ads
adsads


مروری بر گذشته

آزار جنسی دانش آموزان پسر یک مدرسه در غرب تهران تجاوز به زن دایی صیغه ای +محاکمه به جرم آزار زن دایی درگذشت ناصر ملک مطیعی+بیوگرافی ناصر ملک مطیعی عکس مهناز افشار و دخترش لیانا لب دریا شباهت جالب گلشیفته فراهانی و برادرش آذرخش ناخن های 2 متری این مرد رکورد گینس را شکست+عکس واکنش دختر شفر به شباهت مریم سعادت به مادرش! پیامک طنز و سرکاری ماه رمضان (7) اس ام اس جدید تبریک حلول ماه رمضان متن های ادبی جذاب درباره ماه رمضان اشعار زیبا ویژه ماه مبارک رمضان (7) عکس های باحال هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210) آخرین وضعیت زن تبریزی قربانی اسیدپاشی + تصاویر درگذشت گوینده خبر قاسم افشار+علت فوت قاسم افشار دختر کره ای با بیش از 200 خواستگار! +عکس واکنش قهرمان زیبایی اندام زنان به مرد مزاحم + عکس عکس های پدر و مادر خوشتیپ الهام حمیدی ازدواج مجدد مهسا ملک مجری زن تلویزیون+ عکس تیپ خفن هدی زین العابدین به عنوان مدل تبلیغاتی بدنیا آمدن فرزند بازیگر زن زیبا بروفه + عکس

عکس

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

پسران متجاوز،برای انتقام‌گیری دختر را از مقابل آرایشگاه ربودند !!

مجموعه : مجله خبری

 پسران متجاوز،برای انتقام‌گیری دختر را از مقابل آرایشگاه ربودند !!

 پسران متجاوز،برای انتقام‌گیری دختر را از مقابل آرایشگاه ربودند

 

پسران جوان كه برای انتقام‌گیری از دختری او را مورد آزار جنسی قرار دادند توسط ماموران پلیس بازداشت شدند.

به گزارش «شرق»، یك ماه قبل دختری جوان به پلیس مراجعه كرد و گفت سه پسر او را مورد آزار قرار داده‌اند. این دختر گفت: روز حادثه من در آرایشگاه بودم و برای بازگشت به خانه آژانس خبر كردم. وقتی ماشین آمد و سوار شدم یكدفعه سه جوان به خودرو حمله كردند. راننده خواست از دست آنها فرار كند اما نتوانست. آنها شیشه ماشین را خرد كردند و گاز اشك‌آور هم زدند بعد مرا از داخل ماشین بیرون كشیدند و سوار خودرو خودشان كردند و با خود بردند.

این دختر در حالی‌كه به شدت گریه می‌كرد، گفت: سه پسر من را به بیابانی بردند و مورد آزار قرار دادند. التماس‌های من و فریادهایم باعث نشد آنها دل‌شان بسوزد و اذیتم كردند. این دختر مدعی شد پسران را می‌شناسد. او مشخصات متهمان را در اختیار پلیس قرار داد. شكایت این دختر در حالی بود كه راننده آژانس هم توضیح داد چطور دختر جوان را از داخل خودرو او دزدیدند. ماموران در تحقیقات بعدی خود موفق شد سه جوان را شناسایی و بازداشت كنند. دو نفر از این سه جوان در بازجویی‌های اولیه به آزار جنسی دختر جوان اعتراف كردند و گفتند برای گرفتن انتقام از او این كار را كردند اما یكی از آنها گفت كه هیچ‌ كاری با آن دختر نداشت و او را آزار نداده است.

او گفت: آرش یكی از دوستان‌مان به این دختر علاقه داشت و می‌خواست با او دوست شود. آرش می‌گفت هیچ ‌دختری نیست كه در برابر او مقاومت كند. او شماره تلفن دختر جوان را به دست آورده و چندباری هم توانسته بود با او صحبت كند اما ظاهرا این دختر به او بی‌اعتنایی كرده بود. بالاخره آرش تصمیم گرفت او را ادب كند. از ما هم خواست كمكش كنیم. روز حادثه با توجه به اینكه می‌دانستیم به آرایشگاه رفته ‌است جلو در كمین كردیم. آرش چندباری با او تماس گرفت اما دختر جوان جواب نداد به همین دلیل هم آرش تصمیم گرفت او را بدزدد. ما فكر نمی‌كردیم این دختر بخواهد با آژانس برود اما او ماشین خبر كرده ‌بود. وقتی خواست سوار ماشین شود ما حمله كردیم و با شكستن شیشه ماشین و پرتاب گاز اشك‌آور دخترك را دزدیدیم.

او ادامه‌ داد: وقتی دختر را به بیابانی بردیم آرش و دیگر همدست‌مان در حالی‌كه شاكی به شدت گریه و التماس می‌كرد كه به او تجاوز نكنند اما آن دو این كار را كردند ولی من دلم برایش سوخت و تصمیم گرفتم كاری با او نداشته‌ باشم.

گفته‌‌های این جوان مورد تایید دختر شاكی هم قرار گرفت و تایید كرد فقط دو نفر به او تجاوز كرده‌اند. او در مورد آشنایی‌اش با آرش گفت: من هیچ ‌رابطه خاصی با او نداشتم حتی دوستی هم با هم نداشتیم. اما او اصرار داشت با من رابطه داشته‌ باشد. چند باری با او تلفنی صحبت كردم و متوجه شدم او به دنبال سوءاستفاده از من است. بعد از آن رابطه‌ام را قطع كردم و از او خواستم دیگر با من تماس نگیرد و هر بار كه زنگ می‌زد جوابش را نمی‌دادم تا اینكه آن روز آمد و این‌طور از من انتقام گرفت.

در ادامه پرونده به شعبه 77 دادگاه كیفری‌استان تهران و نزد قاضی اكبر ساعی فرستاده شد و سه متهم در برابر هیات قضات هم توضیح دادند كه چه كرده‌اند و چه اتفاقی افتاده ‌است. متهم اصلی پرونده گفت: فكر می‌كردم این دختر با احساس من بازی كرده و باید او را تنبیه كنم. البته نمی‌خواستم تا این حد اذیتش كنم اما آن دختر خیلی گستاخی می‌كرد و باعث شده ‌بود من جلو دوستانم خجالت بكشم.

بنا بر این گزارش در حال حاضر متهمان در بازداشت هستند و تحقیقات از آنها ادامه‌ دارد.

 

 

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی