ads
adsads
+

مروری بر گذشته

مطالب جدید سایت

دنیای مد

سلامت

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

از بین بردن چاقی صورت با این روش ها

مجموعه : پوست و مو

 از بین بردن چاقی صورت با این روش ها

از بین بردن چاقی صورت با این روش ها

اغلب موارد در اثر افزایش وزن صورت افراد چاق و پف‌آلود می‌شود حتی گاهی متوجه می‌شوید که صورت شما بدون اینکه کمترین وزنی اضافه کنید چاق می‌شود. هیچ کس چاقی صورت را دوست ندارد چون به هیچ قیمتی به روش‌های خانگی نمی‌توان آن را پنهان کرد. در این مطلب برای جلوگیری و پیش‌گیری از چاق شدن صورت نکاتی کاربردی را اشاره می کنیم تا به محض اینکه متوجه شدید صورتتان چاق و پف آلود شد از آن جلوگیری کنید تا مجبور نشوید زیر تیغ جراحی های زیبایی بروید.

مصرف غذای شور و الکل راقطع کنید

الکل و نمک آب بدن را کم می کنند و و مانع حفظ رطوبت و آب زیر پوست صورت می شوند. بنابراین صورت برای حفظ آب پف آلود و چاق می شود.

به میزان زیاد آب بنوشید

به صورت کاملا متعادل شما باید روزی ۸ لیوان آب بنوشید. در اغلب موارد صورت در اثر کم آبی ورم می کند. اگر نمی‌توانید آب خالی بنوشید بهتر است چند قطره لیمو و یا آب میوه در آن بریزید تا تنوع داشته باشید و اما بتوانید آب لازم را به بدن خود برسانید. آب کافی کمک می‌کند سموم از بدن به راحتی دفع شوند.

غذاهای تازه و کنسرو نشده بخورید

میوه وسبزی خام را حتما در رژیم غذایی خود داشته باشید. از خوردن کربوهیدرات و شکر پرهیز کنید. تا می توانید فیبر بخورید و از مصرف چربی را به حداقل برسانید. با این کار رژیم غذایی متعادلی دارید که مانع از ورم و پف کردن صورت می شود.

ورزش

خودتان می‌دانید که مهمترین درمان چاقی و ورم صورت ورزش متداوم و متعادل است. پس ورزش را به هیچ وجه فراموش نکنید.

لبخند زدن

فرقی ندارد با دهان باز یا بسته بخندید چیزی که مهم است این است که خندیدن بهترین ورزش برای عضلات و ماهیچه‌های صورت و تقویت و از بین بردن چاقی صورت است. همچین صورت خود را طوری جمع کنید که انگار می‌خواهید به شکل دهان ماهی دهان خود را در بیاورید این مدل جمع کردن صورت خود را جلوی آیینه روزانه تا ۱۰ بار هر بار ۵ ثانیه نگه دارید. جلوی آیینه لبخند بزنید وبه مدت ۴ ثانیه نگه دارید و ۱۰ بار این کار را انجام دهید.

لپ‌ها را باد کنید

دهان خود را ببندید و یک لپ خود را پر از هوا کنید و ۱۰ ثانیه نگه دارید و بعد لپ دیگر را باد کنید. این حرکت را ۶ بار هر بار ۱۰ ثانیه انجام دهید.

آدامس بجوید

نه تنها جویدن آدامس استرس را کم می کند ودهان خوشبو می‌ماند بلکه باعث آب کردن چربی های گونه و فک و از بین رفتن چاقی صورت می شود. بهترین قسمت آدامس جویدن برای لاغری صورت این است که احساس نمی کنید که دارید صورتتان را نرمش و ورزش می دهید بلکه یک کار دلپذیر و همیشگی انجام داده اید.

این نرمش ها و این نکات تغذیه ای ساده‌ترین کار برای داشتن یک صورت متعادل است. روزی بیشتر از یک دقیقه وقت شما را نمی گیرد و آب خوردن هم تنها برای پوست بلکه برای زیبایی صورت شما بسیار مفید است. این چند کار ساده را در نظر بگیرید وانجام دهید تا هرگز سرو کارتان با تیغ جراحی و لیزر نیفتد.

زنجفیل

 

 پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی