عضویت در تلگرام جذاب

ads

ads
adsads

مروری بر گذشته

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون
آرایشگری هنری زادور

نتایج انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور

مجموعه : مجله خبری
نتایج انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور
نتایج انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور

 290 نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی با اعلام رسمی ستاد انتخابات وزارت کشور به تناوب شناخته می‌شوند.

تا این لحظه اصولگرایان در استان ها پیشتاز هستند و در عین حال تعداد کرسی های کسب شده توسط اصلاح طلبان و اعتدالگرایان نیز قابل توجه است، ضمن این که نتیجه انتخابات تهران نیز هنوز اعلام نشده است.

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایش سیاسیدور دومتعداد کرسی
ورزقانرضا علیزادهاصولگرا1
ملکانسلمان خدادادیاصولگرا1
هشترود و چاراویماقسید حمزه امینیمستقل
تبریز، اسکو و آذرشهرمسعود پزشکیاناصلاح‌طلب6
احمد علیرضا بیگیاصولگرا
محمد حسین فرهنگیاصولگرا*
علیرضا منادیاصولگرا
محمد اسماعیل سعیدیاصولگرا
زهرا ساعیاعتدال
علی الموسویاصلاح‌طلب*
محمدرضا میرتاج‌الدینیاصولگرا
شهاب‌الدین بی‌مقداراصلاح‌طلب
عباس عباس‌زادهاصلاح‌طلب
سراب و مهربانمجید نصیر پوراصلاح طلب*1
یوسف داوودیمستقل
بنابضیاالله اعزازیاصولگرا1
بستان‌آبادمحمد وحدتیمستقل1
مرند و جلفامحمد حسن‌نژاداصولگرا
کریم شافعیاصلاح‌طلب1
مراغه و عجب شیرمهدی دواتگریاصولگرا
محمدعلی حسین‌زادهاصولگرا*1
میانهفردین فرمنداصلاح‌طلب1
یعقوب شیویاریاصولگرا1
کلیبر و هوراندالله قلی قلیزادهاصولگرا1
اهر و هریسبیت‌الله عبدالهیاصلاح‌طلب*1
مهدی حسینیاناصولگرا
شبسترعلی لواصولگرا*1
آقاپوراصولگرا

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
بوکانمحمد قسیم عثمانیمستقل1
مهابادجلال محمودزادهاصلاح‌طلب1
خویتقی‌ کبیریاصولگرا1
ماکو و چالدارانعین‌الله شریف پورمستقل*1
محرم اکبر زادهاصولگرا
نقده و اشنویهعبدالکریم حسین‌زادهاصلاح‌طلب1
میاندوآب، تکاب و شاهین دژمحمد میرزاییمستقل*2
مهدی عیسی‌زادهاصولگرا
جهانبخش محبی‌نیااصولگرا
همایون هاشمیمستقل
سردشت و پیرانشهررسول خضریمستقل1
ارومیهنادر قاضی‌پوراصولگرا3
سلماسرسول جلایراصولگرا*1
شهروز برزگراصولگرا
اردبیل
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوارایرج بیگدلواصولگرا*1
شکور پورحسینمستقل
خلخال و کوثربشیر خالقیاصولگرا1
مشکین شهرولی ملکیاصلاح‌طلب1
گرمیسیدحمایت میرزادهاصلاح‌طلب1
اردبیل، نمین، سرعین و نیر(1)رضاکریمیاصلاح‌طلب3
(2)صدیف‌بدریاصولگرا
ایلام
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهرشادمهر کاظم‌زادهاصلاح‌طلب*1
علی‌محمد احمدیاعتدال
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهرانجلال میرزاییاصلاح‌طلب*2
لطیف صادقیاصولگرا
سلام امینیمستقل
سارا فلاحیمستقل
اصفهان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگلسید جواد ساداتی نژاداصولگرا1
اصفهانحمیدرضا فولادگراصولگرا5
ناهید تاج‌الدیناصلاح‌طلب
حسن کامراناصولگرا*
احمد سالکاصولگرا
مجید نادر الاصلیاصولگرا
حیدرعلی عابدیاصلاح‌طلب
علیرضا آجدانیاصلاح‌طلب
مینو عابدیاصلاح‌طلب
خوانسار و گلپایگانعلی بختیاراصلاح‌طلب1
قمصر و نطنزمرتضی صفاریاصولگرا1
شاهین شهر، برخوار و میمهحسینعلی حاجی‌دلیگانیاصولگرا1
نجف‌آباد، تیران و کرونابوالفضل ابوترابیاصولگرا1
نائینعباسعلی پوربافرانیاصولگرا1
اردستانسید صادق طباطبائی‌نژاداصولگرا1
شهرضامحمدرضا آقائیاصولگرا*1
سمیه محمودیاصولگرا
فلاورجانسید ناصر موسوی لارگانیاصولگرا1
مبارکهزهرا سعیدی مبارکهاصولگرا1
چادگان، فریدون‌شهر و فریدناکبر ترکیاصولگرا1
لنجانمحسن کوهکناصولگرا1
سمیرماصغر سلیمیاصولگرا1
بهروز جعفریاصولگرا
خمینی‌شهرسیدمحمدجواد ابطحیاصولگرا1
البرز
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
ساوجبلاغمحمود بهمنیاصولگرا1
کرجعزیز اکبریاناصولگرا2
محمد جواد کولیونداصولگرا

بوشهر
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
دشتستانمحمد باقر سعادتاعتدال1
کنگان، دیر و جمسکینه الماسیمستقل1
دشتی و تنگستانسیدکمال‌الدین شهریاریاصولگرا1
بوشهر، گناوه و دیلمعبدالحمید خدریاصلاح‌طلب1
تهران
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
دماوند و فیروزکوهسید احمد رسولی‌نژاداصولگرا1
ورامین و پیشواسید حسین نقوی حسینیاصولگرا1
شهریارحسین گروسیاعتدال*1
محمد محمودیاصلاح‌طلب
پاکدشتمحمد قمیاصلاح‌طلب1
رباط کریمحسن نوروزیاصولگرا*
ابراهیم نکواعتدال
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس30
چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
شهرکردسامان اردشیر نوریاناعتدال1
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیارعلی کاظمی بابا حیدیاصلاح‌طلب*1
قدرت‌الله حمزهاصولگرا
بروجنخدیجه ربیعی فرادنبهاصولگرا*1
علی نادری فردمستقل
لردگانمحمد خالدی سردشتیمستقل1
خراسان جنوبی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
بیرجند و درمیانسید محمد باقر عبادیاصولگرا1
قائناتفرهاد فلاحتیاصولگرا1
نهبندان و سربیشهنظر افضلیاصولگرا1
فردوس، طبس، سرایان و بشرویهمحمدرضا  امیر حسنخانیاصولگرا1
خراسان رضوی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
چناران و طرقبهمحمد دهقاناصولگرا1
مشهد و کلات(1)امیرحسین قاضی‌زاده هاشمیاصولگرا5
(2)حسین حسین‌زاده بحرینیاصولگرا
نصرالله پژمانفراصولگرا
جواد کریمی قدوسیاصولگرا
گنابادحمید بناییمستقل1
تربت حیدریهسعید باستانیاعتدال*1
ابوالقاسم خسرویاصولگرا
درگزحاتمیاناصلاح‌طلب1
کاشمر، بردسکن و خلیل آبادبهروز بنیادیاصلاح‌طلب1
نیشابورحمید گرمابیاصلاح‌طلب2
هاجر چنارانیاصولگرا
خواف و رشتخوارمحمود نگهبان سلامیاصلاح‌طلب1
فریمان و سرخساحسان قاضی‌زادهاصولگرا1
سبزوار، جغتای، جوین و خوشابحسین مقصودیاصولگرا2
رمضانعلی سبحانی‌فراصلاح‌طلب
قوچان و فاروجهادی‌شوشتریاصلاح‌طلب1
تربت جام و تایبادرحیمیاصلاح‌طلب1
خراسان شمالی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
بجنوردعلی اکبریاصلاح‌طلب2
علی‌قربانیاصلاح‌طلب
شیروانعبدالرضا عزیزیمستقل1
اسفراینهادی قوامیاصولگرا1
خوزستان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
اهواز3
ماهشهر، امیدیه و هندیجانحبیب آقاجریاصولگرا1
شوشسید رازی نوریاصولگرا1
اندیمشکفریدون حسنونداصولگرا1
شوشترسهراب گیلانیاصولگرا1
مسجد سلیمانعسگر ظاهریمستقل*1
علیرضا ورناصریاصولگرا
دزفولعباس پاپی ‌زادهاصولگرا1
رامهرمزاقبال محمدیاناصولگرا1
خرمشهرعبدالله سامریمستقل1
شادگانمجید ناصری نژاداصولگرا1
دشت‌آزادگانقاسم ساعدیاصولگرا1
آبادانعامر کعبیاصولگرا3
سید محمد مولوی*
جواد سعدون‌زاده
جلیل مختارمستقل
غلامرضا شرقیاصولگرا
سید حسن دهدشتیاصلاح‌طلب*
ایذه و باغملکسیدهادی طباطباییاصولگرا1
هدایت‌الله خادمیمستقل
بهبهانمحمودرضا ضرغامیاصلاح‌طلب*1
حبیب‌الله کشت زرمستقل*
زنجان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
زنجان و طارمفریدون احمدیاصولگرا2
سیدافضل موسویاصلاح‌طلب
ابهر و خرمدرهمحمدرضا خان‌محمدیاصولگرا*1
محمد عزیزیاصولگرا
خدابندهاحمد بیگدلیمستقل*1
سیدالبرز حسینیاصولگرا
ماهشان، انگوران و ایجرودمرتضی خاتمیمستقل1

سمنان

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
سمنان و مهدیشهراحمد همتیاصلاح طلب1
شاهرودسیدحسن حسینی شاهرودیاصولگرا1
دامغانابوالفضل حسن بیگیاصولگرا1
گرمسار و آرادانغلامرضا کاتباصولگرا1

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
زاهدان

علیم یارمحمدی

اصلاح‌طلب2

حسینعلی شهریاری

اصولگرا
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورینعلی کرداصولگرا1
سراوانمحمدباسط درازهی1
زابل

حبیب‌الله دهمرده

احمد علی کیخا

اصولگرا

مستقل

2
چابهار، نیکشهر و کنارکعبدالغفور ایران‌نژاداصولگرا1
ایرانشهر و سربازمحمد نعیم امینی‌فرداصلاح‌طلب1
فارس
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
نیریز و استهبانفرهاد طهماسبیاصولگرا*1
اصغر مسعودیمستقل
شیراز4
لامرد و مهرمحسن علویاعتدال1
داراب و زرین دشتمحمدجواد عسگریاصولگرا*1
رضا انصاریاصلاح‌طلب
خرامه، سروستان و کوارداریوش اسماعیلیاصولگرا1
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت1
آباده، بوانات و خرم‌بیدرحیم زارعاعتدال1
لارستان، خنج و گراشجمشید جعفرپوراصولگرا1
جهرم1
اقلیدسید حسین افضلیاصلاح‌طلب1
سپیدان1
رستم و ممسنی1
کازرونحسین رضازادهمستقل1
فسامحمد جواد جمالی نوبندگانیاعتدال1
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبندکوروش کرم‌پوراصلاح‌طلب1
قزوین
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
قزوین و آبیک

سیده‌حمیده زرآبادی

داوود محمدی

 اصلاح‌طلب

اعتدال

2
تاکستانبهمن طاهرخانیاصولگرا1
بوئین‌زهراروح‌الله باباییاصلاح‌طلب1

قم

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
قماحمد امیرآبادیاصولگرا3
علی لاریجانیمستقل
مجتبی ذوالنوریاصولگرا

کردستان

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
بیجارحمدالله کریمی

اصلا‌ح‌طلب

1
مریوان و سروآبادمنصور مرادیمستقل*1
امید کریمیاناصلاح‌طلب
سقز و بانهمحسن بیگلری1
قروه و دهگلانعلی‌محمد مرادیمستقل1
سنندج، دیوان دره و کامیاران2

کرمان

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
کرمان و راورمحمدرضا پورابراهیمیاصولگرا2
محمد مهدی زاهدیاصولگرا
بم، ریگان، فهرج و نرماشیرعلی نیک‌زاداصلاح‌طلب1
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنجاحمد حمزهاصلاح‌طلب1
جیرفت و عنبرآبادیحیی کمالی‌پوراصولگرا1
بافت، رابر، ارزوئیهعلی برز بختیاریاصلاح‌طلب1
سیرجان و بردسیرشهباز حسن‌پوربیگلریاصولگرا1
شهربابکعلی اسدی‌کرماصلاح‌طلب1
رفسنجان و اناراحمد محمدی انارکیاصلاح‌طلب1
زرند و کوهبنانحسین امیری‌خامکانیاعتدال1
کرمانشاه
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
اسلام‌آباد غربحشمت‌الله فلاحت‌پیشه

اصولگرا

1
کنگاور صحنه و هرسینحسن سلیمانی
سیدجواد حسینی کیا
اصولگرا1
سنقر و کلیایی

اصولگرا

1
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغربفرهاد تجریاصولگرا1
پاوهشهاب نادریاصولگرا1
کرمانشاه(1)عبدالرضا مصریاصولگرا3
(2)سیدقاسم جاسمیاصولگرا
محمد کرمی‌راداصولگرا

*

سید سعید حیدری طیباصلاح‌طلب

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
بویراحمدودناغلام‌محمد زارعیمستقل1
کهگیلویه و بهمئیعدل هاشمی‌پوراصولگرا1
گچسارانغلامرضا تاجگردوناصلاح‌طلب1
گلستان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
علی‌آباد کتولاسدالله قره‌خانیمستقل1
گنبد کاووسقرجه‌طیاراصلاح‌طلب1
رامیان و آزادشهرابراهیمیاصولگرا1
کردکوی، بندرترکمن و بندرگزرامین نورقلی‌پوراصلاح‌طلب1
رحمت‌الله جلالیاصولگرا
مینودشت و کلالهسیدنجیب حسینیاصولگرا1
شهرام کوسه‌غراویمستقل
گرگان و آق‌قلاعبدالغفور امان‌زادهمستقل*2
نورمحمد تربتی نژاداصلاح‌طلب
نبی هزار جریبیاصلاح‌طلب
سید علی طاهریاصولگرا

گیلان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
آستاراولی داداشیاصولگرا1
فومنمحمد مهدی افتخاریاصلاح‌طلب1
لنگرودمهرداد لاهوتیاصلاح‌طلب1
طوالش، رضوانشهر و ماسالمحمود شکریاصولگرا1
لاهیجان و سیاهکلذبیح‌الله نیک‌فراصولگرا1
صومعه‌سراسیدکاظم دلخوشاعتدال1
انزلیحسن خسته‌‌بنداصولگرا1
رودسر و املشاسدالله عباسیاصولگرا1
آستانه اشرفیهمحمد حسین قربانیاصلاح طلب1
رودبارصمد مرعشیاصولگرا1
رشتغلامعلی جعفرزادهاصلاح‌طلب3

لرستان

حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
خرم‌آبادسید محمد بیرانونداصلاح‌طلب2
محمدرضا ملک‌شاهی‌راداصولگرا
مرتضی محمودوندمستقل
اعظم محمدی‌نیامستقل
سلسله و دلفانعلی رستمیانمستقل1
کوهدشتاله‌یار ملک‌شاهیمستقل1
الیگودرزمحمد خدابخشیاصولگرا1
درود و ازناحسین گودرزیاصولگرا*1
مجید کیان‌‌پورمستقل
پلدخترسید حمیدرضا کاظمیاصولگرا1
بروجردعلاءالدین بروجردیاصولگرا*2
هادی مقدسیاصولگرا
عباس گودرزیاصولگرا
فاطمه مقصودیمستقل

مازندران
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
بابلعلی نجفیاصلاح‌طلب2
ساریعلی‌اصغر یوسف‌نژاداصلاح‌طلب2
محمد دامادیاصلاح‌طلب
نوشهر و چالوساحمدی لاشکیاعتدال1
نکا، بهشهر و گلوگاهمحمد علی شاعریاصولگرا1
آمل و لاریجانعزت‌الله یوسفیان ملااصولگرا1
بابلسر و فریدونکنارولی‌الله نانواکناریاصولگرا1
نور و محمود‌آبادصفرعلی اسماعیلیاصلاح‌طلب1
قائمشهر، سوادکوه و جویبارعبدالله رضیانیاصلاح‌طلب2
سید کمال علیپوراصولگرا
سید علی ادیانی‌راداصولگرا
رامسر، تنکابن، عباس‌آبادشریعت‌نژاداصلاح‌طلب1

مرکزی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
اراک، کمیجان و خندابعلی‌اکبر کریمیاصولگرا2
شازندصاحب علی غفاریاصولگرا*1
علی ابراهیمیاصلاح‌طلب
دلیجان و محلاتعلیرضا سلیمیاصولگرا1
ساوه و زرندیهشهلا میرگلوبیاتاصولگرا*1
محمدرضا منصوریمستقل
خمینمحمد ابراهیم رضاییاصولگرا1
تفرش، آشتیان و فراهانمحمد حسینیاصلاح‌طلب1

هرمزگان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریکسید مصطفی ذوالقدراصلاح‌طلب1
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسیحسین هاشمی تختی‌پوراصولگرا3
احمد مرادیاصولگرا
محمد آشوری تازیانیاصولگرا
بندرلنگه، بستک، پارسیانخالد زمزم‌‌نژاداصلاح‌طلب*1
احمد جباریاصولگرا

همدان
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
رزنحسن لطفیاصلاح‌طلب*1
عطاالله سلطانی صبوراصولگرا
اسدآباداکبر رنجبرزادهاصولگرا1
نهاوندحسن بهرام‌نیااصولگرا1
بهار و کبودرآهنگمحمد علی پورمختاراصولگرا1
تویسرکانمحمدمهدی مفتحاصولگرا1
ملایر(1)محمد کاظمیاصلاح‌طلب2
احد آزادی‌خواهاصولگرا*
علیرضا امامیاصلاح‌طلب
همدانحاجی باباییاصولگرا2
امیر خجستهاصولگرا
یزد
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
یزد و صدوقسیدابوالفضل موسویاصلاح‌طلب1
اردکانمحمدرضا تابشاصلاح‌طلب1
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم1
تفت و میبدکمال دهقانی‌ فیروزآبادیاصلاح‌طلب1
اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیهنامزد(ها)گرایشدور دومتعداد کرسی
زرتشتیاناسفندیار اختیاریمستقل1
کلیمیان‌مره‌صدقمستقل1
ارامنه شمالکارن‌خانلریمستقل1
آشورییوناتن بت‌کلیامستقل1
ارامنه جنوبژرژیک آبرامیانمستقل1

عضویت در تلگرام جذاب

آموزش آرايشگري

برنامه هاي طنز ريوندي

آموزش آرايشگري

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی