ads
adsads

مروری بر گذشته

مطالب جدید سایت

دنیای مد

سلامت

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

مزدا MX-5 میاتا RF ،مجل و زیبا + تصاویر

مزدا MX-5 میاتا RF
مزدا MX-5 میاتا RF مجل و زیبا
مزدا MX-5 میاتا آر اف 2017 در نمایشگاه خودروی نیویورک 2016 معرفی شد و روی مجلل یک رودستر محبوب را نشان داد.

سقف جمع شدنی این رودستر زیبا جزئیات ممتازی را به داخل و خارج خودرو اضافه کرده و باعث ایجاد نمای متمایزی شده است. به‌جز آنکه مشخص‌شده این خودرو در بهار سال آینده به فروش خواهد رسید، میاتا RF هنوز به‌صورت رسمی قیمت‌گذاری نشده است. پیش از آنکه این خودرو به وطن خود بازگردد ما نگاهی ریزبینانه به میاتا RF انداختیم و این 5 ویژگی جذاب را در آن پیدا کردیم.

 فضای صندوق‌عقب
سقف سخت این خودرو در مقایسه با MX-5 میاتا 2016 هیچ فضای اضافه‌ای را در صندوق اشغال نمی‌کند. صندوق‌عقب میاتا RF 2017 حدود 130 لیتر گنجایش دارد. سقف سخت میاتا در همان فضایی که سقف نرم جمع می‌شود جای می‌گیرد بنابراین مصرف‌کنندگان نیازی نخواهند داشت تا فضای زیادی را با خریدن مدل RF از دست بدهند.

مزدا MX-5 میاتا RF

طراحی سقف سخت
طراحی این سقف پروفایل جانبی و یا نمای گلگیر عقب را مختل نمی‌کند. طی فرایند طراحی، مزدا خطوط بسته‌ی سقف جمع شدنی را بالای خط کناری پنجره‌ها قرار داده است. به لطف ترکیب هوشمندانه‌ی مهندسی و طراحی، میاتا RF ظاهر کوپه مانندی را به دست آورده بدون آنکه نمای کلی خودرو تحت تأثیر قرار بگیرد.

مزدا MX-5 میاتا RF

مزدا MX-5 میاتا RF

مزدا MX-5 میاتا RF

صفحه‌نمایش جدید
میاتا RF از یک صفحه‌نمایش منحصربه‌فرد 4.6 اینچی رنگی استفاده می‌کند. در مدل سقف نرم از صفحه‌نمایش سیاه‌وسفید استفاده‌شده که دما، میزان سوخت و کامپیوتر سفری را نشان می‌دهد اما صفحه‌نمایش TFT میاتا RF امکانات دیگری همچون گرافیک‌های خودرو را نشان می‌دهد، ازجمله‌ی این گرافیک‌ها می‌توان به زمانی اشاره کرد که سقف در حال باز شدن یا بسته شدن است. سقف سخت همچنین دارای چرم انحصاری ناپا خواهد بود درحالی‌که مدل سقف نرم تنها از چرم معمولی در نسخه‌ی گرند تورینگ استفاده می‌کند.

مزدا MX-5 میاتا RF

مزدا MX-5 میاتا RF

مزدا MX-5 میاتا RF

موقعیت و مکان رانندگی
راننده‌ها و سرنشینان ممکن است که با کابین میاتا بیشتر سازگاری داشته باشند چون RF از تنظیمات ارتفاع صندلی بی‌بهره است. برداشتن این ویژگی اندکی از وزن میاتا RF کاسته اما بااین‌حال بین 36 تا 45 کیلوگرم سنگین‌تر از همزاد خود با سقف نرم است.

مزدا MX-5 میاتا RF

مزدا MX-5 میاتا RF

مزدا MX-5 میاتا RF

سریع‌ترین سقف سخت جمع شدنی
میاتا RF سریع‌ترین سقف سخت قابل‌جمع شدن را در این صنعت دارد. تنها در عرض 12.5 ثانیه سقف جدید RF باز می‌شود و این عمل را می‌تواند تا سرعت 10 کیلومتر بر ساعت انجام دهد. این سقف از همان موتورهای یافت شده در سومین نسل سقف‌های سخت استفاده می‌کند اما برای باز و بسته شدن سریع این سقف بهینه‌سازی‌هایی روی آن انجام‌گرفته است.

مزدا MX-5 میاتا RF

مزدا MX-5 میاتا RF

مزدا MX-5 میاتا RF

مزدا MX-5 میاتا RF

 پدال

 پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی