ads
adsads


مروری بر گذشته

عکس

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

قتل باجناق در پی اختلافات خانوادگی !!

مجموعه : مجله خبری

0.333375001329488392 jazzaab ir قتل باجناق در پی اختلافات خانوادگی !!

 

مردی كه متهم است باجناقش را با ضربه چاقو به قتل رسانده برای دومین بار در برابر هیات قضات دادگاه كیفری استان تهران از خودش دفاع خواهد كرد.

به گزارش شرق، نهم بهمن سه سال قبل زنی به ماموران پلیس شكایت كرد و گفت سعید شوهرخواهرش، وحید شوهرش را به قتل رسانده‌ است.

این زن در توضیح آنچه اتفاق افتاده بود به ماموران كلانتری اسلام‌آباد كرج گفت: وحید به خانه آمد و گفت سعید خواسته است به خانه‌اش برویم. وحید خیلی اصرار كرد به آنجا برویم. من لباس‌هایم را پوشیدم و به سمت خانه شوهرخواهرم رفتیم. وقتی رسیدیم من داشتم با خواهرم صحبت می‌كردم كه یكدفعه متوجه شدم وحید و سعید باهم جروبحث می‌كنند. هاشم شوهرخواهر دیگرم هم آنجا بود. او سعی می‌كرد آنها را آرام كند اما وحید و سعید خیلی به هم فحش می‌دادند. سعید به شوهر من می‌گفت چرا پشت سرم حرف زدی و گفتی من معتاد هستم. هرچه شوهرم می‌گفت چنین چیزی نگفته است سعید قبول نمی‌كرد. بعد یكدفعه دیدم سعید با چاقو ضربه‌ای به وحید زد و شوهرم غرق در خون روی زمین افتاد. این زن ادامه‌ داد: هاشم همسرم را سوار ماشین كرد و به بیمارستان رساند اما وحید فوت شد.

با شكایت زن جوان تحقیقات ماموران آغاز شد. آنها در ابتدا به همراه بازپرس پرونده به بیمارستان رفتند و جسد را مورد بررسی قرار دادند. با انتقال جسد به پزشكی قانونی ماموران راهی خانه سعید شدند و او را بازداشت كردند.

سعید بلافاصله بعد از بازداشت به قتل باجناقش اعتراف كرد و گفت: از وقتی داماد این خانواده شدم وحید با من بد شد. او مرتب من را اذیت می‌كرد و حرف‌هایی می‌زد كه زندگی‌ام نابود شود. همسرم خیلی اذیت می‌شد و می‌گفت خانواده‌اش او را تحقیر می‌كنند. آنها حرف‌های وحید را باور كرده‌ بودند و مرتب به زنم سركوفت می‌زدند. قبل از این اتفاق از همسرم خواسته بودم برایم تعریف كند تا بدانم وحید چه گفته ‌است. می‌خواستم در این باره با وحید صحبت كنم. زنم خیلی ناراحت بود، می‌گفت: وحید به پدرزنم گفته من موادفروش هستم و زنان فاسد را سوار ماشینم می‌كنم و مواد هم می‌كشم. خانواده همسرم باور كرده ‌بودند من این كارها را كردم، به همین دلیل با من بدرفتاری می‌كردند و به زنم سركوفت می‌زدند.

متهم در ادامه گفت: برای اینكه از زندگی مشتركم محافظت كنم از وحید خواستم به خانه‌ام بیاید تا با او صحبت كنم. وقتی وارد خانه شد، پرسیدم چرا این حرف‌ها را در مورد من زده است. دعوای ما بالا گرفت. وحید روی من چاقو كشید. هاشم باجناق دیگرم هم بود. او سعی كرد ما را جدا كند. وحید را گرفت كه با چاقو به من حمله نكند. من هم چاقویم را درآورده ‌بودم تا اگر وحید به من حمله كرد جلویش را بگیرم. همین‌طور كه وحید داشت دست‌وپا می‌زد خواستم او را به عقب هل دهم كه چاقو وارد بدنش شد.

با پایان یافتن تحقیقات در دادسرای كرج پرونده با صدور كیفرخواست به شعبه 80 دادگاه كیفری استان تهران فرستاده و سعید محاكمه شد.

متهم در جریان محاكمه هم ادعا كرد قصدی در قتل نداشت. او همچنین از اولیای‌دم درخواست بخشش كرد.

با توجه به درخواست قصاص از سوی پدر مقتول متهم به مرگ محكوم شد. با اعتراض سعید پرونده به دیوان‌عالی كشور فرستاده شد. دیوان‌عالی كشور بعد از بررسی پرونده رای صادره را نقض كرد. شعبه رسیدگی‌كننده در مورد علت نقض رای متذكر شد از آنجایی كه پزشكی قانونی دقیقا اعلام نكرده علت دقیق مرگ آسیب به كدام اندام داخلی بدن است به نظر می‌رسد برای مشخص شدن علت دقیق مرگ باید این پرسش از سوی دادگاه رسیدگی‌كننده انجام شود. ضمن اینكه مقتول كودك صغیری دارد كه دادگاه درخصوص سهم صغیر از ولی‌دمی كه قصد قصاص دارد سوال نكرده‌ است.

با توجه به ایرادات وارده‌شده، پرونده به شعبه 79 دادگاه كیفری‌استان تهران فرستاده شد. روز گذشته قرار بود سعید یك‌بار دیگر پای میز محاكمه برود كه به دلیل اعزام نشدن متهم از زندان رسیدگی به این پرونده به وقت دیگری موكول شد.

 پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی