كسب این خبر، ماموران بلافاصله عازم محل فوق شدند و ضمن اخطار به راننده خودرو، از وی خواستند خود را تسلیم كند اما راننده به همراه سرنشین دیگر خودرو متواری شدند.

در پی این تعقیب و گریز، سارقان، پراید مسروقه را در خیابان جا گذاشته و در حالی كه مسلح بودند، وارد كوچه‌ای بن‌بست شدند.

تهدیدهای مرگبار از سوی دزدان

در همین هنگام ماموران نیز وارد كوچه بن‌بست شدند و از متهمان خواستند خود را تسلیم كنند اما دزدان، ماموران را با سلاح تهدید كردند تا از محل دور شوند و گفتند در غیر این صورت به مردم شلیك خواهند كرد. در همین زمان، گشت‌های انتظامی كه متوجه ماجرا شده بودند، به محل آمده و آنجا را محاصره كردند.

دو دزد مسلح كه همه راه‌های فرار را به روی خود بسته می‌دیدند، با سلاح‌هایی كه در اختیار داشتند به خود شلیك كرده و به زندگی‌شان پایان دادند.

در پی مرگ این دو سارق فراری، اجساد آنها به پزشكی قانونی منتقل و در بررسی سوابق كیفری آنها معلوم شد هر دو متهم از افراد سابقه‌دار بودند كه در زمینه سرقت فعالیت داشته‌اند.

بنا به محتویات پرونده، یكی از آنها نیز مدتی پیش به اتهام قتل عمد و سرقت مسلحانه به اعدام محكوم شده بود اما از زندان خرم‌آباد كه دوره محكومیتش را در آنجا می‌گذراند، فرار كرده و تحت تعقیب بود.

 پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی