ads
adsads


مروری بر گذشته

عکس

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

نحوه آشنایی زوج های هالیوودی معروف

داستان آشنایی هر زوجی متفاوت از دیگری است. اگر شما هم دوست دارید بدانید که زوج های هالیوودی کجا و چگونه برای اولین بار یکدیگر را ملاقات کردند، با ما همراه باشید

ویل اسمیت و جیدا پینکت اسمیت

95 11 11jnews1053 نحوه آشنایی زوج های هالیوودی معروف

جیدا پینکت اسمیت در مورد شیوه آشنایی اش با ویل اسمیت می گوید: «من 19 سال داشتم که ویل اسمیت را هنگام مصاحبه برای مجموعه « The Fresh Prince of Bel-Air» ملاقات کردم. ما سالهای سال دورادور با هم در ارتباط بودیم اما پس از آشنایی کامل، یک شب شام بیرون رفتیم و رابطه رمانتیک مان از همان آنجا شروع شد.»

کریسی تیگن و جان لجند

95 11 11jnews1050 نحوه آشنایی زوج های هالیوودی معروف

کریسی تیگن و جان لجند همدیگر را در موزیک ویدیوی «Stereo» در سال 2007 ملاقات کردند. کریسی تیگن در این باره می گوید: «ما زمان زیادی را با هم گذرانده ایم و در طی تمام این سالها با هم شاد بوده ایم. من علاقه ای به ازدواج نداشتم اما حال از این تصمیمم خوشحال و راضی ام.»

 لیتون میستر و آدام برودی

95 11 11jnews1051 نحوه آشنایی زوج های هالیوودی معروف

لیتون میستر و آدام برودی یکدیگر را در سال 2011 در مجموعه «The Oranges» ملاقات کردند اما رابطه آنها از دو سال بعد از این آشنایی، یعنی درست پس از فیلم برداری «Lift Partners» در سال 2013، آغاز شد.

زین مالک و جی جی حدید

95 11 11jnews1052 نحوه آشنایی زوج های هالیوودی معروف

زین مالک در مصاحبه ای اعتراف کرد که جی جی حدید را در یکی از میهمانی های ویکتوریا سیکرت ملاقات کرده و از آنجا که او را در عکس ها دیده بود، شناخت سپس از او در خواست کرد تا برای آشنایی بیشتر با او قراری بگذارد. او می گوید: «جی جی واقعا دختر باهوشی است. او می داند که چگونه مستقل باشد و روی پای خودش بیاستد. اعتماد به نفس او نیز مرا جذب کرد. در یک کلمه، او بی نظیر است.»

 

راب کارداشیان و بلک چاینا

95 11 11jnews1054 نحوه آشنایی زوج های هالیوودی معروف

چاینا می گوید: «راب را در تولد 16 سالگی کندال جنر دیده ام. جالب است که از همان ابتدا صمیمیت زیادی بین ما برقرار و هر روز که می گذشت رابطه ما محکم و محکم تر می شد.»

مایلی سایرس و لیام همسورث

95 11 11jnews1055 نحوه آشنایی زوج های هالیوودی معروف

در سال 2009 و هنگام فیلمبرداری «The Last Song» بود که این دو ستاره همدیگر را ملاقات کردند. رابطه آنها از آن زمان تا سال 2012 که نامزدی خود را اعلام کردند، ادامه داشت. اما گویا مشکلاتی بین شان بوجود آمد که مجبور شدند در سال 2013 به رابطه خود خاتمه دهند. اگر چه باز هم طاقت نیاوردند و در سال 2016 بار دیگر بهم روی آوردند.

جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل

95 11 11jnews1056 نحوه آشنایی زوج های هالیوودی معروف

جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل از طریق یکی از دوست های مشترک شان با هم آشنا شدند. جاستین می گوید: «من خیلی رسمی و سنتی و از طریق تلفن از جسیکا درخواست آشنایی بیشتر را کردم. من این کار را از پدر و پدربزرگم یاد گرفتم. از پشت تلفن جسیکا فقط صدای من را می شنوید و من تنها باید با حرف هایم روی او تاثیر می گذاشتم که البته کار سختی بود، اما در نهایت جواب بله را از او گرفتم.»

میلا کونیس و آشتون کوچر

95 11 11jnews1057 نحوه آشنایی زوج های هالیوودی معروف

آتش عشق میان میلا کونیس و آشتون کوچر در صحنه ای رمانتیک در «70s Shoe»  شعله ور شد اما آنها تا سال 2011 یعنی تا زمانی که آشتون کوچر از دمی مور و میلا از مکالی کالکین جدا شود، با هم ارتباطی نداشتند. میلا کونیس در مصاحبه ای اعتراف کرد: «اولین مردی که توانست قلب من را تسخیر کند، اوست.»

جنیفر آنیستون و جاستین تروکس

95 11 11jnews1058 نحوه آشنایی زوج های هالیوودی معروف

جنیفر آنیستون، جاستین تروکس را در فیلم « Tropic Thunder» ملاقات کرد. او اعتراف می کند: «به نظر من او بیش از حد مهربان و خوب است. البته این احساسی نبود که در نگاه اول به او داشتم، بلکه کاملا برعکس، او در نگاه اول انرژی منفی را به من منتقل کرد، درست شبیه قاتل های جانی ولی در واقع او بهترین انسانی است که در تمام عمرم دیده ام.»

 سوفیا ورگارا و  جو مانگانیلو

95 11 11jnews1059 نحوه آشنایی زوج های هالیوودی معروف

جس فرگوسن مسبب آشنایی سوفیا ورگارا و جو مانگانیلو شد. او این دو را در یک میهمانی بهم معرفی کرد و می گوید: «جو من را صدا کرد و از من خواست تا شماره تلفن سوفیا را برایش بگیرم. من هم از سوفیا این درخواست را کردم، اگر چه جواب او در ابتدا منفی بود اما به سرعت نظرش تغییر کرد و من شماره آنها را با هم رد و بدل کردم.»

جینا دوان و چنینگ تیتوم

95 11 11jnews1060 نحوه آشنایی زوج های هالیوودی معروف

رابطه عاشقانه جینا دوان و چنینگ تیتوم زمانی شعله ور شد که آنها با هم در فیلم «Step Up» بازی می کردند. آنها در سال 2005 با هم آشنا شده و در سال 2009 با هم ازدواج کردند و از آن زمان تا به حال لحظه ای هم از یکدیگر جدا نبوده اند.

کیم کارداشیان و کانیه وست

95 11 11jnews1061 نحوه آشنایی زوج های هالیوودی معروف

کیم کارداشیان و کانیه وست از سالها قبل از ازدواج شان یکدیگر را می شناختند. کیم در سال 2004  دستیار برندی بود. در آن زمان برندی و کانیه وست در حال ضبط «Talk about our love» بودند که از این طریق با هم آشنا  و در سال 2014 با یکدیگر ازدواج کردند.

 بلیک لایولی و رایان رینولدز

95 11 11jnews1062 نحوه آشنایی زوج های هالیوودی معروف

بلیک لایولی و رایان رینولدز  همدیگر را در مجموعه « the green lantern» ملاقات کردند و سپس با هم قرار ملاقاتی گذاشتند. آنها در آن زمان نمی توانستند رابطه جدی تری باهم داشته باشند زیرا هم بلیک و هم رایان در رابطه های دیگری بودند. رایان می گوید: «واقعا این رابطه برای من عجیب بود اما در نهایت ما با هم ازدواج کردیم و به نظر من این بهترین اتفاق ممکن بود.»

دیوید بکهام و ویکتوریا بکهام

95 11 11jnews1063 نحوه آشنایی زوج های هالیوودی معروف

دیوید بکهام درست از زمانی که ویکتوریا بکهام را در گروه «Spice Girl» دید، در ازدواج با او مصمم بود. ویکتوریا نیز از زمانی که دیوید بکهام در تیم فوتبال منچستر بازی می کرد، جذبش شده بود. ویکتوریا می گوید: «اگر بخواهم دیوید را با دیگر بازیکنان فوتبال مقایسه کنم، باید بگویم که در آن زمان ها همه فوتبالیست ها مجرد بودند و با هم خوش می گذراندند اما دیوید همیشه با خانواده اش بود و لبخندی گرم نیز بر لب داشت.» آنها در سال 1999 با هم ازدواج کردند.

بیانسه و جی زی 

95 11 11jnews1064 نحوه آشنایی زوج های هالیوودی معروف

این دو ستاره محبوب نیز یکدیگر را هنگام فیلمبرداری موزیک ویدیوی «Crazy in Love» در سال 2003 ملاقات و در سال 2008 با یکدیگر ازدواج کردند.

برترین ها

 

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی