ads
adsads


مروری بر گذشته

ازدواج حنیف عمران زاده + عکس های همسرش آزار جنسی دانش آموزان پسر یک مدرسه در غرب تهران تجاوز به زن دایی صیغه ای +محاکمه به جرم آزار زن دایی درگذشت ناصر ملک مطیعی+بیوگرافی ناصر ملک مطیعی عکس مهناز افشار و دخترش لیانا لب دریا شباهت جالب گلشیفته فراهانی و برادرش آذرخش ناخن های 2 متری این مرد رکورد گینس را شکست+عکس واکنش دختر شفر به شباهت مریم سعادت به مادرش! پیامک طنز و سرکاری ماه رمضان (7) اس ام اس جدید تبریک حلول ماه رمضان متن های ادبی جذاب درباره ماه رمضان اشعار زیبا ویژه ماه مبارک رمضان (7) عکس های باحال هنرمندان ایرانی در اینستاگرام (210) آخرین وضعیت زن تبریزی قربانی اسیدپاشی + تصاویر درگذشت گوینده خبر قاسم افشار+علت فوت قاسم افشار دختر کره ای با بیش از 200 خواستگار! +عکس واکنش قهرمان زیبایی اندام زنان به مرد مزاحم + عکس عکس های پدر و مادر خوشتیپ الهام حمیدی ازدواج مجدد مهسا ملک مجری زن تلویزیون+ عکس تیپ خفن هدی زین العابدین به عنوان مدل تبلیغاتی

عکس

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

یاسر درخواست شرم آور کرد و من …

مجموعه : مجله خبری

9509 34t503 یاسر درخواست شرم آور کرد و من ...

یاسر درخواست شرم آور کرد و من

پس از 9 ماه از ماجرای نخستین پرونده اسیدپاشی سال 95 دختر و پسر جوان طرف مقابل را عامل اسیدپاشی معرفی می کنند.

 به گزارش جذاب به نقل از رکنا، 17 فروردین ماه نخستین پرونده اسید پاشی در کوی فراز تهران رقم خورد که تیمی از ماموران اداره 16 پلیس اگاهی تهران به دستور بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی برای افشای راز این اسیدپاشی مرموز وارد عمل شدند.

تحقیقات ابتدایی نشان از آن داشت که دختر و پسر جوان پس از ماجرای اسید پاشی با شستن دست و صورتشان سعی داشتند به 2 بیمارستان مختلف در تهران بروند تا راز این پرونده مرموز را پنهان نگه دارند که پسر جوان سوار بر خودرویش به بیمارستان مدرس رفته و دختر جوان نیز تصمیم داشته با تاکسی به بیمارستان امام خمینی برود که راننده تاکسی با توجه به وضعیت مسافرش، دختر جوان را به بیمارستان مدرس انتقال می دهد.

در این پرونده ابتدا دختر جوان به ماموران گفت: یاسر وقتی مرا به خانه اش کشاند قصد داشت مرا با تهدیداسید هدف نیت شومی قرار دهد که ابتدا کمی از اسید را روی من ریخت که من او را هل دادم و بقیه اسید داخل ظرف روی خودش ریخته شد.

این ادعاها در حالی بود که پسر جوان به ماموران گفت: من در زمان حادثه داخل اتاق خواب بودم که احساس سوختن کردم و فهمیدم مینا روی من اسید ریخته و کمی از اسید نیز روی خودش ریخته شد.

تجسس های پلیسی ادامه داشت تا اینکه 2 قربانی اسیدپاشی پس از بهبودی ابتدایی برای اعترافات و مواجهه حضوری در شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران پیش روی بازپرس ایلخانی درباره روز حادثه 2 ماجرا متفاوت را مطرح کردند.

در شروع جلسه یاسر که دانشجوی پزشکی است با چهره ای سوخته شده ادعا کرد زمانیکه در خواب بودم مینا اقدام به اسید پاشی کرده است و دختر جوان با شنیدن این ادعا برای دفاع از خود شروع به صحبت کرد و گفت:برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مدیریت در یکی از دانشگاه های تهران قبول شدم و از شهرمان به تهران آمدم و 3 سال پیش با یاسر که دانشجوی رشته پزشکی بود آشنا شدم.

وی افزود: یاسر پس از مدتی پیشنهاد ازدواج را مطرح کرد و همین باعث شد تا رابطه ما ادامه داشته باشد تا اینکه درسم تمام شد و به شهرمان بازگشتم.

پس از مدتی دوباره به تهران آمدم تا اینکه روز حادثه با اصرار یاسر برای دیدنش به خانه اش رفتم و چند ساعتی در خانه یاسر بودم که دختر جوانی زنگ خانه را به صدا در آورد.

یاسر با دیدن دختر جوان ادعا کرد که از کارکنان بیمارستان است و با او قرار ملاقات دارد به همین خاطر از من خواست تا به پشت بام بروم و یک ساعت در پشت بام منتظر بودم تا اینکه دختر جوان و یاسر از خانه خارج شدند و یاسر پس از نیم ساعت با غذا به خانه برگشت.

به یاسر مشکوک شده بودم و هنگام خوردن شام از او خواستم تا در مورد رابطه اش با دختر جوان حرف بزند اما یاسر جواب روشنی به من نداد تا اینکه ساعت 11 شب دیدم یاسر با تلفن همراهش با دختر جوان در ارتباط است که به او اعتراض کردم که یاسر در پاسخ به اعتراضم پیشنهاد رابطه نامشروع با من را مطرح کرد که پیشنهادش را رد کردم.

مینا ادامه داد: یاسر به داخل سرویس بهداشتی رفت و با ظرف پلاستیکی که داخل یک کیسه بود بیرون آمد و شروع به تهدید من کرد که ناگهان مایع درون ظرف را روی صورتم پاشید.

احساس سوزش می کردم که او را هل دادم و در حالیکه چشمانم بسته بود صدای سوختم سوختم یاسر را شنیدم که پس از این ماجرا با یاسر تصمیم گرفتیم با آب سرد صورتمان را شست و سو دهیم و قصد داشتیم با اورژانس تماس بگیریم که یاسر پیشنهاد داد خودمان به بیمارستان می رویم.

وی گفت: یاسر از من خواست تا درباره ماجرا به کسی حرفی نزنیم و ماجرای اسیدپاشی پنهان بماند در میان راه از من خواست تا با تاکسی به بیمارستان دیگری بروم و جداگانه تحت درمان قرار بگیریم تا کسی متوجه ماجرا نشود اما وقتی به بیمارستان رسیدم دیدم یاسر در بخش اورژانس همان بیمارستان تحت درمان قرار گرفته است.

یاسر که به شدت از ناحیه صورت، سر و کمر دچار سوختگی شده است پس از شنیدن ادعاهای دختر جوان گفت: زمان اسید پاشی من در اتاق خوابیده بودم که مینا روی من اسید پاشید و می توانم این ماجرا را ثابت کنم.

پسر جوان افزود: رختخوابی که روی آن خوابیده بودم به خاطر اسیدپاشی پودر شده است و بقیه وسایل خانه ام سالم است و حتی طبق مدارک پزشکی که پشت سر و کمرم بیشتر دچار سوختگی شده است می تواند این موضوع را اثبات کند که در زمان اسید پاشی من خواب بودم که این اتفاق رخ داده است.

بنا به این گزارش، با توجه به اظهارات دختر و پسر جوان تحقیقات پلیسی برای افشای راز این اسیدپاشی معمایی در اداره 16پلیس آگاهی تهران ادامه دارد و مینا نیز با قرار وثیقه 800 میلیون تومانی آزاد شده است.

 

 

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی