ads
adsads


مروری بر گذشته

عکس

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

175 سال زندان برای پزشک متجاوز تیم ژیمناستیک زنان

مجموعه : مجله خبری

175 سال زندان برای پزشک متجاوز تیم ژیمناستیک زنان

 

مجله خبری جذاب، دادگاهی در آمریکا پزشک سابق تیم ملی ژیمناستیک المپیک زنان آمریکا را به جرم تجاوز و سوء استفاده جنسی به بیش از 150 زن نوجوان ژیمناست، به تحمل 175 سال زندان محکوم کرد.

به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، “لری نصار” 54 ساله پزشک سابق تیم ژیمناستیک المپیک زنان آمریکا از سوی قاضی زن دادگاهی در شهر ” لنسینگ” ایالت میشیگان آمریکا به 175 سال حبس محکوم شد.

“رزماری آکویلینا” قاضی دادگاه در اقدامی کم سابقه جلسات محاکمه و قرائت حکم این پزشک سابق تیم های ورزشی آمریکا را به صورت علنی برگزار کرده است.

این قاضی زن همچنان اجازه داد برخی از قربانیان آزارهای جنسی این پزشک سابق در جلسات دادگاه از جمله در جلسه دیروز در دادگاه حضور یافته و حرف‌های دل خود را خطاب به این مجرم و دادگاه و رسانه‌ها قرائت کنند.

پس از اتمام سخنان قربانیان، لری نصار در اظهارانی بارها از قربانیان خود پوزش خواست و تاکید کرد که تا پایان عمرش در زندان حس ندامت و عذاب وجدان بابت رفتارهای ناشایست خود با دختران جوان ورزشکار خواهد داشت.

پرونده این پزشک متجاوز که از ماه نوامبر سال گذشته میلادی افشا و پیگیری شده به بزرگ‌ترین پرونده آزارجنسی کودکان و نوجوانان در تاریخ آمریکا لقب یافته است. صدها نفر – دستکم 150 نفر- قربانی آزار جنسی این پزشک بوده اند.

او در طول سال‌ها فعالیت خود به عنوان پزشک تیم المپیک زنان ژیمناستیک آمریکا به بهانه‌های واهی دختران ورزشکار را دستمالی کرده بود.

برخی از مدال‌آوران زن ورزش ژیمناستیک آمریکا که قربانی سوء رفتار جنسی این پزشک بوده اند در جلسات دادگاه حضور یافته و علیه او شهادت داده اند.

گفتنی است لری نصار پیشتر در پرونده ای دیگر بابت “پورنوگرافی” از دختران ورزشکار به 60 سال حبس محکوم شده است. از این مجرم بیش از 30 هزار عکس و فیلم از آزارجنسی دختران کم سن و سال ورزشکار کشف شده است. او در بسیاری موارد از صحنه های آزار جنسی دختران ورزشکار عکس و فیلم می گرفته است.

 

لری نصار در جلسه دادگاه

1516905786 jazzaab net 175 سال زندان برای پزشک متجاوز تیم ژیمناستیک زنان

1516905788 jazzaab net 175 سال زندان برای پزشک متجاوز تیم ژیمناستیک زنان

1516905789 jazzaab net 175 سال زندان برای پزشک متجاوز تیم ژیمناستیک زنان

1516905790 jazzaab net 175 سال زندان برای پزشک متجاوز تیم ژیمناستیک زنان

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی