ads
adsads


مروری بر گذشته

عکس

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

جراحی های زیبایی مردان مشهور هالیوودی

جراحی های زیبایی مردان مشهور هالیوودی

 

 اکثر ماها فکر می کنیم تنها خانم ها تن به عمل های زیبایی مانند بوتاکس، عمل بینی، ژل لب و… می دهند اما واقعیت چیز دیگری است. جراحی های زیبایی در میان مردان هالیوودی نیز بسیار رایج است.

البته عمل های آنها به گونه ای است که شما تغییرات آنها را خیلی احساس نمی کنید. اما ما در این مطلب عکس هایی از گذشته و حال ستاره ها برایتان آورده ایم تا با مقایسه آنها خودتان تفاوت چهره شان را احساس کنید.

زک افران

1504631365 jazzaab net جراحی های زیبایی مردان مشهور هالیوودی

حتما چهره زک افران در فیلم «موزیکال دبیرستان» را به یاد دارید؟ از آن زمان سالها می گذرد و زک افران نیز دیگر آن چهره کودکانه خود را ندارد. اما این تنها تغییر چهره او نیست. در واقع او تغییرات دیگری نیز به چهره خود داده است، به عنوان مثال فاصله دندان هایش را از میان برده و بینی اش را نیز عمل کرده است. اگر چه این تغییرات بسیار نامحسوس است اما با کمی دقت به عکس های قدیمی تر او، تفاوت را به خوبی احساس خواهید کرد.

رایان گاسلینگ

1504631367 jazzaab net جراحی های زیبایی مردان مشهور هالیوودی

رایان گاسلینگ سابقه زیادی در بازیگری دارد. او در سریال «باشگاه میکی‌ماوس» نقش یک کودک را در کنار ستاره های دیگری مانند جاستین تیمبرلیک، کریستینا آگیلرا و بریتنی اسپیرز بازی می کرد. همانطور که او در کودکی جذاب بوده، حال نیز جزو خوش تیپ ترین مردان هالیوودی محسوب می شود. اما چهره او از آن زمان تاکنون تغییراتی کرده که با مقایسه عکس هایش کاملا قابل تشخیص است. بله! او عمل زیبایی بینی انجام داده است. همانطور که پیداست بینی او در ابتدای فعالیت اش بسیار بزرگ تر از زمان حال بود.

رابرت پتینسون

 

1504631369 jazzaab net جراحی های زیبایی مردان مشهور هالیوودی

حتما نقش سدریک دیگوری رابرت پتینسون را در «هری پاتر و جام آتش» به یاد دارید؟ او آنقدر در آن فیلم درخشید که برخی معتقدند بازی او در «گرگ و میش» مدیون حضورش در هری پاتر بوده ‌است. رابرت پتینسون در طول این سالها تغییرات زیادی کرده است که ناشی از بالا رفتن سن او می باشد اما او زمانی که تصمیم گرفت در دنیای مادلینگ نیز فعالیت کند(که البته خیلی هم موفقیت آمیز نبود)، تن به عمل جراحی بینی داد. با این وجود او بدون عمل زیبایی هم همچنان جذاب بوده است.

اشتون کوچر

1504631371 jazzaab net جراحی های زیبایی مردان مشهور هالیوودی

شاید خود اشتون کوچر هم انکار کند اما بینی او از زمانی که مجموعه «That 70s Show» را بازی کرد تا به حال بسیار کوچک تر شده است. نمی دانیم که چرا او از این عمل خود سر باز می زند؟ مگر عمل زیبایی بینی گناه است؟ حتی یکی از دکتران به نام آمریکا نیز تایید کرده که بینی او باریک تر از قبل شده است. شاید هم طبق حرف های خود اشتون کوچر بینی اش یک شبه و بدون هیچ عملی کوچک تر شده است!

پاتریک دمپسی

1504631372 jazzaab net جراحی های زیبایی مردان مشهور هالیوودی

با نگاهی ساده به عکس قدیمی پاتریک دمپسی شما نیز به سادگی خواهید فهمید که بینی او چه تغییری کرده است. آشکار است که او عمل زیبایی بینی داشته اما سعی کرده طوری باشد که طبیعی به نظر برسد، به همین دلیل تنها خواسته که آن را باریک تر کند. بسیاری از ستاره ها فکر می کنند که هر چه بینی شان باریک تر و کوچک تر باشد بهتر است اما کار درست را پاتریک دمپسی کرد. آفرین به تو پاتریک!

جیک جیلنهال

1504631374 jazzaab net جراحی های زیبایی مردان مشهور هالیوودی

جیک جیلنهال از جهاتی مانند رایان گاسلینگ است. او نه تنها کار بازیگری را از زمان کودکی آغاز کرد بلکه برای جذاب تر شدن تن به عمل زیبایی بینی داد. البته عمل بینی او آشکار نیست، تنها اگر به نوک بینی او دقت کنید خواهید دید که کمی باریک تر از قبل شده است. اگر چه زمانی که او در فیلم «Donnie Darko» بازی کرد، این تغییر را هیچکس نفهمید اما برای خود او رضایت کامل را به همراه داشت.

متیو مک کانهی

1504631376 jazzaab net جراحی های زیبایی مردان مشهور هالیوودی

اگر به تصاویر قدیمی متیو مک کانهی نگاهی بیاندازید خواهید دید که هر چه سن او بالاتر رفته، موهایش نیز کمتر شده است. او حتی موهایش را بالا می زد تا کم پشتی موهایش کمتر به چشم آید اما تصاویر اخیر او چیز دیگری را نشان می دهد. اکنون موهایی او پر پشت تر از همیشه شده است. کارشناسان ثابت کرده اند که هیچ چیز نمی تواند موجب رشد مو پس از کچلی شود، جز کاشت مو. بنابراین می توان نتیجه گرفت که متیو مک کانهی موهایش را کاشته که البته بسیار طبیعی این عمل را انجام داده است.

برد پیت

1504631377 jazzaab net جراحی های زیبایی مردان مشهور هالیوودی

برد پیت

برد پیت یکی از جذاب ترین مردان هالیوودی است. او با گذشت سالها هنوز هم زیبایی خود را از دست نداده و دلیلش هم تا حدودی عمل هایی است که روی صورت اش داشته است. البته او آنقدر این کار را حرفه ای و طبیعی انجام داده که غیر قابل تشخیص است. یکی از عمل هایی که به راحتی می توان آن را مشاهده کرد، اتوپلاستی یا عمل زیبایی گوش اوست که شامل تغییر فرم گوش یا کوچیک کردن آن است.

سایمون کاول  

 

1504631379 jazzaab net جراحی های زیبایی مردان مشهور هالیوودی

عکس جوانی سایمون کاول

 

 

سایمون کاول دهه 50 سالگی اش را طی می کند و این کاملا غیر طبیعی است که صورت اش هیچ چین و جروکی نداشته باشد. او خود نیز اعتراف کرده که سالی دو بار بوتاکس می زند اما کاملا پیداست که او از سالی 2 بار بیشتر این کار را می کند. صورت او آنقدر بوتاکس و ژل دارد که تکان نمی خورد. البته طبیعی است، کسی که دست اش را به عمل های زیبایی آلوده سازد، ترک آن دشوار است.

ویل اسمیت

1504631380 jazzaab net جراحی های زیبایی مردان مشهور هالیوودی

ویل اسمیت قبل و بعد از عمل زیبایی

 

ویل اسمیت از سالهای قبل تا به حال تغییرات زیادی کرده که یکی از آنها اتوپلاستی یا عمل زیبایی گوش بوده است. با مقایسه تصاویر او با هم خواهید فهمید که گوش های او کوچک تر از قبل شده اند. علاوه بر آن، از آنجا که روی صورت او اثری از چین و چروک و خط خنده نیست، او به بوتاکس و ژل صورت هم متوسل شده است. شاید در این شرایط تکان دادن صورت اش سخت باشد اما نگاه های او همیشه جذاب و گیراست.

برترین ها

 

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی