ads
adsads


مروری بر گذشته

مطالب جدید سایت

عکس

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

نکاتی برای پوشیدن پلیور صورتی در فصل پاییز

مجموعه : مد و آرایش

1510253638 jazzaab net نکاتی برای پوشیدن پلیور صورتی در فصل پاییز

نکاتی برای پوشیدن پلیور صورتی در فصل پاییز

ما در این مطلب به شما ۵ ایده برای پوشیدن پلیور صورتی برای فصل پاییز می دهیم.

فصل پاییز فصل پوشیدن لباس های گرم، پلیورهای پشمی و بافت های متنوع است. فصلی که می توان لباس های متنوع و رنگی زیادی را همراه با کت های بلند یا بدون آنها پوشید. اما شاید در این فصل بیشتر به دنبال لباس هایی با رنگ های پاییزی باشیم، رنگ هایی نظیر نارنجی، قهوه ای یا خردلی شاید رنگ هایی باشند که بیشتر در این فصل استفاده می کنیم، اما پلیور صورتی این روزها بسیار مد هستند، هرچند شاید صورتی رنگ پاییزی به نظر نرسد.

صورتی رنگیست که بیشتر ما را یاد فصل بهار می اندازد، فصل بازشدن شکوفه های گیلاس که به این رنگ هستند، اما نگران نباشید چرا که این رنگ می تواند زیبایی خود را در فصل سرد پاییز نیز حفظ کند و به همان اندازه که در فصل بهار زیباست در پاییز نیز زیبا باشد.

پلیور صورتی را همراه با شلوار راسته و کفش اسپورت ( اسنیکرز) سفید بپوشید

این ترکیب یکی از معمول ترین و ساده ترین حالاتی است که می توانید پلیور صورتی را در این فصل بپوشید اما در عین سادگی بسیار دلنشین و مدرن نیز می باشد. شلوار راسه از آن دست شلوارهایی است که همیشه مد می ماند. رنگ های آرام و ملایمی که در این ترکیب به کار می رود باعث می شود بسیار ریلکس به نظر برسید.

1510253640 jazzaab net نکاتی برای پوشیدن پلیور صورتی در فصل پاییز

پلیور گشاد را با یک کیف کج بپوشید

پلیورهای گشاد برای تمامی اندام ها مناسب هستند چرا که باعث می شوند باریک تر و زنانه تر دیده شوید. اما این پلیورها از آنجایی که گشاد هستند اندام شما را به خوبی نشان نمی دهند و ممکن است در برخی موارد باعث شوند چاق به نظر برسید. برای اینکه کاری کنید این پلیورها هم زیبایی گشاد بودنشان را داشته باشند هم اندام شما را از آنچه هستید چاق تر نشان ندهند می توانید از کیف های کج گردنی کوچک استفاده کنید. کیف های کوچکی که زنجیر دارند این روزها مد هستند.

1510253642 jazzaab net نکاتی برای پوشیدن پلیور صورتی در فصل پاییز

از اینکه تماما صورتی بپوشید نترسید

شاید برخی به شما بگویند پوشیدن لباسی که تماما صورتی است فقط برای فصل بهار امکان پذیر است. اما ما به شما می گوییم که این اشتباه است. هیچ ایرادی ندارد در فصل پاییز از رنگ های مختلف صورتی برای لباس هایتان استفاده کنید بخصوص اگر یکی از آنها پلیورتان باشد. شما می توانید پلیور صورتی را با شلوار یا دامنی با همین طیف رنگ بپوشید ولی این را به یاد داشته باشید که خیلی یکدست نپوشید و سعی کنید حداقل یکی از رنگ های صورتی که به تن می کنید مناسب فصل پاییز باشد. از پارچه های طرح دار می توانید کمک بگیرید.

1510253644 jazzaab net نکاتی برای پوشیدن پلیور صورتی در فصل پاییز

لباس صورتی

رنگ های قهوه ای و قرمز کمرنگ در کنار رنگ صورتی زیبا می شوند

رنگ های قهوه ای تیره همانند فندقی و قرمز کمرنگ نظیر رنگ رز در کنار انواع پلیورهای صورتی زیبا و مناسب فصل پاییز خواهند بود. این رنگ ها مکمل رنگ صورتی هستند و ترکیبی گرم ایجاد می کنند. می توانید برای شیک تر شدن کمی از رنگ های طلایی و برنز نیز استفاده کنید.

1510253646 jazzaab net نکاتی برای پوشیدن پلیور صورتی در فصل پاییز

از اینکه از رنگ های پررنگ تر یا جیغ تر صورتی استفاده کنید نترسید

صورتی چرک و صورتی کمرنگ تنها رنگ هایی نیستند که شما می توانید در این فصل تن کنید. شاید فکر کنید رنگ های پاستلی همانند صورتی پررنگ و جیغ ممکن است مناسب این فصل نباشند، اما شما می توانید همچنان رنگ هایی از صورتی را انتخاب کنید که پررنگ تر و درخشان تر هستند.

1510253648 jazzaab net نکاتی برای پوشیدن پلیور صورتی در فصل پاییز

منبع : بانوی شهر

 

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی