ads
adsads


مروری بر گذشته

مطالب جدید سایت

عکس

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

راز جنایت در کارخانه فلافل سازی فاش شد/تصویر

مجموعه : مجله خبری

راز جنایت در کارخانه فلافل سازی فاش شد

در ساعت 14:10 مورخه 05/11/1393 وقوع یک فقره درگیری در یک کارخانه صنایع غذایی ( فلافل سازی ) در منطقه فشافویه – شهرک صنعتی به کلانتری 176 حسن آباد اعلام شد .

با حضور مأمورین کلانتری در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد دو تن از کارگران کارخانه به نام‌های “جواد” و “فرشاد” ، با حمله ور شدن به سمت سایر کارگران اقدام به مجروح نمودن تعدادی از آنها از جمله فردی بنام “اسلام . ی ” نموده و در ادامه از محل متواری شدند.

9509 34t1002 راز جنایت در کارخانه فلافل سازی فاش شد/تصویر

پرونده در اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ : 

با گذشت دو روز از وقوع درگیری منجر به ضرب و جرح کارگران کارخانه و متواری شدن “جواد” و “فرشاد” ، به کلانتری 176 حسن آباد اعلام شد که “اسلام . ی” ( 30 ساله ) با وجود انتقال به بیمارستان و انجام اقدامات درمانی ، به علت شدت ضربات وارد شده به ناحیه ی سر فوت نموده است .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمـد” و به دستور رئیس شعبه 102 دادگاه بخش فشافویه ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

تحقیقات میدانی: 

با آغاز رسیدگی به پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، کارآگاهان به تحقیق از کارگران کارخانه ی فلافل سازی پرداختند ؛ یکی از کارگران کارخانه که بهمراه مقتول مورد ضرب و جرح قرار گرفته بود ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : “من و اسلام ( مقتول ) در حال کار کردن در کارخانه بودیم که ناگهان احساس کردم پشت سرم داغ شده ؛ از ناحیه پشت سر دچار خونریزی شدیدی شده بودم ؛ جواد و فرشاد به سمت ما حمله ور شده و هر دو نفرمان را با قمه و از ناحیه سر مجروح کرده بودند ؛ به علت خونریزی شدید ، بیهوش شدم و پس از آن اطلاع از هیچ چیزی نداشتم تا نهایتا در بیمارستان بهوش آمدم ” .

9509 34t1003 راز جنایت در کارخانه فلافل سازی فاش شد/تصویر

سرقت ، انگیزه ارتکاب جنایت :

در شرایطی که هیچ نشانی مشخصی از “جواد” و “فرشاد” وجود نداشت ، کارآگاهان در ادامه ی اقدامات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری متهمین اطلاع پیدا کردند که “جواد . ع” ( 22 ساله ) در مورخه 05/02/1394 به اتهام سرقت اماکن دستگیر و روانه زندان شده لذا ضمن هماهنگی با مقام قضایی ، متهم ( جواد . ع ) جهت تحقیقات در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

“جواد . ع” پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اعترافاتش به کارآگاهان گفت : ” بهمراه فرشاد تصیم به سرقت ابزارآلات داخل کارخانه گرفتیم ؛ قصد داشتیم تا اموال مسروقه را با یک دستگاه خودرو وانت متعلق به کارخانه از آنجا خارج کنیم اما روز سرقت تعدادی از کارگران از جمله مقتول متوجه قصد و نیت ما شدند ؛ جهت فرار با قمه به سمت آنها حمله ور شده و پس از مجروح کردن تعدادی از آنها ، از کارخانه متواری شده و به میدان راه آهن آمدیم ؛ در آنجا از یکدیگر جدا شدیم و پس از آن دیگر هیچ اطلاعی از فرشاد ندارم تا اینکه پس از گذشت مدت کوتاهی به اتهام سرقت مغازه دستگیر و روانه زندان شدم ” .

شناسایی و دستگیری متهم اصلی پرونده : 

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که “فرشاد . ش” ، هویت برادر متهم پرونده ی آنها بنام واقعی “حسن . ش” ( متولد 1377 ) می باشد ؛ در تحقیقات از اعضای خانواده حسن مشخص شد که وی بواسطه اعتیاد شدید به مصرف موادمخدر شیشه از خانه خارج شده و اعضای خانواده اش پس از آن دیگر هیچ اطلاعی از وی ندارند .

با شناسایی هویت واقعی متهم پرونده ( حسن . ش ) ، اقدامات پلیسی جهت شناسایی مخفیگاه و دستگیری حسن در دستور کار کارآگاهان اداره دهم قرار داشت تا نهایتا کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که حسن . ش از چندی پیش در یک مغازه باطری سازی و اینبار نیز با هویت مجهول عرفان مشغول بکار شده است ؛ سرانجا با شناسایی دقیق مخفیگاه و اطمینان از حضور متهم اصلی پرونده در محل ، “حسن . ش” در ساعت 12:00 مورخه 06/09/1395 دستگیر و به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد .

9509 34t1004 راز جنایت در کارخانه فلافل سازی فاش شد/تصویر

متهم در اعترافاتش به کارآگاهان گفت : ” از 15 سالگی به مصرف موادمخدر بویژه شیشه اعتیاد پیدا کردم و به همین علت از خانه فرار کردم ؛ مدتی بلامکان بودم تا اینکه در یک کارخانه فلافل سازی و به عنوان کارگر ساده مشغول بکار شدم ؛ پس از گذشت 20 روز از زمان استخدام در کارخانه ، بهمراه یکی دیگر از کارگرها بنام جواد تصمیم به سرقت لوازم و ابزارآلات کارخانه و فروش آنها گرفتیم . روز سرقت ، مقتول و تعداد دیگری از کارگران متوجه نیت ما شدند ؛ به قصد فرار از محل ، به سمت آنها حمله ور شدیم و در یک لحظه من با قمه چندین ضربه ی محکم به سر مقتول و چند کارگر دیگر زده و پس از آن هر دو نفر از آنجا خارج شدیم ” .

 

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : “با توجه به اعتراف صریح متهم اصلی پرونده به ارتکاب جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات و تکمیل پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است “.

 

باشگاه خبرنگاران

 

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی