ads
adsads


مروری بر گذشته

عکس

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

زوج های هالیوودی که قبل از ازدواج عاشق هم بوده اند

زوج های هالیوودی که قبل از ازدواج عاشق هم بوده اند
حتما این سوال را از شما هم پرسیده اند که ستاره مورد علاقه تان کیست؟ بله همه ما برای خود یک ستاره داریم که ممکن است خواننده، بازیگر، سیاستمدار یا حتی هنرمند باشد اما جالب اینجاست که دنیا آنقدر کوچک است که برخی از آنها به ستاره های مورد علاقه خود رسیده اند. در اینجا زوج هایی را که حتی قبل از آشنایی عاشق یکدیگر بوده اند، برایتان آورده ایم.

1.آنجلینا جولی و برد پیت

9408 21m357 زوج های هالیوودی که قبل از ازدواج عاشق هم بوده اند

آنجلینا جولی و برد پیت یکی از ماندگارترین رابطه ها را میان هالیوودی ها دارند. در مصاحبه ای در سال 1997 زمانی که آنجلینا جولی شنید که همسر قبلی اش، جانی لی میلر، را به عنوان «برد پیت بریتانیا» می خوانند، گفت که برد پیت را نمی شناسد. حال پس از گذشت 20 سال، نه تنها او را به خوبی می شناسد بلکه با او ازدواج کرده و 6 فرزند هم دارند.

2. کیتی هلمز و تام کروز

9408 21m358 زوج های هالیوودی که قبل از ازدواج عاشق هم بوده اند

تام کروز ستاره مورد علاقه دوران نوجوانی کیتی هلمز بود که حال پس از گذشت سالها همسر او شده است.

3. کانیه وست و کیم کارداشیان

9408 21m359 زوج های هالیوودی که قبل از ازدواج عاشق هم بوده اند

کانیه وست و کیم کارداشیان اکنون زن و شوهر هستند اما قبل از ازدواج شان، مسیر سخت و دشواری را برای رسیدن به هم پیمودند. کانیه وست ادعا می کند: «من هنگام ضبط آهنگ « Cold» از آلبوم « Cruel Summer» عاشق کیم کارداشیان بوده ام، درست زمانی که او به کریس هامفریز علاقمند شده بود.»

4. کلی پرستون و جان تراولتا

9408 21m360 زوج های هالیوودی که قبل از ازدواج عاشق هم بوده اند

هنگامی که کلی پرستون پوستر جان تراولتا را برای فیلم « گریس» دید، گفت که یک روز با او ازدواج خواهد کرد. اگر چه او ابتدا با چارلي شين نامزد کرد اما در نهایت به عشق دوران جوانی اش رسید.

5. کیتی پری و راسل برند

9408 21m361 زوج های هالیوودی که قبل از ازدواج عاشق هم بوده اند

کیتی پری در سال 2010، درست 2 ماه پس از ازدواجش با راسل برند، گفت: «شاید قبلا گفته بودم که ستاره مورد علاقه ام جاستین بیبر است اما اکنون همه چیز تغییر کرده است. من اکنون با عشق زندگی ام ازدواج کرده ام.»

6. کیتی پری و جان مایر

9408 21m362 زوج های هالیوودی که قبل از ازدواج عاشق هم بوده اند

اینطور به نظر می رسد که کیتی پری فردی عاشق پیشه است. او پس از طلاقش با راسل برند اعلام کرد که مدتی است عاشق جان مایر شده است و اکنون در کنار هم لحظات خوشی را سپری می کند.

7. جاش دوهامل و فرگی

9408 21m363 زوج های هالیوودی که قبل از ازدواج عاشق هم بوده اند

جاش دوهامل در مصاحبه ای در سال 2014 اعلام کرد که عاشق فرگی شده است و او را مدام در رویاهایش تصور می کند. می گویند همه چیز از یک رویا آغاز می شود، پس حامی رویاهایتان باشید.

8. آندره دروموند و جنت مک‌کوردی

9408 21m364 زوج های هالیوودی که قبل از ازدواج عاشق هم بوده اند

آندره دروموند برای جلب توجه جنت مک‌کوردی ترفندهای بسیاری را به کار گرفت. او عکسی از خودش را در صفحه اینستاگرامش منتشر و جنت مک‌کوردی را روی آن تگ کرد و زیر آن نوشت: «زنی که عاشقش شده ام.» او آنقدر این روند را ادامه داد تا در نهایت ستاره محبوب او قبول کرد تا با او قرار ملاقاتی بگذارد. آندره دروموند در جایی نوشت: «زمانی که به عکس های نامزد قبلی ام نگاه می کنم، گریه ام می گیرد زیرا او بسیار زشت بود.»

 برترین هاپربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی