ads
adsads


مروری بر گذشته

عکس

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

مطالب گوناگون

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

ازکیـ شنیدی ماشینتو میتونی آنلاین بیمه کنی؟

مجموعه : مطالب گوناگون

azki ازکیـ شنیدی ماشینتو میتونی آنلاین بیمه کنی؟

 

وبسایت ازکی (azki.com)  در ردیف سایتهای مقایسهای و به اصطلاح Internet Aggregator ها قرار میگیرد. وبسایت ازکیـ همانند اسنپ، دیجی کالا و … که در کسب و کارهای خود تحول بزرگی ایجاد کردند، تغییرات عمدهای در صنعت بیمه بوجود خواهد آورد.

یاشار ژاله دوست، عضو هیئت مدیره و مدیر عامل ازکیـ با بیان این مطلب که بهبود کیفیت محصول یا خدمات و کاهش قیمت آنها، میتواند موجب تحولات بزرگی در هر صنعتی گردد؛ تاکید کرد این امر همیشه به نفع کاربران و مشتریان خواهد بود.

همگام با رشد سریع اینترنت، و استفاده روز افزون مردم از آن برای تهیه مایحتاج خود از طریق خرید آنلاین، استفاده از وب سایت‌های فروش کالا و خدمات به صورت اینترنتی هم بیشتر شده است.

همین استقبال مردم از خرید آنلاین باعث شده تا این روزها کمتر کسی برای خرید بیمه، ترافیک و گرمای هوا را تحمل ‌کند و برای خرید پوشش بیمهای به صورت سنتی از نمایندگیهای بیمه زمان و انرژی زیادی را هدر ‌دهد.

سامانه اینترنتی خرید آنلاین بیمه ازکیـ ، همگام با تحولات جدید در صنعت بیمه و حرکت شرکت‌های بیمه به سمت حضور آنلاین، امکانات فراوانی را در زمینه بیمه برای کاربران و مشتریان خود فراهم آورده است.

ازکیـ این کار را از طریق گردآوری سطح وسیعی از اطلاعات درباره بیمه و شرکت های مختلف بیمه ای و همچنین امکان مقایسه این شرکتها از نظر قیمت، سرعت عمل در پرداخت خسارت و میزان رضایتمندی مشتریان انجام داده است تا کاربران با آگاهی کامل و دیدی باز بتوانند با توجه به نیاز و بودجه و شرایط و خواستههای خود بهترین و مناسبترین بیمه را خریداری نمایند. برای آشنایی بیشتر شما قصد داریم در ادامه به برخی از امتیازات وبسایت ازکیـ اشارهای داشته باشیم:

1. جستجوی آسان و امکان مقایسه

کافی است به سایت ازکیـ دات کام بروید و یکی از بیمههای مورد نظر را انتخاب کنید و بعد از وارد کردن اطلاعات لازم، بر روی گزینه مقایسه قیمت کلیک کنید، تا بر اساس اطلاعات ارسالی شما لیست کاملی از قیمت، و مراکز پرداخت خسارت، سطح توانگری، میزان رضایتمندی مشتریان و سرعت رسیدگی به شکایات شرکتهای مختلف بیمه برای شما به نمایش گذاشته شود و بتوانید با توجه به نیاز و شرایط خود با آگاهی کامل بیمه مورد نظر را از بین انتخابهای متنوع مقابل خود خریداری نمایید.

2. خرید و پرداخت آنلاین

فرآیند مقایسه، انتخاب و خرید بیمه در سایت ازکیـ به صورت کاملاً ساده و کاربردی طراحی شده است تا مشتریان و کاربران با توجه به نیاز خود و امکانات سایت، خرید بیمه خود را به صورت آنلاین انجام دهند و بعد از پرداخت با کارت‌های عضو شتاب، بیمهنامه خود را به سرعت در آدرس مورد نظر خود دریافت کند.

3. پشتیبانی

در صورت بروز هرگونه ابهام یا سوال در فرآیند خرید آنلاین بیمه، یا نیاز بیشتر به دریافت اطلاعات درباره بیمه ها شما می‌توانید از طریق راههای ارتباطی با سامانه خرید آنلاین بیمه ازکی تماس گرفته و از راهنمایی‌های کارشناسان ما استفاده کنید.

4. سرعت در صـدور

از نظر تیم ازکیـ تنها سرمایه بدون بازگشت برای هر شخصی عمر و زمان است؛ بنایراین زمان ارزش بسیار زیادی برای همه ما دارد و تمام تلاش ازکیـ استفاده بهینه از زمان است. سرعت در صدور بیمهنامه در کوتاهترین زمان ممکن و صرفه جویی در زمان برای مراجعه و خرید حضوری بیمهنامه از اولویتها و مزایای استفاده از سامانه خرید آنلاین بیمه ازکیـ است.

منبع: سایت ازکیـ azki.com

 

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی