ads
adsads


مروری بر گذشته

مطالب جدید سایت

بیوگرافی هنرمندان

عجایب اسرار آمیز جهان

  • جذاب
  • دیدنی
  • دنیای مد
  • مطالب طنز
  • سلامت
  • عکس
  • بیوگرافی هنرمندان
  • عجایب
  • گوناگون

آشنایی با سریال و برنامه های ماه رمضان 96

آشنایی با سریال و برنامه های ماه رمضان 96

در ماه مبارک رمضان 96 سریال‌ها و برنامه‌های مختلفی از جمله “پایتخت 5” ، “ماه عسل” سریال نفس ” و… روی آنتن شبکه‌های تلویزیونی می‌رود.

 به گزارش میزان، با توجه به اینکه امسال روزهای عزاداری 14 و 15 خرداد که به ترتیب برابر با وفات امام خمینی(ره) و قیام تاریخی و خونین 15 خرداد در ماه مبارک رمضان قرار گرفته است،‌ به طور طبیعی در پخش آثار نمایشی نیز باید یک سری موارد در نظر گرفته شود.

با در نظر داشتن مناسبت مهمی که امسال در این ماه مبارک قرار گرفته ، تلویزیون فرصت زیادی برای پرداختن به آثار نمایشی کمدی ندارد و به طور یقین آثاری را برای پخش در این ماه در نظر می‌گیرد که ویژگی های لازم را داشته باشند.

6512522 5456454 jazzaab net آشنایی با سریال و برنامه های ماه رمضان 96

** سریال “پایتخت 5

سیروس مقدم به عنوان کارگردان سریال “پایتخت” همراه با گروهش کار تولید سری پنجم این پروژه را آغاز نکرده است و این در حالی است که پیش‌تر 25 فروردین زمان کلیک خوردن این سریال تلویزیونی عنوان شده بود.

65211512121 jazzaab net آشنایی با سریال و برنامه های ماه رمضان 96

پایتخت 5

بر اساس آنچه اعلام شده بود ، قرار است “پایتخت 5 ” گزینه شبکه یک سیما برای پخش در ماه رمضان 1396 باشد.

الهام غفوری تهیه کننده سریال “پایتخت” در واکنش به شایعه هایی که در خصوص توقف پیش تولید این فصل از سریال “پایتخت” مطرح شده،‌ در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان گفت: من چیزی مبنی بر توقف این پروژه نشنیده‌ام.

وی افزود: گروه ما هم اکنون در مرحله پیش تولید فصل پنجم “پایتخت” قرار داریم.

** سریال “نفس”

سریال تلویزیونی “نفس” که می‌توان از آن به عنوان فصل نخست سریال ارزشمند “ارمغان تاریکی” هم نام برد ، این روزها به پایان تصویربرداری خود نزدیک می‌شود.

  

65211512122 jazzaab net آشنایی با سریال و برنامه های ماه رمضان 96

در این سریال ژاله صامتی ، سودابه بیضایی ،‌ مجید سعیدی و هادی حجازی فر به ایفای نقش پرداخته‌اند.

هادی حجازی فر بازیگر سریال نفس در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان گفت: سریال “نفس” برای پخش در ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما آماده می‌شود.

** شبکه 5

شبکه 5 سیما که این روزها چند پروژه را در مرحله تولید و پیش تولید دارد ،‌ چند سریال را در شبکه آماده دارد که در صورت تصمیم گیری نهایی معاونت سیما مبنی بر وجود سریال در جدول پخش این شبکه برای ماه مبارک رمضان ،‌این آثار را پخش می‌کند.

65211512123 jazzaab net آشنایی با سریال و برنامه های ماه رمضان 96

غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه 5 در گفت وگوبا خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان گفت: تصمیم گیری برای پخش سریال ها در مناسبت هایی مانند ماه رمضان و روزهای نوروزی از سوی معاونت سیما صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: طبیعتا در یکی دو سال گذشته کار تولیدی و مستمر به صورت جدی روی آنتن شبکه 5 نداشتیم اما امیدوارم امسال با توجه به تمهیدات مدیر شبکه و گروه فیلم وسریال ،‌بتوانیم یک آنتن گرم وپر مخاطب داشته باشیم.

** برنامه “ماه عسل”

به طور یقین احسان علیخانی با تمام شدن برنامه “سه ستاره”،‌ این روزها مقدمات ساخت ویژه برنامه خود را برای ماه مبارک رمضان فراهم می‌کند.

65211512124 jazzaab net آشنایی با سریال و برنامه های ماه رمضان 96

با نهایی شدن فعالیت‌های گروه سازنده “ماه عسل” ،‌ جزئیات بیشتری از این برنامه مشخص می‌شود ضمن اینکه مخاطبان هم می‌توانند با خواننده‌های تیتراژهای ابتدایی و پایانی این برنامه آشنا شوند.

 

پربیننده ترین مطالب

ایستگاه طنز و شادی

فال و طالع بینی